Samostatný klient / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    V tomto vlákně můžete diskutovat o novém samostatném klientovi.

    Podrobné informace najdete ve FAQ Samostatný klient
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jsem na klienta sama zvědavá, třeba půjde lepší než Unity a budeme se přihlašovat přes klienta ;)
     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Taky jsem zvědavá a doufám,že ještě dnes hru opraví,od 14.20 mi nejde.
     
  4. b.bubo-bubo

    b.bubo-bubo Zelenáč fóra

    Uvolnili už toho klienta nebo ne? Ve firefoxu mi po kliknutí na stáhnout naskočí nový panel a nestahuje se nic... V googlu mě to z farmy dvakrát vyhodilo, tak nevím...
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj b.bubo-bubo, zatím není možní klienta stáhnout. O možnosti budete včas informováni. >>oficiální oznámení<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Dave, tak to je skvělé, hlavně že se spustí test bez možnosti hrát ve flash :(
     
  7. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Fajn...dnes jsem si nainstalovala Windows 10 a klient půjde jen ve Windows 7(32 bit). Vzhledem k tomu, že mám teď Windows 10, 32 bitovou verzi, nepůjde mi hrát ani v jednom. Už mě to vážně nebaví.
    No a teď vyšlo v oznámení toto: Kvůli technickým problémům je posunuto vydání nového Samostatného klienta na 10. prosince po 14:00 hodině.

    Tak to už je opravdu na mě moc, jelikož jsem si vyjednala u známé, že k ní na desátou přijedu si udělat farmu...a ono zase dochází již dopředu k problémům. Ty vývojáře bych chtěla zaměstnávat...>:(
     
    Naposledy upraveno: 9/12/20
    mamča50 tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj pajaable

    Mě tento klient fungoval i ve Windows 10 (64 bit).
    Nemusíš mít tedy obavy, že by jsi udělala něco špatně, mělo by to být dostupné i pro hráče s Windows 7 (32 bit)

    Fajn hru pezt
     
    Learka a -Jara05- tohle ocenili.
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Já teď mám Windows 10 (32bit), dnes jsem na desítku přešla, iluze si tedy nedělám. Ale, děkuji za reakci.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pajaable

    Uvidíš zítra, vlastně už dnes, já myslím, že to pojede, tam je důležité, že je to i pro 32 bit verze a od Windows 7 a výše.
     
    pajaable a -Jara05- tohle ocenili.
  11. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Pekný večer, mne sa klienta akosi podarilo nainštalovať, ale po prihlásení mi píše, že ma administrátor zablokoval :wuerg:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj LubicaKrakova

    To proto, že zkoušíš něco, na co nemáš oprávnění. Pro vstup, bylo potřeba mít herní účet ve statusu admin, běžný herní účet tam nefungoval. ;)
     
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,tak už mám nainstalovaného nového klienta , celkově dobrý jen ta velikost a nejde zvětšit8)
     
    pinkpop7 tohle ocenil(a).
  14. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Je to síce pekné, ale má to rovnaké chyby ako Unity tiež to kazí oči :) takže do doby než to RT všetko opraví ostávam u Flashu aj keby to bolo do posledného dňa v roku. Nehodlám si kaziť oči :)
     
  15. Nedík

    Nedík Pisálek fóra

    Hoj, tak jsem chtěl také zkusit klienta, ale po nainstalování mi to napsalo chlášku:

    Instrukce na adrese 0x0579320 odkazovala na adresu paměti 0x0b579320. S pamětí nelze provést operaci: written.

    No a jsem v prd... neví náhodou někdo co stím ?
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Nyní přišel email, že byl v klientovi určitý problém s konfigurací.
    Zkuste nyní stáhnout klienta znovu a buď starého odinstalovat, to bude nejlepší, nebo začít novou instalaci právě staženého instalátoru.
     
  17. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    mě to stáhnout nepůjde mám jen 353 giga volných a to je málo.
     
  18. Nedík

    Nedík Pisálek fóra

    Děkuji Pezt pokusím se tedy ještě jednou :D:D:D
     
  19. mrkvicka9

    mrkvicka9 Rádoby autor

    Tak jsem stáhla klienta,farma se načetla bez polí a nejde přecházet jinam.Tak zůstanu ve flashu tam to jede v pohodě.
     
  20. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak jsem si ho také stáhla a dala instalovat, pak znovu když jsem si přečetla že to nejde a stejně to píše a psalo to po první instalaci toto: Vstupní bod procedury K32EnumProcessModules se napodařilo v dynamicky propojované knihovně KERNEL32.dll nalézt.
    Hraji na pracovním počítači kde musí být z důvodu programu jenom Bit 32. Je to účto a to chodí jenom v Bit32. Tady bude asi ten zádrhel. Hraji farmu i na mobilu, tam to zatím jde postaru. V unity jsem to zatím nezkoušela.
    Již jsem se v létě domluvila s programátorem, že mi zkombinuje nový PC ale zatím se neozval. Dívala jsem se na Učto tak tam to jde převést do Bit 64. Tak uvidím, jak dopadnu. Nebo to je jiná chyba? v PC mám Visty.
     
    Naposledy upraveno: 10/12/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.