Podzimní festival (6.1.2022 - 12.1.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Podzimní festival a TOP 3000::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 6.1.2022 ve 14:00 hod
    Konec akce: 12.1.2022 ve 22:00 hod

    Obtížnost akce pro základní dokončení:

    • střední
    Obtížnost akce pro umístění v TOP 3000:
    • těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Tak jdeme na to.........
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jupí dožínky, jdu juknout na odměny, snad to bude stát za to ;)
    Odměny asi tak, aby se neřeklo, dobrých je 250 FL a také řádek 2, to by šlo, pojedu akci na víc farmách schválně, kam se dohrabu, zásob je fůra, tak uvidíme, ale je to jednou za rok, tak si to chci řádně užít a také mne těší, že je to na speciální ploše, můžu si dál pěstovat co chci a to mne vyhovuje. Držím všem farmářům palečky a ať nás je v TOPce co nejvíce. Ať získají, co si přeji a ať nám padaj padátka, tak šup na to

    Edit: a teď jsem zjistila, že si užijeme adrenalin až do 22 hodin, tak to pak ani neusnu, chacha :D:music:
     
    Naposledy upraveno: 5/1/22
  3. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    A zase v odměnách spousty beden ze kterých nevypadne nic rozumného,moc mě to tedy nenadchlo:(
     
  4. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Na dožínky se těším každý rok :D:inlove:, ale akční plocha no nic moc:sleepy: nevyužiji SH, které jsem si šetřila.
    Zásoby nějaké mám, tak snad to brzičko vše zase pryč dám. xD
    Ať se všem daří, fajn hru. :p
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak na tomhle usilovně dřeli celej měsíc?!?:wuerg:
    Ani nebudu nijak zvlášť předělávat farmu.:p Jen z hlavní louky sundám jabloně a zasadím laskavec.
    Mně to spíše příjde jako výsměch všem pracovitým farmářům!:music:
    Howgh!
     
  6. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Navíc koukám že jedno pajdátko je z akční plochy,kde se nedá pěstovat nic jiného než vousatec,takže pokud bude přiškrcené padání tak to bude čekání na smilování:cry:
    Naštěstí se počítá jen do TOP 3000
     
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Pocity jsou zatím smíšené, loni jsem se poprvé do TOP zapojila a věřila, že letos to bude stejné, ale asi budu šetřit na příští:D:D:D.
    Určitě tam něco naházím, ale...
     
  8. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    No zasadíme,uvidíme ... očekáváné nadšení z dožínek se u mne nějak nedostavilo ;)
     
  9. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Do akce půjdu, těšila jsem se na ní, v minulé akci jsem se snažila dostat do TOP-ky, ale na poslední chvilku mě hodně hráčů přeskočilo, tak si rozmyslím, kolik toho dodám.
     
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Očekávala jsem, co k dožínkám vymyslí, když to tak dlouho trvalo, ale odměny za umístění v TOP jsou fakt bídné - no nevím, jestli to má vůbec cenu vyplenit farmu kvůli umístění. Prozatím nechávám otevřené, uvidíme jak se vše bude vyvíjet..
    Nadšení vesměs žádné - to mývalové vypadají lépe.
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Hrabě fóra

    Hmmm..... tak zázraky jsem ani nečekala, víme, jak se to poslední dobou na farmě vyvíjí a jakým směrem se to ubírá, ale přece jen jsem naivně doufala.... no nenadchne, úplně ani neurazí.... ale....
     
  12. papulice

    papulice Veterán fóra

    hmmm co k tomu říci,žádné nadšení..
     
  13. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jsem jaksi rozpolcen...
    Na jedné straně se pochopitelně na TOP3000 (ideálně na TOP500) těším, ale řádek, který lze aktivovat jednou za 14 dní (a nejde o to, že to je ve skutečnosti o něco kratší interval), není zrovna 2x hodnotná věc... Kdyby alespoň třeba zkracoval stromy o dejme tomu 50% délky zrání, to by byla jiná. Navíc souběžné působení na stromy a chlévy nutí hráče obětovat část takového řádku ve prospěch té či oné komodity (u mě by asi zvítězila zvířata s ohledem na nedávno mě zpřístupněnou okamžitou sklizeň chlévů).
    Vzhledem k tomu, že rozhodující pro průnik do TOP500 budou dostatečné zásoby, není rozhodující, jak rychle člověk napěstuje akční plodinu a jak rychle se domůže k padátkům (nepředpokládám, že by byly moc utažené kohoutky, to by hráče poněkud odradilo, navíc to je součástí základní části hry, která je označená střední úrovní obtížnosti).
    Takže je nakonec dobře, že se to pěstuje na akční ploše (navíc hráč může obětovat nějaké ty šlechtěnce pro zisk většího množství akčního vousatce a urychlí tak rozpěstování i bez SH). Můžeme totiž plochu na Baha věnovat lablabu (19 h, lze urychlit pomocí Tiki masky, vody, hnoje a dvou řemeslných produktů na čas 9:51) a některé vyšlechtěné rostlině na Farmě (např. chryzantému se základním časem 22:30 lze za souběhu vyšlechtěných vlastností, řádku ve stonku, dvou řemeslných výrobků, vody a hnoje stáhnout na čas někde okolo 9:48 ).
    Tož vzhůru do toho (zasetí dlouhodobek) a půl (či nějaké menší procento) je hotovo!
    Snad se co nejvíce Čechů a Slováků probojuje do TOP500!

    Otázka: Není náhodou v odměnách v TOP500 a TOP1000 uvedena mylně dekorace Na zdraví? Neměla by tam být dekorace Zdravíčko! (Nech slúži!)?
     
    Naposledy upraveno: 5/1/22
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Tešil som sa na dožínky,ale odmeny za dodávky nejako skresali.Uvidím či do nej pôjdem zajtra sa pevne rozhodnem.
     
  15. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Já jsem s odměnami celkem spokojený, jen mi přijde, že zase chybí nějaký TOP předmět, který by ještě více motivoval dostat se do TOPky. Ale to je v poslední době trend a dožínky bohužel nejsou výjimkou. Do akce i TOPky jdu a cílem je se konečně dostat do TOP 500. Pěknou hru všem a ať získáte, co chcete získat.
    ;)
     
  16. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, nic jsem neočekával, tak ani nejsem zklamaný. Něco dodám.
    Stačilo, že jsem si jednou kdysi TOPku vyzkoušel, umístil se a víc nemusím. Ale pozorovat a sledovat budu, to já zase rád ;).
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nejprve položím velká pole doplněna poli 2x1 a 1x1. Poté za šlechtěnce dokoupím v krámku potřebnej počet osiva,tudíž odpadá rozpěstování. Šlechtěnci jsou prvního stupně,každý jich má zbeden a kola, určitě hafo!8)
     
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Přelítla jsem 4 očima odměny a konstatuji že základ udělám a pro většinu náhodných odměn (bedny,tajemna a stále se opakující neonové chlévy ) dál nepůjdu.Ráda si navýším zásoby pěstováním a budu též jen sledovat a držet palce všem, kterým nejde jen o odměny xD
     
  20. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Nemyslela jsem, že se budu účastnit dožínek, jelikož jsem se za ten rok nijak nepřipravovala. Ale budu dodávat Dýňová latté a vyzvednu si pár bedýnek. Taky udělám tu základní část. Hodně štěstí všem a reprezentujte naši českou komunitu hráčů poctivě a hrdě!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.