Rychlé výrobny / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. .macca.

  .macca. Baron fóra

  Vždycky musí dát vice věcí najednou, teď dali rychlá stáje, jestli se nepletu. tak zítra by měl začít sezonní pohár na zvířata a ani bych se nedivila kdyby dali ještě k tomu akci na pěstování, výrobny jsem zatím nedávala, to bych ten poslední úkol nikdy nedodělala,vlastně před poslední ještě mi zůstanou lilie ty jsem ještě ani nezačala, zatím si je kupuji v semenářství,
   
 2. klozka

  klozka Pisálek fóra

  není to blbej dotaz,já je dala před půlnocí a nakrmila a bylo to špatně,uděláš to takhle s krmením až po oůlnoci ,je zkrácený čas a můřeš dát perník nebo svatodušní kytici a doba je kratší
   
 3. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  klozka - blbej dotaz to není, akorát je už z listopadu (a byl zodpovězen kolegou) ;)
   
  Peto121 tohle ocenil(a).
 4. Trepifajksl

  Trepifajksl Polobůh fóra

  Je perfektní dát tuto akci a zároveň sklizeň více hnoje. Kdo má bezedný hnojník, je v pohodě. My ostatní máme na výběr - dělat květináře nebo to házet sousedovi přes plot. Škoda, přeškoda, že to nemohu vyvážet na česká pole... Alespoň by zase užila chlévskou mrvu.
   
  sovicka64 tohle ocenil(a).
 5. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Plajznerčinej, myslíš, že je ještě u nás tolik polí, kam by se to dalo vyvézt? :oops: Bezedný hnojník je tuším v placeném premiu, že? Tak to mám smůlu, budu hnojit i seno a pšenici, co mi žere zvěř, sousedům nebudu na farmě dělat bondel a smrad... ;)
   
  Trepifajksl a Apachie1 tohle ocenili.
 6. Skali

  Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  Bezedný hnojník není prosím ani v prémiu. Házím to sousedům přes plot. A oni mi to hází zase zpátky xD
   
 7. Y_n_O

  Y_n_O Živoucí legenda fóra

  Skali, dík za info, já jsem to nikdy nestudovala, co to skýtá za výhody; tož já se s hnojem nebudu namáhat, tam a nazpátek. To budu rači hnojit aj řeřichu, než bych to nechala propadnout a nebo kydala přes plot :oops: :)
   
  Trepifajksl tohle ocenil(a).
 8. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Super,na kole padlo 100% ,k tomu sem dal 100% do diamantu,100% do zlatýho slotu, aktivoval ušáka a hned je 5 kousků z jedné výrobny!8)
   
 9. satelit

  satelit Hvězda fóra

  To to potom pěkně přibejvá.;)

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
 10. Trepifajksl

  Trepifajksl Polobůh fóra

  Kaolínku a Satelitku - hezky provokujete! Ale ani tak mi to nedonutí fasovat na kole krejcary, žluťáky, parfémy a podobně užitečný artikl. Takže já hezky potichoučku po jednom, páč ve slotech mám MJS(nač,že?) a věnec. No, jdu to trochu vyvětrat a nandat něco onačejšího.
   
  satelit, vladca a -migos- tohle ocenili.
 11. -migos-

  -migos- Baron fóra

  Zdravím, díky za nakopnutí ;). 100% taky padlo, asi na 15 pokus, což je úspěch 8). Zítra ráno přidám 100% na dílenské produkty. Chybí mi dva úkoly v Družstvu kam se dodává více druhů produktů, tak je zkusím dodělat.


  Hezkou hru ...
   
  satelit, sovicka64 a kaolín11 tohle ocenili.
 12. sovicka64

  sovicka64 Veterán fóra

  mne sa tato akcia paci konecne zase dorobim daku ulohu v druzstve :)
   
  -migos- a satelit tohle ocenili.
 13. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Tak já tam mám opět nasazený šafrán pro poslední bonus ve šlechtění rostlinek a stále si po hodně dlouhé době říkám, už né :wuerg: ho asi nechci ani vidět xD .. ráno všude nasadím výrobny a chlívky a šafránem jim ráda podestelu :p
   
  Y_n_O, -migos- a satelit tohle ocenili.
 14. Apachie1

  Apachie1 Velvyslanec fóra

  Tahle akce se vydařila a kvituji její prodloužení! :inlove::inlove::inlove: Alespoň se dají využít bonusy.

  Edit:
  kaolíne souhlasím s tebou. Už jsem přistoupila i na to, že většinou první vkládám bonusy na zvýšení dekorací a sklizně stromů do zlatých slotů, pak jeden nekompromisně vyhodím a nahradím cukíňákem na sklizeň rostlin a akčních. Pokud mám ještě hotové zvěřince, tak nahrazuji valentýnem a vaječňákem. nebo na výrobny svat. kyticí a perníkem. Postupy měním dle potřeby. Dřív jsem bonusy využívala do poslední minuty, ale teď už ne. Kupuji na trhu a je to.
  Ale též si přeji přidání slotů!!!
   
  Naposledy upraveno: 13/1/20
 15. kaolín11

  kaolín11 Živoucí legenda fóra

  Akci v žádném případě neprodlužovat, bo stavy mé zvěře jsou jak po nájezdu masožravců!!xD
  Jinak teda po dlouhé době za tuhletu akci RT fakt chválím!!!8) Ještě kdyby se nechal ukecat na přidání zlatých slotů do hry,to by nemělo chybu.Takhle člověk musel furt přemejšlet,kterej bonus vynechá.Za dobu akce jsem tímto přišel o hodně BZ.:sleepy: Jistě by šlo přidat více zlatých slotů a rozdělit je do kategorií,abychom teda ve finále natom moc nevydělali,ale mohli by jsme využívat více bonusů současně!:eek:
   
 16. raddre

  raddre Vévoda fóra

  i když akce ještě nekončí, pro mně za 2,5 hod. skončí a na místo výroben půjdou chlévy, dochází krmivo ( i to co jsem přikoupila) stejně tak zvířata, dochází i bonus na výrobny. Akci hodnotím na 1*
  Za přidání zlatých slotů bych byla strašně vděčná, neopovrhla bych ani diamantovým i když v době kdy se do hry přidával bylo přislíbeno, že občas budou dva, co si pamatuji byl asi do týdne přidán, sice jen účelový,ale víckrat se to neopakovalo.
   
  ašada01, evainfo a kaolín11 tohle ocenili.
 17. sirchose

  sirchose Analytik fóra

  Mohli by dát podobnou akci na ptáky kiwi a další dlouhá zvířata.kdo je pro?
  A nehlaste se všichni:D:D:D
   
 18. výpliv

  výpliv Perspektivní autor

  Dotaz - když nakrmím výrobny kolem 21. hod. bude k sklizeň v 6 hod. nebo se po půlnoci čas přepočítá podle zůstatku původního času u daných výroben??
  :D:D:D
   
 19. pezt

  pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  Ahoj výpliv

  Pokud nakrmíš v době konání akce, chlévy dozrají tak jaký byl čas v době nakrmení, čas se nepřepočítává po skončení akce.

  Fajn hru pezt
   
 20. výpliv

  výpliv Perspektivní autor

  petz moc děkuji!