Runy (10.3. - 13.3.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 10/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jakému druhu run dáváte přednost?

Anketa uzavřena 13/3/15.
  1. A: Runy související se šlechtěním

    5.2%
  2. B: Runy související s řemesly

    0.5%
  3. C: Runy pro více prostoru

    38.9%
  4. D: Runy související s Bahamaramou

    12.1%
  5. E: Runy s bonusy (např. vyšší efektivita hnojiva/superhnojiva, zkrácení času chlévů...)

    8.1%
  6. F: Runy s různými předměty (např. broskvoň, floreny, bedna s nářadím…)

    6.3%
  7. G: Nepoužívám Strom moudrosti

    0.1%
  8. H: Mám rád(a) všechny runy

    28.8%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    přinášíme vám možnost vyjádřit se k runám na Stromu moudrosti. Toto hlasování bude uzavřeno v pátek 13.3. v 15:00 hod. Prosím nezahlcujte vlákno zbytečnými komentáři o tom, jak jste hlasovali, jaké runy vám chybí aktivovat apod. Děkujeme.
    [​IMG]
     
    Yvetka tohle ocenil(a).
  2. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Mám rád všechny runy a můj skromný názor je, že někteří by uvítali rozšíření stávajících run o další stupně, tak i o nové runy.
    O čem blábolím?
    • přidání počtu sousedů, tak i možnost poslání dárků přátelům
    • přidání řádků s možností získat vyšší šlechtěnce + přidat i nějaké jiné bonusy
    • rozšíření nádrže vody a hnoje
    • v neposlední řadě rozšíření o nové plochy + by mohly být do run zařazeny "podruny" (vyšší BZ, kratší čas, vyšší výnos ze sklizně)
    Plácám jen za sebe. Čtu ofic. oznámení poctivě, taková je má reakce, tak snad se trochu inspirují.
    Zdar a síru.
    8)
     
    Naposledy upraveno: 10/3/15
  3. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ahoj,
    bylo by možné do těchto hlasování dát možnost zaškrtnout více možností. Třeba ne všechny, ale možná jen 3. Takhle to (alespoň u mne) není úplně vypovídající.
     
  4. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Určitě runa pro více prostoru
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Chtěl bych hlasovat pro možnosti C,D,E ale nevím jak to mám udělat !?!:music:o_O
     
  6. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Jasná volba: :D
    H: Mám rád(a) všechny runyo_O
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    (H)
    A námět na zamyšlení:
    Pomohla by runa, která by zkrátila dobu trvání dlouho trvajících chlévů na nějakou rozumnou dobu (tak aby se dalo sklidit aspoň 2x za den). Zkrácení by přitom mělo fungovat nikoli jako např. x% z původní doby zrání, ale jako sjednocení (dlouhotrvajících chlévů) na čas T. To by zajisté zatraktivnilo živočišnou výrobu.
     
  8. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Docela by mě zajímalo, k čemu tato anketa je, když se u většiny akcí zrušily hvězdičky s tím, že staří farmáři jich mají příliš mnoho. Hraji dva roky, jsem na 96 levelu, ještě mi nějaké runy chybí a nemám šanci je získat, protože v krátkodobých úkolech jsou hvězdičky zrušeny. VIz třeba teď budou nepochybně nové runy na šlechtění chameleonů. Ty si pro mě může RT již nechat, protože a) již mám vyšlechtěno a jen čekám, až se úkol v družstvu zveřejní, abych ho doplnil a b) i při 96 levelu ty hvězdičky stejně nemám a nemám vše na stromě aktivované, a to celé dva roky dělám všechny akce. Mám novou sousedku, dnes na levelu 23 a čekám, kdy ji přejde nadšení a skončí (jako již celý řada mých sousedů skončila), protože ta si chudák na stromě nemá šanci aktivovat skoro nic, vzhledem k tomu, že jsou hvězdičky v krátkodobých úkolech zrušeny a jsou jen u stálých úkolů v družstvu.
    Tedy se ptám : Jak se budou nadále aktivovat runy, když nebudou hvězdičky při krátkodobých akcích??? V družstvu mám všechny úkoly splněné. Napadá mě jen jedna věc - RT nepochybně najde nějakou formu, jak nám je prodat....Za tvrdou měnu....xDxDxD.
    A moderátor mě teď nemusí upozorňovat na to, že tento příspěvek patří do diskuze o hvězdičkách, neboť tyto s runami prostě souvisí.
     
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Velmi nešťastně volená forma hlasování , jsou zde právě 3 zásadní možnosti , které hráče nejvíce zajímají . Také bych bývala uvítala při takové rozsáhlé nabídce mít volbu zaškrtnout více možností.
     
  10. Pelé100

    Pelé100 Pisálek fóra

    Přidala bych runu na pidi pohopole,aby se na noc využilo akčních plodin s krátkým časem.
     
  11. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Ako som to už minule napísal super vec by bolo keby sa dali dať stromy,chlievy dekorácie a podobné veci na seba.Ak by som mal 10x rovnaký kurník vedel by som to dať na pole 2x2 a potreboval by som 10x krmivo a 10x vodu a dostal by som 10x sliepku a 10x hnoj.Takto by sa to dalo spraviť na všetko čo v hre máme.A nepotrebovali by sme nové polia a lúky.Mohlo by to fungovať nasledovne:
    2x kurník na seba 5*
    3x kurník na seba 10*
    4x kurník na seba 15* a takto ďalej až do 10.Bola by to super vec hlavne na stromy a chlievy.
     
  12. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Jujky, tak tahle anketa je asi největší blábol ze všech anket, co tu byly. Jsem lvl 90 a zdaleka nemám strom splněný. V poslední době plním akce, za které hvězdičky nedostanu a oni se ptají, kam bych své nehvězdičky nejraději dal. Chápu ty, co si stěžují, že mají hvězdiček hromadu a nemají je do čeho dát. Ale co ti, kteří jsou na nízkých lvl a horko těžko plní akční úkoly, ale hvězdičky za ně nedostanou. Třeba se pletu, třeba nám doopravdy naslouchají a ankety vyhodnocují, ale neumím se ubránit myšlence, kde asi soudruzi z NDR udělali chybu:(
     
  13. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Mám to přesně taky tak. Nakonec jsem teda hlasovala, že mám ráda všechny runy, ale není to vlastně pravda. Jde mi jen o tyhle 3 :)

    Jinak já mám aktivovaný kompletně celý strom. Jelikož nemám ráda nedodělávky, tak mám aktivované i ty runy, které pro mě nebyly moc k potřebě (např. na řemeslo alchymista) :)
     
  14. .Noriska.

    .Noriska. Pisálek fóra

    Tak já bych uvítala další runy na odemčení obláčků na stonku třeba na šlechtěná zvířátka(máme bílého netopýra a hnědé prase a teď nově ovečku) ale kolik už je zvířat a mohly by dávat i vyšší šlechtěnce.
     
  15. anajavonuj

    anajavonuj Magnát fóra

    Tak já bych si přála runu na aktivaci kina, aby konečně fungovalo tak, jak má
     
  16. vera71055

    vera71055 Rádoby autor

    Já bych dala taky runu na kino,aby konečně fungovalo a runu na větší prostor.
     
  17. Madvo

    Madvo Mistr fóra

    Hlavně daleko víc run, abych mohla využít svých 1450 hvězdiček!!!
     
  18. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    v tomto případě mám ráda všechny runy, protože hlasovat jen pro jednu nejde
     
    bjanina1 a pajaable tohle ocenili.
  19. Mísankov

    Mísankov Rádoby autor

    Ráda bych runy,pro více prostoru..
     
  20. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    Bylo by lepsi mit vice moznosti ,vsechny nemam rada, ale 2-3 urcite ano,a 1 je malo
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.