Riff osudu (17.3. - 23.3.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 16/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Do akce jdu ;) Na Měsíčním poli mám vždy rostliny :music: Tak snad z nich něco vypadne xD

    Hrubý součet:
    Reprobedna 5x, Kostěný xylofon 9x, Rozkvetlý kontrakt 2240x, Mystické trsátko 85x, Náhrobní kámen 750x, Kostní keř 1350x

    Celkem tedy bude třeba:
    11170x Rozkvetlý kontrakt, 415x Mystické trsátko, 750x Náhrobní kámen, 1350x Kostní keř

    Prosím někoho o kontrolu. Děkuji ;)

    bropyk Zdá se mi to jako chyba :eek:
     
    Naposledy upraveno: 16/3/21
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jj, pocasi na draka... na jaro si jeste chvili pockame, takze jdu taky do toho. Dekorky hezke, jen skoda, ze uz nejsou kam davat (radek s obdobnymi nasobky by mel pro me osobne vetsi hodnotu).
     
  4. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Akce vypadá na pohodu taková oddychovka a věřím že jí budu mít dřív jak tuto aktuální :D A bedna piccolo nikdy neurazí :) Myslím že toto bude klid před bouří než bude velká honička :p
     
  5. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Safra, na Mesicnim poli mam vždy všechno jiny nez rostliny, takze 0 za pripravu... a zadny JC nepomuze, tak to bude smutny start...
     
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Mám dotaz opravdu je složení mlýnských produktů pro 5ks, tzn. ve výsledku se reprobedna stačí umlít 1x a xylofon 2x nebo se zase někdo zmýlil jako minule?
     
  7. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Těším se,mám ráda děsivku.Budu se snažit.
     
  8. goldedawn

    goldedawn Vážený autor

    Konečně se mi trefili do noty s touto akcí.Parodie na Motorhead s nebožtíkem Lemmy Kilmistrem nemá chybu.Mohla taky jako padátko vyskakovat Whisky,kterou měl tak rád.Nu což.Na koncerty nemůžeme,tak si zabékáme u farmy.Metalu zdar.;)xD;)xD
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Na měsíčním poli tradičně rostliny - horší by to bylo na houbovém - tam jsou jenom stromy a chlívky.
    bropyk - domnívám se, že to je opět chybka, lepší než kdyby těch beden a xylofonů mělo být víc.
     
  10. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj bropyk - samozřejmě je to chyba. Již je opraveno. Děkujeme za upozornění

    Přeji fajn hru
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak do akce také jdu, na děsivku všeho napěstováno dost, tak dám změnu :)
     
  12. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Dělat chyby je lidské, ale chyby opakuje jen nechytrý :(
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    „Chybovati jest lidské, odpouštěti božské.“ :music:

    Alexander Pope
     
  14. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Mám ještě jeden hloupý dotaz. Proč dekorky nejdou dát do Strašidelného domu, když se jedná o akci na Měsíčním poli?
    Kutilka - snad mi tedy bůh odpustí (Hop Trop - Tři kříže)
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Jen se ujišťuji, když nám k akci tak lišácky podstrkujií balíček s boostery. Na akční nefungují, že ne?
     
  16. raddre

    raddre Vévoda fóra

    mám ráda akce na děsivce, jen jsem na tom, jako Tassadar11, takže nejdřív za použití úplňkového booteru musím nahamounit nějaké to padátko a teprve pak se pustím do samotné akce, v nejhorším použiji SH A ZSH, to sice na měsíčním poli nepoužívám, ale vše musí být jednou poprvé
     
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Dekorace půjdou umístit i na plochu strašidelný dům.

    Pokud myslíš boostery úplňkové sklizně, tak ty na akční rostlinu nefungují.
     
  18. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Tak nevím, nevím, zdali jít do akce nebo raději využít týden děsivky k napěstování plodin do družstva, abych mohla odemknout části v houbovém lese. Ale lákají mě ty strašidelné sazeničky, mohly by z toho být stromky, které ještě nemám
     
  19. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Do akce půjdu, jen mám vážné obavy, že sklízet na čas nebudu, dopoledne okupuje PC syn (on-line výuka), pak jsem jakousi záhadou vždy "nějak mimo" a na farmu si ani nevzdechnu, vypadnu do lesa a večer zjistím, že mi ta akční hnije na plochách od rána :oops::cry:xD
     
  20. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Děsivka nikdy neomrzí. Určitě do akce jdu, protože v úkolech už čekám jen na svícen a trolifanty. Čímž se hodí i prodloužená děsivka, něco přibyde
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.