Romantická sezóna (20.2. - 16.3.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Romantická sezóna ::..

    [​IMG]

    Začátek sezóny: 20.2.2021 ve 14:00 hod
    Konec sezóny: 16.3.2021 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3




    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak to kupim permanentku, plch urcite potesi ;),sice je az na konci,ale je tam
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Bude plch, také kupuji permici, už se těším ;)
     
  4. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Permici kupuju na každou sezónu bez ohledu na odměny tak bude 2 plch :) Těším se
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem plch poteší.Treba aj trocha stodolu prevetrať;);).
     
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Jsem ráda, že na mě bude plch čekat v sezóně, když z tolika skoroplchů nebyl ani jeden - toto bude na jistotu. V případě nutnosti dám i nějaké to zvířátko, normálně zůstávají ve skládku.

    Tak ať se daří, farmáři!!
     
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Plcha mám z Valentýna, nikdy permici nekupuji (ani nic jiného :p), ravenal mám 5. Takže není kam spěchat. Ale sezónu udělám i tak.
     
  8. dencice

    dencice Stálice fóra

    Nebudu plnit, ravanely mam 4 a plchů 5 stájí, takže doplním radši zásoby:)
     
    sovicka64, evainfo a kutilka70 tohle ocenili.
  9. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak do sezóny jdu, a to i s permicí, plch se mi zatím vyhýbal. Ale teď už mi neutečexD
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Sezónu se snažím vždy splnit :oops: a zatím se vždy zadařilo :p Permici nikdy nekupuji. Ravenalu a Plcha má po jednom kuse ;)
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak sem dodám len to,čo bude nevyhnutné,alebo vypadne z akcií.
     
  12. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Kdy tedy ta sezona začíná zítra jak je v obou kalendářích akcí nebo 20.2.2021??
     
  13. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -družstvo-, sezóna začíná 20.2. ve 14 hod. Vždy je rozhodující oficiální oznámení k akci.

    Permici kupovat nebudu, plcha mám, tak pojedu jen co zákazníci a akce dají ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  14. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Dave Lister, díky. -tak to se mi zdá nějak kratší, no co už, zkusím, snad splním
     
    evainfo a Dave Lister tohle ocenili.
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo-, není zač. To dělá ten únor, přeci jen 2 dny mínus, ale dáš to určitě. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    sovicka64, raddre a -družstvo- tohle ocenili.
  16. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Úkol zněl jasně ... dostat plcha :D
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Moje oblíbená akce je tu. Už se těším. 8)
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) tuto akci mám už taky ráda, hlavně pro poháry, co dávají hodně BZ a hodně dlouho :p plcha jsem nedávno získala, ale chce kamaráda, že ve dvou se to lépe táhne :D. Ale co nemám ráda a nebaví, je stále nedořešená hra, kdy vyplňovat sezónu s občasným nákupem na trhu je fakt na palicu 8)
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Do akce jdu, permici koupím, nemám plcha. Ravenalu 1 x, úkol se vleče... teda dva a to zuzím... TCH na něj 9 ks v liště... a na stromek? 8 ks. Tož je hodím zítra na plochu, TCH po jednom ks, ať nezabírají moc políček. Heroický výkon to vymyslet...:p
     
  20. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak do akce jít musím, plcha ještě nemám, a koukám, že už je zase nový výběh, ach jo, nějak na nás chvátají;)
     
    Naposledy upraveno: 19/2/21
    sovicka64 a raddre tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.