Pod baldachýnem hvězd (21.4. - 27.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Pod baldachýnem hvězd ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 21.4.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 27.4.2021 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3

    Obtížnost akce:

    • střední / těžká

    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Vypadá to jako pohodová akce a stonek je docela dobrý takže jdu do toho
    :)
    Navíc jsou potřeba ty žetony k rybaření :D
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak další akce co nejedu, když už jsem nezačala, v půlce nezačnu :p a je mi fajn, jen tak si sázet a sklízet. Obden si zarybařím za 4 mininástrahy, bo jsem tam dala medvěda a můžu trošku hrát, ale odměny padají nanic a za ty čudly se nedivím
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mám stejný dojem. Jediný zádrhel by mohla být padátka, ale vzhledem k času akčního kvítí, bude dost času pomoci si dlouhodobkou.
    Mějte se!! :);):)
     
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Takže stačí 8 produktov a zbohom akcia
     
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Plnit, neplnit, ale co? :eek: Úkol nebo raději stodolu :music:

    PS: začnu a uvidím kam se dohrabu ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/4/21
  7. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Přátelé, kamarádi:D Já sem jen zvědavej, jestli budu, jako už asi 3 měsíce, dostávat místo psaných bodů zkušeností u akční rostliny, jen cca 35%...a to nejen u akčních:oops: Dostávám to u všech:sleepy: Například Brambora je za 11 BZ a já dostávám 3,71 BZ:cry: A jak píše evoku57, odměny nanic, hlavně že byla anketa o spokojenosti, funkčnosti a budoucnosti:D:D:D. Taky na nic. Ještě štěstí, že mám rád hvězdy. A hvězdy nelžou, Bobo. :music::music::music:
     
    maribeja, coneznam a moncicak7070 tohle ocenili.
  8. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    jednoduchá pěstovačka, v odměnách žetony, takže ano. Co mě dostalo, je řádek do stonku - 12 hodin?
    Farmaření zdar! kája53
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Miloslav11 v secí tabulce se zobrazuje hodnota BZ/TBZ pro pole 2x2. Pokud tedy sázíš na polích 1x1, tak je množství BZ/TBZ úměrně menší. Není to přesně 25%, protože máš buď bonusy nebo aktivovanou runu na stromě moudrosti, která ti přidává BZ z dané plochy. ;)
     
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Ahoj zde, tak i já do akce jdu.
    Dodávka je jenom akční, pokud jsem viděla a četla dobře, tak proč né. Do zásob ve stodole sahat nebudu. A stonek...., taky ujde.;)
    Mějte se.;)
     
  11. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Řádek o ničem,vynechávám,počkám na lepší akci
     
    evainfo a 007lala tohle ocenili.
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Stonek se mi zdá luxusní a tomu odpovídá i obtížnost akce.Takže nevidím důvod nezačít!8)
     
  13. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    zkusím začít a uvidím, hlavně si zasadit ve správné době dlouhodobku
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce rozhodně jdu. Jsou tam žetony do dlouhodobé akce.
     
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    20800 akčního estlivá počítám dobře to by šlo:music:
     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    1 040x dalekozraký květ, 48x čočka to zas bude můj kámen úrazu, tolik kytky a tolik padátek o_O, ale zkusím to.. co bude to bude, ale piánko, nemám dost SH a u mě padátka padají jakoby nepadaly :D
    Až mozná tak v polovině akce se rozpadají. ;)

    Jdu zasadit pohanku :D mám jí zalitou na kratší dobu :D
     
    Naposledy upraveno: 20/4/21
  17. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Nenechám si ujít romantiku pod hvězdnou oblohou , možná bude zataženo a všechny hvězdy neodhalím ;)
     
  18. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Dalekozraký květ-20800
    Čočka-960

    Estli dobre počtám tak to pujde, do soboty hotovo.
     
  19. 007lala

    007lala Pilný autor

    Ať koukám, jak koukám, na tom stonku nevidím nic zajímavého... Nebýt tam žetony do rybaření, odpískám to hned, teď ještě přemýšlím. Ale vzhledem k tomu, že ani to rybaření není kdovíjak zábavné, ani nepřináší žádné zajímavé odměny, vykašlu se i na něj a raději si budu dopěstovávat do úkolů do družstva - potřebuji pár desítek tisíc zrn pšenice dvouzrnky i kuliček žlutého hrášku, sojčí budky skoro zejí prázdnotou a počty ostatních zvířat klesly po všech těch sezonách pod běžnou úroveň, takže o zábavu a práci mám i bez akce postráno, Všem, kdo se do ní pustí, přeji hodně zdaru.
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zejtra zkusím aktivovat 3 řádky na SH + dekorku ze sezóny,nevinnost a to bude pěknej fičák! Aj tenistovi ukážu záda!8);)
    Komu se zdá 2 x denně bedýnka s produkty málo,pak fakt nevím co by jste chtěli za odměny?!?o_O
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.