Plážový klub Divoké banány (23.6. - 29.6.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Plážový klub Divoké banány ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 23.6.2020 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 29.6.2020 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 14
    Další požadavky: přístup na Bahamaramu
    Obtížnost akce:
    • nízká - základní část bez doplňkových úkolů
    • střední - základní část + pár doplňkových úkolů
    • vysoká - splnění celé akce
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak do akce nejdu, nemám ráda akce na bahamě ;)
     
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) este porozmyslam ci sa vobec pustim do tejto akcie
    chce toho celkom dost , su tam aj sezonne body , na baha uz mam lvl 600 , tak ma to neako nelaka
     
  4. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Já se do akce pustím, ale jen tak "kam dojdu". Nechápu, proč když začíná léto a lidi jsou konečně venku, tak letí akce za akcí, a takové, kde toho chtějí moc moc moc. Sedět u kompu celý den fakt nebudu. Papaaa nadšenci a ať se vám všem daří.
     
  5. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    určite skúsim, aj keď osemhodinová rastlina mi moc nesedí. Hlavná farma si trochu oddýchne, respektíve dopestujem a dochovám
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ještě by to mohl někdo spočítat!:wuerg:
    Takovou práci mi to dalo,než jsem zasadil na mobilu stromy potřebné na krmení!:wuerg: Nejprve jsem celej prales osadil dekoracema a ty pak postupně nahrazoval stromy! Jednodužší způsob bohužel neznám,když psaní na mobilu je nefunkční!o_O
    Achjo:cry:
     
  7. babina51

    babina51 Baron fóra

    Tak nevím-mám nebo nemám??????Na všech polích stromy, banánů 5500,rostlin od 30000-100000,LVL 584.Zítra 14.00 rozhodne.Počkám co se bude dít na děsivce.
     
  8. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    já tedy do akce jdu i když mi bude zase chybět minimálně jeden víkendový den, to se dá dohnat. A když ne, tak to snad přežiju. :p
    Farmaření zdar! kája53
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak su zas v pasti, odklikávat ledničky na čas, to nepůjde... Nebo možná půjde, když toho blbýho tučňáka koupím... A snad budu moct farmařit i v ústavu na mém prehistorickém telefonu a budu zas v klidu, protože já, Hanácké Hamón, tak strašně nerada něco nemám 8)

    EDIT: obdivuji naše moderátory a adminy, jak se snaží pomoct už s přípravou FAQ. Ale stejně jsem zvědavá, kolik bude dotazů, kudy kam, kdy a za kolik... A to je všechno důležité zvýrazněno barevně. Omlouvá snad jedině barvoslepost, ale ta asi to velké procento tázajících se farmářů nedefinuje, je to poměrně řídce se vyskytující porucha zraku...
     
    Naposledy upraveno: 22/6/21
  10. Alena

    Alena Rádoby autor

    přímé dodávky rostlin 8 750 + 875 padátek + 50x mel.smoothie = 8250 rostlin + 650 padátek
    = 17 000 akční 1525 padátek / bez záruky/
     
  11. Dulisro

    Dulisro Perspektivní autor

    Já nevím proč jedna dobrá akce rychlé stáje jsou do 22h do zítřka ale už ve 14h začne další akce proto do této akci nejdu. Divoké banány je dosti náročná na čas a u PC celý den sedět nemíním. Je krásné léto a tak si to užiju jinak. A odměny na tolik práce nestojí za řeč. Kdo chce do této akce tak držím palečky.:cry:
     
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Vzhledem k tomu že odměny už neřeším ,protože z tajemna vždy zklamání , z beden podivuhodností historie a sezonu dojedu i bez akce , začnu a uvidím kam se dostanu. Pravda je že se mi vynechat nechce xDco kdybych o něco přišla;)
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Paráda, konečně relax na ostrovech.
    Návod je opravdu propracován do detailu, kudy tudy, nahoru dolů a barevné rozlišení. Jak píše Y_n_O je jen jediná překážka k nepochopení....
    Rozmýšlejte,a pak napište, že máte druhý den hotovo :D.
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    U mě to určitě nehrozí:sleepy:;)
     
  15. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Nohy nahoru a pozorovat jak krásně prší,nebo se jen tak kochat ptactvem,akce mě neláká,body do sezony nepotřebuji a už nemám zuziny,vyplácala jsem na předešlé akce.Všem kdo do akce půjdou,ať se Vám daří.;)
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Hrabě fóra

    Akce na ostrově mám ráda, ale nelíbí se mi poslední dobou ty řádky.... hlídat ty rozdílné časy a pamatovat si co na co je, je pro mne nemyslitelné a obdivuji jedince, kteří se v tom orientují a zvládají to..... mmch nechci nikoho podceňovat, ale ráda bych znala to procento, které to dokáže :music:
     
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci určitě začnu, i když jsme na jihu. Osmihodinovka vyhovuje, v mezičase bude výlet na kole (snad nám to tady celé neproprší) a ani vybírání lednic by nemělo být ohrožené.
    Jenom, aby na hlavní RT nenaplánoval nějakou doprovodnou "akcičku", to už by asi pro mě moc nebylo.
    Mějte se krásně a kdo začne, ať se daří.
    :):);):):)

    dinoalesi -časy řádků neřeším, odkliknu ráno a večer, pouze vyvolené - dožínky, bylinky, 1párty a narozeninový - zapínám, když potřebuji.
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak to je otázka přímo hamletovská - Jít či nejít do akce na Bahamaramě?
    (-) Jsem již v 600. levelu, takže mě stonek poskytující 2000x600=1200000 TBZ a +200% TBZ při sklizni plodin s kategorie "ostatní plodiny" na bahamaramě na 6 hod moc neoslovuje.
    (+) +1 ks z ostatních plodin na Baha...
    a další (+)? Jedině snad KFC...
    Tentokrát vážně přemýšlím, zda se mi to vyplatí...

    EDIT ( 18:48 ): Do akce půjdu... jednak KFC a jednak obava, co kdyby nedej bůh jednou přidali nějaké exponenciálně náročné levely na Baha - to by se mi ten řádek přece jen mohl hodit...
     
    Naposledy upraveno: 22/6/21
  19. dinoalesi

    dinoalesi Hrabě fóra

    -Jara05-, já to právě dělám obdobně, ale tím se vlastně odměna z řádku degraduje.... ovšem kdo to umí využít naplno, tak je pak na tom mnohem líp než ti ostatní a má můj obdiv ;)
     
  20. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny horuci den vsetkym...Tak akcia na Baha, ze fajn, neburam obriky...ale tych padatok??,xDxDUz ma unavuju tie akcie za sebou,ziadny oddych na doplnenie zasob..akcie uz placaju jednu cez druhu..a vobec ma uz nelakaju akcie do umoru sadit a skreckovat padatka.,,,zamer vytazit z nas cim najviac..preto tuto akciu ani nezacnem,,aby ma zas neporazalo kolko SH to bude chciet na padatka..a ked raz nieco zacnem chcem to dat dokonca...a tieto nase Slovenske tropy mi stacia.8)Vsetkym nech sa dari a to 1 piccolo ozeliemxD a sezona je uz 38,tak body mi uz netreba.-.-
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.