Recyklomat (11.8. - 17.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 7/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Recyklomat ::..

    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Akce začíná 11.8. od 14:00 hod. a končí 17.8. ve 14:00 hod.


    Obtížnost akce: střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Novinky

    [​IMG]


    Plodina...

    Na začátku akce dostanete 10 ks. Pokud se vaše zásoby vyčerpají (ve Stodole stav méně než 5 ks) přibudou vám do 5 hodin nové plodiny do počtu 5 ks.
    Plodinu je možné sít všude, kde se dá umístit pole.
    Doporučení: než začnete plodiny dodávat, vždy nejprve zasejte.

    Hvězdice
    [​IMG]
    Základní čas: 8:00 hod.
    Základní zisk: 120 BZ/120 BBZ na Bahamaramě
    Protihodnota: 40
    Od levelu: 2
    [​IMG]

    Upozornění:
    účast na akci Recyklomat není podmíněna pěstováním akční plodiny, primárně je určena hráčům na nižších levelech, kteří nemají přístup k pěstování plodin s vyšší protihodnotou
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé hvězdice vyměněny 1 ks = 4 BZ + 4 kr.

    Při sklizni nám budou vyskakovat na všech plochách kromě Parku a Ostrova pokladů...


    Nublonské baterie

    [​IMG]
    Budou potřebné na dodávání do recyklačního stroje. Po skončení akce zůstanou zbylé nublonské baterie ve stodole. Vaše předešlé zásoby baterií budete moci použít do akce.

    Kouzelný strom bude po dobu akce při své sklizni dávat 1 ks nublonské baterie.
    Počet kusů zjistíte ve Stodole > Ostatní.
    Jdou posílat i jako dárek. Poslat dárky > Sezónní dárky
    Můžete poslat 5 volných dárků denně (s runou 7). Dostat můžete 20 dárků denně.

    Také je můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží
    1x nublonské baterie = 2 FL
    50x nublonské baterie = 85 FL
    100x nublonské baterie = 150 FL
    150x nublonské baterie = 200 FL

    Nublonské baterie budou vyskakovat při sklizni již od 8.8. 14:00 hod., a to s trochu nižší pravděpodobností než v průběhu akce. Po začátku akce bude pravděpodobnost vyskočení baterií při sklizni zvýšena.

    Ve Farmářském obchodě si také můžeme koupit...

    Nublonský prach
    [​IMG]
    Slouží jako náhrada, pokud nemáme dostatek plodin nebo plodů.
    Protihodnota: 10 000
    1x nublonský prach = 10 FL

    Nublonské úlomky
    [​IMG]
    Slouží jako náhrada, pokud nemáme dostatek plodin nebo plodů.
    Protihodnota: 50 000
    1x nublonské úlomky = 50 FL

    Dále si můžeme přilepšit nákupem košíků...
    Můžete zakoupit ve Farmářském obchodě > Sezónní zboží

    Pro nákup nepoužívejte možnost Zaplatit metodou: Převod!
    (Připsání peněz na účet trvá totiž cca 5-6 pracovních dnů a vše se připíše až když se peníze převedou a to jen pokud bude košík po tuto dobu stále v prodeji.)


    Malý recyklační koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 79 Kč (nákup přes SMS) nebo 25 Kč (ostatní platební metody)
    cena ve slovenské lokaci: 1,59 € (nákup přes SMS) nebo 1,99 € (ostatní platební metody)
    [​IMG]
    40x hvězdice
    2x nublonský prach
    20x nublonské baterie
    40x superhnojivo

    Střední recyklační koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 65 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 4,99 €
    [​IMG]
    100x hvězdice
    5x nublonský prach
    45x nublonské baterie
    100x superhnojivo
    1x mrkvovo-jablečná směs

    Velký recyklační koš (lze koupit opakovaně)
    cena v české lokaci: 129 Kč
    cena ve slovenské lokaci: 9,99 €
    [​IMG]
    150x hvězdice
    15x nublonský prach
    2x nublonské úlomky
    75x nublonské baterie
    150x superhnojivo
    1x mrkvovo-jablečná směs

    A na co tohle všechno ? Jak již bylo psáno, tak na rozjetí recyklačního stroje a jeho provoz.

    Na náměstí ve městě najdeme...
    [​IMG]

    po kliknutí se nám ukáže stroj...

    Nahoře vidíme stav baterií

    [​IMG]
    Dole máme ikonku na koupi.​
    Kliknutím na zelené + dodáme plodiny (z farmy i Bahamaramy), plody stromů (z farmy i Bahamaramy) nebo nublonský prach či úlomky do Sila.

    Uprostřed nám zezelenají tlačítka...
    small = zboží v protihodnotě 5000 + 10x nublonské baterie
    medium = zboží v protihodnotě 25000 + 25x nublonské baterie
    Large = zboží v protihodnotě 50000 + 35x nublonské baterie

    Na aktivaci recyklace je tedy potřeba dodat zboží a také mít dostatek nublonských baterií.
    Kolik máme vloženého zboží do Sila, nám zobrazuje ukazatel na levé straně.
    Kapacita Sila je na zboží v protihodnotě 250 000. Po každé recyklaci zboží ubude a kdykoli můžeme zboží doplnit kliknutím na +.

    Pozor! Zboží, které zůstane v recyklomatu po skončení akce, se nevrací do stodoly!

    [​IMG]

    Kliknutím na jedno z tlačítek v prostřední části si zvolíme stupeň recyklace, následně klikneme na šipku v pravém dolním rohu a na pravé straně se ukáže výsledek recyklace. Po najetí na obrázek odměny se ukáže tooltip s popisem získaného předmětu. Výsledek recyklace záleží na náhodě a zvoleném stupni. Stupně máme tři, jak jsme si popsali výše, přehled možných odměn za recyklování si můžete zobrazit kliknutím na otazník u zvoleného stupně recyklace.

    small
    zboží v protihodnotě 5000 + 10x nublonské baterie​
    • 12000 BZ
    • 8000 kr
    • 5000 BBZ
    • 1x dýňová marmeláda (bonus: +1 ks ze sklizně plodin, trvání: 4:00 hod.)
    • 1x pomocníci - kupón na 1 hod.
    • 1x párty lístek
    • 25x superhnojivo
    • 1x ananasové pečivo (bonus: +25 % ks z úrody plodin a stromů na Bahamaramě, trvání: 12:00 hod.)
    • 10x Zuzino ultrahnojivo
    • 1x slivoň trnitá - strom
    • 1x vlčí doupě
    • Nálepka - lze získat pouze jednou
      [​IMG]
    • Želvomat - lze získat pouze jednou
      [​IMG]
      co 14:00 hod. 2300 BZ/BBZ, velikost 2x2
    medium
    zboží v protihodnotě 25000 + 25x nublonské baterie​
    • 30000 BZ
    • 20000 kr
    • 10000 BBZ
    • 1x pomocníci - kupón na 12 hod.
    • 1x cukino-jablečný koláč (bonus: +60 % BZ ze sklizně rostlin, trvání: 18:00 hod.)
    • 2x dýňová marmeláda (bonus: +1 ks ze sklizně plodin, trvání: 4:00 hod.)
    • 1x mangovo-pomerančové smoothie (jednorázový bonus 7500 BBZ)
    • 2x párty lístek
    • 20x Zuzino superhnojivo
    • 1x kowhai
    • 1x výběh pro kivi
    • řada na magickém stonku - lze získat pouze jednou
      [​IMG]
      Kouzelná moc: jednorázový bonus 36000 BZ, 15000 BBZ, další aktivace 72:00 hod.
    • Recyklační střelnice - lze získat pouze jednou
      [​IMG]
      co 14:00 hod. 1200 BZ/BBZ, velikost 1x2
    Large
    zboží v protihodnotě 50000 + 35x nublonské baterie​
    • 50000 BZ
    • 45000 kr
    • 25000 BBZ
    • 2x mrkvovo-jablečná směs (bonus: +2 ks ze sklizně plodin, trvání: 18:00 hod.)
    • 3x párty lístek
    • 1x pomocníci - kupón na 24 hod.
    • 1x superpřítel Najmi si superpřítele
    • 30x superkrmivo
    • 1x zelené matéto (bonus: +50 % BBZ ze sklizně tropických stromů a rostlin, trvání: 6:00 hod.)
    • 3x dýňová marmeláda (bonus: +1 ks ze sklizně plodin, trvání: 4:00 hod.)
    • 1x lípa
    • 1x parfumerie - lze získat pouze jednou
    • Recyklační buňka - lze získat pouze jednou
      [​IMG]
      co 14:00 hod. 625 BZ/BBZ, velikost 1x1
    Tak ať vám recyklace vyjde a provoláváte "Sláva Nubloňanům".
     
    Naposledy upraveno: 14/8/15
  2. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    to tam mohu naházet všechno z plodin a rostlin? Třeba citron?:D
     
    Naposledy upraveno: 7/8/15
    rossi1972 a vilm4 tohle ocenili.
  3. TheMikev2

    TheMikev2 Vážený autor

    A jéje-že by zase sázka na náhodu? Zase vypadne stonek jako první a potom možná a ještě jednou možná dekorace do něj jako u rybářské akce? Na to jaké se tu pěli ódy na recyklomat, tak mně to tak výhodné nepřipadá? Odměny tedy tak nějak též nic moc, spíš nic než moc :(
     
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Nejdřív jsem nad tím stonkem zajásal a pak jsem zjistil, že to je jedno kliknutí asi za 100 let, čili při rozložení na 12 hodin vlastně normální počet jako u jiných řádků. Odměny jakž takž, ale každopádně se těším na ten příval superkrmiva. Po 30 kusech to bude skutečně velmi pěkně naskakovat ..... očekávám minimálně 35 - 40 balíků .... :p
    S tou lípou to trochu zazdili, jenže jako správný Čech se ztotožňuji s tím, jak říká klasik "ale té lípy se nevzdám, maňa maňa ...." :music:
     
  5. mamasp1957

    mamasp1957 Pisálek fóra

    Tak to vypadá zase na náhodu a já mám moc velké tušení, že dopadnu jako s rybičkama. Dva obrázky mám dvakrát a ten poslední jsem prostě ne a ne vychytat... Tím pádem je mi stonek na nic. Tak nemám moc důvěru na náhodu. :(
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Nooo, u rybarsky akce byla celkem velka sance ziskat dekorky, takze jsem je neziskal... ale jiny vicekrat, tak to slo ziskatu O+D, ted si to pojistili ze neda...
    Pestovat akcni se nejspis vyplati, 120 BZ za 8 hodin je nasobne vic nez bezna kytka... no kdo nahrabal zasoby z trhu tak nema problem, ale to je uz o hernim stylu...
     
  7. amper11

    amper11 Pisálek fóra

    Zase hra na náhodu. Nejprve náhodné vypadávání nublonů a potom náhodné vypadávání z recyklomatu. Zase asi čekaj, že budeme utrácet na nákupy k dokončení stonku. Už posledně jsem stonek nezaplnil. A nyní se to asi bude opakovat.
     
  8. jaji

    jaji Vévoda fóra

    škoda, čekala jsem něco jiného :-(
     
  9. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Takže když budu chtít L, tak tam naházím skoro 300 javorovky + 35 baterek a ono mi to plivne náhodnou odměnu.
    Nebo 1250 akční (jestli ji to taky žere). No, ale 3 dýňovky je taky terno, že jo :D
    Taky bych mohla obětovat 50 fl xD
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Hm, stonek a dekorky na nej ciste nahodne, odmeny me svou protihodnotou neoslnily a vicemene na me tahle akce neudelala valny dojem a to tak, ze vubec ... suma sumarum: kvuli 8 tis. krejcaru se teda svych zasob vzdavat nehodlam (max. ze bych to krmila krtkama, kterych mam milion nebo by to zralo zlute slepice a bobry z TS xD Za me palec dolu a druhy za tu novou ikonu novinek nad seznamem kytek - grrrrrrrrrrrrrrr >:(
     
    Naposledy upraveno: 7/8/15
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, na skladě 93 baterií na menší rozjezd to stačí. Snad se polepší se získáním dekorací. Do rybáře mi pořád jedna chybí ...
    Zásoby se zase dají doplnit a plody stromů jsou výhodné (nepotřebují žádnou péči).
     
  12. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Už se těším, jak se budu vztekat, že mi recyklomat vyplivuje jednu blbost za druhou xD Prošlých baterek mám jen sedm kusů, asi jsem minule (teda tak předpředloni) sypala nublonům ve velkém :)
    Hvězdy pěstovat nebudu, koupila jsem kombajnistu na setí pouze na kočky. Jsem prostě šetřivá xD:p
     
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak poslední dobou je to stále stejné " dárky na náhodu" .. tuto hru jsem měla moc ráda a těšila jsem se na každý dárek, i když tam bylo jen BZ či 1x pomocník, protože dříve to nebylo tak o penězích. :) Jsem první svoji akci zvládla na velkých polích ručně :p, ale teď to snad ani nejde o_O a dát zase stonek s dekorkami na náhodu? .. mě taky připadne jako akce rybáři :oops:. Sice mám zásoby stromků a cibule, no když bude chybět dekorka, tak ji budu chtít získat. Ta osmihodinovka by snad mohla pomoci (třikrát za den a noc bez hnoje) a tak se nechám překvapit a uvidím, v čem bude zase nějaké "ale" :D
     
  14. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Já mám baterii ještě ve stodole 123 kousků, ale ty náhodné odměny :cry:
    zkusím nejprve small a Large uvidím jak vypadnou dekorace a pak se možná pustím do medium - kde stonek čekám jako první odměnu, jak u rybáře :p
    jen některé odměny mi neodpovídají protihodnotě vloženého zboží o_O
     
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ach jo,akcne pestovat netreba,ak som spravne pochopila,ale tie odmeny :cry: tie ma dojali,ako sa na to pozeram tak sa ani do toho nepustim,naco mi bude prazdna stonka v nebi ak do nich nebudem mat co dat,nublonske baterie tie napadaju ,v tom nevidim problem,ale vidim problem v odmenach ktore su nahodne,takze sa kludne moze stat,ze si vyprazdnim celu stodolu a ziskam len bs a bbs a popripade dake grajciare
    uz tato akcia co bezi teraz ma dost sklamala,ziskala som kopec bs,bbs a gr,zopar sk .... a az 1 taj strom a 1 taj chlievik
    takze za seba hovorim,nie dakujem,tejto akcie sa nezucastnim
     
  16. dododo53

    dododo53 Expert fóra

    Chápu to správně, že akční rostlinu pěstovat nemusím? Jestli nemusím, tak taky nebudu.xD
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja ten recyklomat nechám v kľude stáť.Už tých náhodných odmien bolo pre mňa dosť pripomína mi to tých kaprov čo sme chytali a dekorku som získal iba jednu.Tak nebudem zbytočne vymetať stodolu.Nie a nie nedám do neho ani z vlčieho maku lupienok.Ceny podobné ako aj teraz o náhode.:cry::cry:.
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže jestli jsem to pochopil dobře, akce je podobně vyčůraná jako rybářská? Zase nemusíme získat kompletní stonek? Navíc pokud si dobře vzpomínám , při minulých recyklomatech byla i odměna darovací poukazy na OaD! Odpouštím Varunovi tenhle malý nedostatek,bo při minulé akci byl ještě na "houbách" !:p
    Ještě bych chtěl upozornit, že baterie padaly už několik dní před samotnou akcí! Jak to tedy bude nyní??
     
  19. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, vůbec se mi to nelíbí, ale jak se znám, tak se zas neudržím, abych nezkusila, a pak budu brečet nad nedodělaným stonkem. Fakt mě tyhle akce na náhody nebaví :(
     
  20. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Hrooozně moc si přeji parfumerii :), takže zkusím Large, ale vidím to tak jen na jeden pokus :-(
     
    kristinabesinova, bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.