Oznámení Protěžové údolí (7.12.2022)

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Hlásná trouba

  Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  [​IMG]

  Milí hráči Farmeramy,

  máme pro vás vzrušující novinky. Náš tým v posledních měsících tvrdě pracoval na úplně novém rozšíření pro stávající hru s názvem Protěžové údolí. Toto nejpozoruhodnější rozšíření za posledních několik let bude k dispozici již zítra! Můžete nasednout do lanovky a začít s průzkumem majestátných zasněžených hor a podívat se na první část Protěžového údolí, kterou jsou Severní lesy! V budoucnu zde však přibyde mnoho dalších částí. Už teď se nemůžeme dočkat, až si přečteme, jak se vám nová aktualizace líbí. Vaše názory můžete vyjádřit ve vlákně Protěžové údolí / Diskuse. Doufáme, že budete stejně nadšení jako my. Do vývoje jsme vložili spoustu úsilí a jsme rádi, že si můžete nové rozšíření zahrát již zítra od 16:00. Společně s novou aktualizací jsme připravili i nový vzhled pro přihlašovací stránku a herní rámeček!

  Je tady jedna velmi důležitá věc, která nám v poslední době neskutečně pomohla. Byla jí podpora a zpětná vazba od našich moderátorských týmů. Jsme si jistí, že to neměli vůbec jednoduché, ať už to bylo kvůli neustálému poskytování zpětné vazby ohledně nových změn nebo kvůli přípravě komplexního FAQ pro vás. A můžeme vás ujistit, že na přípravu FAQ měli velmi málo času. Celé FAQ k Protěžovému údolí najdete zde. Před pokládáním dotazů nejdříve využijte svůj čas k jeho pečlivému pročtení. A určitě můžete vašim moderátorům poděkovat za jeho vytvoření. Protože to rozhodně není samozřejmostí. Jsme velmi rádi a poctěni, že můžeme pracovat s tolika oddanými a loajálními moderátory, kteří nás i vás vždy podpoří. Děkujeme! Jste hrdiny Farmeramy každým dnem!

  Jako malý uvítací dárek k vaší první cestě do Protěžového údolí jsme pro vás připravili balíček užitečných předmětů. Pokud použijete bonusový kód: HAPPYRELEASEDAY1, získáte na svůj herní účet 60x Superhnojivo, 30x Zuzino superhnojivo, 40x Superkrmivo a 3x Párty lístek. Kód platí do pátku 9.12. 23:59 a na každém herním účtě jej můžete využít pouze jednou.

  Užijte si svou výpravu do Protěžového údolí!

  [​IMG]
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.