Radovánky s barvami (19.6. - 25.6.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 18/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ..:: Radovánky s barvami ::..

    Prostor pro vaši diskuzi.

    Oficiální oznámení

    Úkol bude dostupný pouze od 19.6. 14:00 hod. do 25.6. 14:00 hod.

    Obtížnost akce: střední

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Vracejte se na první stranu diskuze a procházejte si přehled.

    Novinky
    [​IMG]

    Při šlechtění nám budou ze všech chovných chlévů vyskakovat...

    [​IMG]

    Kůzle(Kozliatko) při šlechtění koz
    [​IMG]

    Krůtě(Morča) při šlechtění krocanů
    [​IMG]

    Budou potřebné na dodávání do úkolů. Vyskakování těchto dvou předmětů není náhodné jako při jiných akcích - budou se objevovat při každém šlechtění, a to bez ohledu na to, jaký druh koz (či krocanů) šlechtíte, tedy zda základní zvířata nebo šlechtěnce.

    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylá kůzlata a krůťata vyměněna 1 ks = 125 BZ a 125 kr.

    Do úkolu budeme potřebovat rovněž barevné korkové nástěnky(farebné korkové dosky), které vyrobíme ve mlýně na farmě i na Bahamaramě, dostupné jsou od levelu 21.
    [​IMG]
    Na výrobu 4 ks (nižší počet do výroby zadat nelze) potřebujeme 1x barevná paleta a 4x korek, základní doba výroby 4 ks je 6:00 min.
    [​IMG]
    Po skončení akce (asi po 24 hod.) budou zbylé barevné korkové nástěnky vyměněny 1 ks = 80 BZ a 150 kr.

    Korek získáme jako plod akčního stromu dubu korkového.
    [​IMG]
    Dub korkový získáme v rámci odměn za splnění 2. úkolu, jeho upgrade XL a XXL pak v rámci odměn za splnění 3. a 5. úkolu.
    [​IMG]

    Po celou dobu akce si můžete ve Farmářském obchodě zakoupit Radovánky s barvami - koš:
    [​IMG]
    • 20x barevná korková nástěnka
    • 1x dub korkový
    • 1x dub korkový XL
    • 50x parfém
    • 30x superkrmivo
    Cena: 100 Florenů
    Lze koupit opakovaně

    Ve městě najdeme misi v Družstvu - tento úkol je dostupný od levelu 21, hráčům na nižších levelech se nezobrazí...
    [​IMG]
    1. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 3x krocan domácí, 2x krůtě(morča)
      Odměna: 2700 BZ, 1700 kr., 1x hvězdička
    • Zlatý cíl
      Dodej: 9x krocan domácí, 4x krůtě(morča), 4x kozí mléko
      Odměna: 7900 BZ, 6500 kr., 2x hvězdička
    • Diamantový cíl
      Dodej: 18x krocan domácí, 8x krůtě(morča), 8x kozí mléko
      Odměna: 16000 BZ, 13000 kr., 3x hvězdička,
      nálepka
      [​IMG]
    2. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 5x skvrnitá koza, 300x brambory
      Odměna: 2700 BZ, 2200 kr., 3x Zuzino ultrahnojivo, 1x hvězdička,
      2x dub korkový
      [​IMG]
      Základní čas: 12:00 hod.
      Základní zisk: 120 BZ a 4x korek
      Dostupnost: 2. level
      Lze umístit na hlavní louku, divokou louku a lesní mýtinu.
      Upozornění: při ruční sklizni vyskakuje ikona sklizeného korku, při sklizni pomocí kombajnu se tato ikona neobjevuje - korek se však v pořádku připíše do stodoly, najdeme jej mezi plody stromů. Po skončení akce zůstane korkový strom ve hře.
    • Zlatý cíl
      Dodej: 11x skvrnitá koza, 800x brambory, 12x hodina jezdectví
      Odměna: 10000 BZ, 8800 kr., 4x dub korkový, 5x Zuzino ultrahnojivo, 2x hvězdička
    • Diamantový cíl
      Dodej: 22x skvrnitá koza, 1500x brambory, 28x hodina jezdectví
      Odměna: 24000 BZ, 20000 kr., 6x dub korkový, 7x Zuzino ultrahnojivo, 3x hvězdička
    3. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 5x barevná korková nástěnka, 3x kůzle(kozliatko)
      Odměna: 2200 BBZ, 1800 kr., 1x pomocníci - kupón na 3 hod.,
      1x dub korkový XL
      [​IMG]
      Základní čas: 10:48 hod.
      Základní zisk: 120 BZ a 4x korek
      Dostupnost: 2. level
    • Zlatý cíl
      Dodej: 10x barevná korková nástěnka, 6x kůzle(kozliatko), 20x třešně
      Odměna: 5700 BBZ, 4800 kr., 2x pomocníci - kupón na 3 hod., 2x dub korkový XL, 1x mrkvovo-jablečná směs [bonus: +2 ks ze sklizně plodin, trvání: 18 hod.]
    • Diamantový cíl
      Dodej: 5x barevná korková nástěnka, 12x kůzle(kozliatko), 45x třešně
      Odměna: 10000 BBZ, 9000 kr., 2x pomocníci - kupón na 3 hod., 3x dub korkový XL, 3x mrkvovo-jablečná směs [bonus: +2 ks ze sklizně plodin, trvání: 18 hod.]
    4. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 15x barevná korková nástěnka, 7x krůtě(morča)
      Odměna: 6400 BZ, 5300 kr., 1x hvězdička
    • Zlatý cíl
      Dodej: 20x barevná korková nástěnka, 14x krůtě(morča), 4x krocan paví
      Odměna: 17000 BZ, 14000 kr., 10x superkrmivo, 2x hvězdička
    • Diamantový cíl
      Dodej: 15x barevná korková nástěnka, 28x krůtě(morča), 12x krocan paví
      Odměna: 43000 BZ, 35000 kr., 18x superkrmivo, 3x hvězdička,
      řada na magickém stonku
      [​IMG]
      Kouzelná moc: jednorázový bonus 2400 BZ a 2400 BBZ, další aktivace 8:00 hod.
    5. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 10x barevná korková nástěnka, 5x kůzle(kozliatko)
      Odměna: 4000 BBZ, 3300 kr., 5x superkrmivo, 1x hvězdička
    • Zlatý cíl
      Dodej: 15x barevná korková nástěnka, 10x kůzle(kozliatko), 4x černá koza
      Odměna: 12000 BBZ, 10000 kr., 24x superkrmivo, 2x hvězdička,
      1x dub korkový XXL
      [​IMG]
      Základní čas: 7:12 hod.
      Základní zisk: 240 BZ a 4x korek
      Dostupnost: 2. level
    • Diamantový cíl
      Dodej: 10x barevná korková nástěnka, 20x kůzle(kozliatko), 12x černá koza
      Odměna: 33000 BBZ, 27000 kr., 38x superkrmivo, 2x dub korkový XXL,
      Terč na šipky
      [​IMG]
      co 10:00 hod. 888 BZ/BBZ, velikost 1x 2
    Co je potřeba
    63x krůtě(morča), 56x kůzle(kozliatko), 30x krocan domácí, 16x krocan paví, 38x skvrnitá koza, 16x černá koza, 2600x brambory, 65x třešně, 40x hodina jezdectví, 12x kozí mléko, 105x barevná korková nástěnka [= 108x korek a 27x barevná paleta]

    Co můžeme získat:
    129700 BZ, 66900 BBZ, 162400 kr., 12x dub korkový, 6x dub korkový XL, 3x dub korkový XXL, 15x Zuzino ultrahnojivo, 95x superkrmivo, 5x pomocníci - kupón na 3 hod., 4x mrkvovo-jablečná směs, 21x hvězdička, nálepka, řada na magickém stonku, Terč na šipky
     
    Naposledy upraveno: 18/6/15
  2. včela67

    včela67 Aktivní autor

    tak další pohodová akce,,,super... SK mám dost tak to půjde snad dobře
     
    Naposledy upraveno: 18/6/15
  3. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    To "krůtě", to je příšerný slovo .... :music:

    Jinak akce na pohodu, vyhraju.
     
  4. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    No nevím než na těch pár stromech naroste korek?
     
  5. včela67

    včela67 Aktivní autor

    sirchose,,,když použiješ ultrahnojivo tak to bude za chvilku :D to bude v pohodě
     
  6. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce pohodovka :puž se těším:D
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak korek naroste za tak tři dny - záleží na farmáři, jestli je poctí ponožkou. Ale je léto, není kam spěchat. Tedy ještě pár hodin je jaro, ale spíše to vypadá na půlku dubna. Zima, zima kam se mrknu. Letos se asi nezahřeji. Všechny produkty mám, akorát pak budu muset doplnit zásoby. Poněvadž třeba to jezdectví nemusím. Trepifajksl:p
     
  8. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Akce ucházející, nenadchne, neurazí :) Ale jdu do toho, jako do každé jiné... Co myslíte, bude BB? Zatím vždy při šlechtící akci byl....
     
  9. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Taky jdu do akce,sice nic moc,ale bude to pohodovka.Už se těším.
     
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Akce vypadá docela dobře a ty odměny taky nejsou k zahození. BZ/BBZ ze stonku se vždycky hodí, ostatní odměny jsou fajn a opět nový strom, takže najít pro něho nějaké místo ;).

    Do akce půjdu, jen doufám, že k tomu dají babyboom :).
     
  11. natram54321

    natram54321 Rádoby autor

    zdravím,
    bude ten strom klasický?bude na něj fungovat automatická sklizeň stromů?
     
    findy22 tohle ocenil(a).
  12. silviec

    silviec Mistr fóra

    zucastnim se , co uz, stále se opakujici akce, snad jiz mame všechna zvířata prechletena a tahani SK ustane a vymysli něco noveho,
     
  13. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Zdravím, tak já udělám 1 úkol stříbrný a pak celou 2 se stromy, tam není potřeba šlechtit, když mám skvrnité kozy a počkám, až bude BB, snad bude, do té doby korek napadá a pak to bude coby dup. Příjemnou hru
    No ty kozy skvrnitý jsem neměla, prodala jsem krocany domácí, stejně musím šlechtit a oni stejně napadají
     
    Naposledy upraveno: 18/6/15
  14. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    no a som v....kely nemám hodiny jazdenia, ani farebné palety-plním pekne úlohy v družstve. A ani toľko peňazí aby som si šla nakúpiť na trh. . Mám len kozy. Tak ich pekne vyšľachtím a uvidím kam sa posuniem. Veľa šťastia pri šľachtení:)
     
    mirae, evainfo a pajaable tohle ocenili.
  15. radfrk

    radfrk Zelenáč fóra

    Tak asi po půl roce akce, u které splním pouze některé úkoly (stonek, stromy). >:(
     
    petaM2001, Koulička1 a blondmary tohle ocenili.
  16. jaji

    jaji Vévoda fóra

    tak jsem čekala nějakou pěknou bombu a ono tohle.... nebyla už krůťata nedávno šlechtěná? To rt nezná jiné zvíře???? Ono není žádné umění obšlehnout co už tu jednou bylo... docela jsem zklamaná. Je to zase jen o investování čehokoli... ať už krejcarů, nebo peněz...

    jasně, jen do mě, už tu plno lidí napíše, že do hry nedávají ani korunu...

    jenže je taky spousta hráčů, kteří do hry nějakou korunu či euro dávají a ti by chtěli nějakou inovaci, ne aby se opakovalo to samé... je to jen můj pohled, tak si to prosím neberte nikdo osobně, díky

    ale abych nebyla tak negativistická, tak akce na pohodu(budu dělat až o víkendu, kdy je větší naděje, že by mohl být BB - zase je to jen má domněnka, neberte to jako fakt) odměny jsou slušné, tak vyhrnout rukávy, přestavět farmu na výrobny hurá na to...
     
    Naposledy upraveno: 18/6/15
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmm, zdá se mně že RT krapet přitvrdilo co se týče množství použití SK ! Jen doufám ,že Korkovej dub nebude jenom další dekorace na farmě, stejně jako Lípa z České akce!:music:Šlechtit začnu asi ihned po začátku kce,abych mohl zasadit nějakej ten doubek, nebudu to nechávat na poslední chvíli!:eek: Asi je pak řádně pozuzankuju a vybavým fusaklema , pro lepší zráníxD!
     
  18. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Akce ujde, budu dělat jako vždy, vždyť jsem přece pilná farmářka. xD Že jsou v poslední
    době akce zaměřené na plácání SK už mě ani nepřekvapí. ;)
    Moc se mi líbí dub korkový XXL a že jsem hrabna - musím ho mít. :p
     
  19. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tyhle šlechtící akce ráda nemám,ale protože dělám všechny akce,jdu do toho;)
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja si pôjdem iba po stromčeky a koniec.Niečo si vyšľachtím a potom si počkám ak dajú BB.Do teraz ho pri takýchto akciách dávali stále.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.