Procházka do nebe (29.6. - 5.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/6/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Procházka do nebe ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 29.6.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 5.7.2022 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak hurá do přípravy dortíků...
    [​IMG]
     
    elbedna, Alice a -Jara05- tohle ocenili.
  2. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Zdravím.
    No jestli booster padá na divošce ze stromů a pěstuje se tam akční rostlina,tak to bude celkem prekérkaxDxDxD
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja si dám teraz pauzu už som ju dlho nemal.Kto do pečenia tortičiek ide tak vám prajem úspešné pečenie a zdobenie;);).
     
  4. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, akci nevynechám ... moc se na ní těším, jelikož tahle hra se zdobením dortíků mě vždycky moc bavila :). A odměny jsou za mě super. Takže ano, zítra na startovní čáře. Vám ostatním, kdo se do akce také pustíte, přeji mnoho farmářských úspěchů ;). Ahoj a hezký i když trochu zamračený den :).
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát vynechávám a to z toho důvodu, že nebudu doma, ale na chatě, kde špatně chytám signál na net ;)
     
  6. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Je škoda, že v akčním obchodě tentokrát není SH, SK, Zuzana ... a taky odměny za málo mincí (např. 5-10-15), aby šlo uplatnit i malé počty zbylých mincí.
     
  7. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Miluji pečení dortů a vánočního cukroví, takže tuhle akci ani nemůžu neplnit :D:D:D
    Všem přeji hodně úspěchů při zdobení dortíků :inlove:
     
  8. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Tak teda celkem váhám,v sobotu odjíždíme na prodloužený víkend a nejspíš nemá cenu plácat bonusy.Holt nemusím být u všeho.
    Pěkný den.
     
  9. papulice

    papulice Veterán fóra

    super dortíky zdobím ráda a tak zítra do toho....
     
  10. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Světlušky jsem nedělala,byla jsem celou akci mimo,tak i v tom vedru troubu roztopím ,dortíky napeču a nazdobím ...snad po skončení nebudou " špíčky " viset přes plavky :D
     
  11. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, pustím se do toho, co stihnu do nedělní půlnoci, nebo i pár hodin přes to bude, celý příští týden budu pryč, sice internet budu mít k dispozici, ale dám přednost rodině, před farmaramou. Tím se omlouvám sousedům, že nebudu posílat dárky, můj telefon nespolupraje s farmeramou, popravdě mé prsty nespolupracuji s telefonem. Přeji všem spokojenou hru
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Dorty mi moc nejdou tak uvidím kam se dohrabu pokud akci začnu.Ještě jsem se nerozhodla
     
  13. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    no, na stonku mi to vyslo 45 hier, to je 17100 kytiek a 1440 padatiek. to je dajak moc, ne? ratal to este niekto? je obrovska pravdepodobnost, ze som sa pomylila...
     
  14. evik.chemik

    evik.chemik Aktivní autor

    V tom horku se mi z přemýšlení asi zavaří mozek nebo zneužiju manžela a bude mi diktovat, ten bude mít radost xD.
     
  15. zina

    zina Perspektivní autor

    PampusikLenusik, máš pravdu, že na riadok je potrebné množstvo, ktoré si uviedla. Avšak, ak mi niečo neuniklo, jedna dekorácia do riadku je v odmene až na konci, teda, ak chceš mať aktivovaný riadok, je potrebné urobiť všetko. Na to je potrebné odohrať 51 hier (skoro bez chybovosti). Keďže 1 krabicu na torty dostaneme na začiatku hry, minimálne je potrebné vyrobiť 50 krabíc na tortu, čo zodpovedá 19000 akčnej rastliny a 1600 padátiek. Získaš tak (ak sa nepomýliš ani v 1 minihre) 2825 bodov, čo je o 50 bodov viac ako je potrebné pri poslednej úlohe, takže je priestor na nejakú malú chybu.
    Dúfam, že som sa nepomýlila.
    Peknú hru všetkým.
     
  16. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Nehraju,odměny za to nestojí se v tom vedru honit.Lepší je strávit čas na koupališti,sezonu tentokrát nehraju,z piccola bedny zase vyjde co ráda oželím.Už mě ty soutěže unavují.

    LV 243
     
    Naposledy upraveno: 29/6/22
  17. Štika

    Štika Mistr fóra

    Nene dortíky nezdobím,nejde mi to a nejde. Tak je to jasné. Pikolku oželím a bednu s romantikou ll taky. Sezona je hotová a tak bude na farmě odpočinkový režim.
    Kdo se do pečení pustí tak ať se jim polevy a zdobení neplete tak moc jako mě.;)
     
  18. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Dortíky miluju, nějaký zkusím upéct a zblajznoutxD
     
  19. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    zina mas pravdu, to som si ani nevsimla. a vraj stredna obtiaznost... -.-
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Akce jako každá jiná, tak samozřejmě do ní jdu.
    Nepříjde mi, že by bylo potřeba nějak mnoho plodiny, když se pěstuje na dvou plochách, necháme zavrtět kolo a uvidíme ;)

    Nezapomeňte nachystat mobil nebo výstřižky a pojede to jak po másle.

    Fajn hru pezt
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.