Plážová sezóna (26.6. - 27.7.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Tak tentokrát to budu flákat, na konec dojedu, ale surikaty už mam a ořechovec také. Dodávky si budu pečlivě vybírat,abych nepřišla s těmahle sezonama na buben:D
     
  3. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Přesně, žádné velké lákadlo jako v minulé sezoně není, takže taky asi jenom lážo plážo co bude z odměn ve hře, škoda :(
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Absence novinek v pravem sloupci prekvapila i me, takze leva strana je jasna - tam neni problem dojet sezonu do konce i presto, ze si hodne vybiram, co ze stodoly vydam a co ne (napr. zvirata vubec nedodavam) a prava me holt mrzet nebude ;)
     
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :cry: ach tie odmeny,takze tiez pojdem len lavu stranu
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky velké zklamání, že není novinka, budu to taky flákat a asi nekoupím ani permici :p
     
  7. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré odpoledne, tak já své zákazníky rozmazluji každý den, protože mi dávají bedýnky, ze kterých vypadávají samé potřebné věci, takže když za to dostanu další odměny, to bude jen dobře. A surikat není nikdy dost, až se budou jednou šlechtit, budeme rádi, že je máme v liště:)
     
  8. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Bylo by dobré s některými řemeslnými výrobky v odměnách a na kole šetřit , začínají být nudné jako žluté stáje a výrobny.Sezonu pojedu jen zlehka,cíl bude v nedohlednuxDpernici tentokrát též vynechám...
     
    raddre, Štika a evainfo tohle ocenili.
  9. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Škoda, že v odměnách není florenovník, to by bylo alespoň lákadlo. Surikaty mám a ostatní taky. Žádné nadšení.
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  10. vladca

    vladca Stará škola

    florenovník ? ... ten bol minule a dokonca dva, len v trochu náročnejšej úlohe
    ... do takejto ľahúčkej sa vôbec nehodí :p:p:p
     
    evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ale mohl by někde povlávat ve větru, ne? kdo by vyletěl nejvýš třeba by ho chytil, ale měl by jen jeden pokus :D já se proletím rád, stejně tu farmu hraju jen kvůli obrázkům ;)
     
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    A to jako vážně? Vždyť jsou to Prastaré zahrady z kopírky.
    Byl jsem zvědavý, co bude v nové sezóně a ejhle, ono nic.
    Jen těch řemeslných produktů je tam víc než privela.
    :(
     
  13. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    vladca
    A proč by nemohli mít florenovník i ti, kteří ho nemají? Vždyť za chvíli tu bude všechno jen za floreny.
     
    Veselka, vladca a evainfo tohle ocenili.
  14. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak opět žádná motivace kupovat permici. Jen rychle pro pohár a pak co bude to bude.


    Hezkou hru ...
     
    irísek1960 a evainfo tohle ocenili.
  15. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Zase o ničom sezóna... mi tak pripadá, že celý tento štýl akcie ide opačným smerom akým by mal ísť, odmeny skoro totožné ako minule, ani si nedali prácu pomeniť ich.

    Edit. Nechcem byť pesimistický ale zdá sa mi, že niekto tam hore túto hru už odpísal
     
    zejdy66 a Veselka tohle ocenili.
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zatím jsem žádnou sezonu nehrála, tentokrát bych stodole pustila žilou, neb mám v pohledávkách jak surikaty, tak ořechovec. Bez nákupu permanentky a balíčků to asi bude složité, ne-li nesplnitelné...

    EDIT: matlafousko dovujem a ďakujema :)

    EDIT2: juchú, jsem blahořečená, Y_n_O První, Farmerámská xD
     
    Naposledy upraveno: 23/6/20
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O Bud v klidu, tak dramaticke to neni ;) Jestli ti to pomuze, predkladam svuj postup v sezonach.
    Samozrejme plnim akce a kazdy den predhodim zlodejum takto:
    Vodickovi davam jen kratke plodiny (zvirata vubec!). Novak dostane vetsinou vsechno, co si rekne. Robert Dlouhy neco malo v pripade, kdy pozaduje jeden druh produktu (kdyz jich chce vic, tak tudle). Jaruska Stribrna se spokoji opet jen s plody stromu (zvirata nedam).
    Josef Bobr dostane nazrat jen pokud vyzaduje jeden druh slechtence. Robinson Kusoe se ma nejlip (naradi je dost, takze toho vykrmuju dosyta). Kiliackova ode me nikdy nedostala ani zlamanou gresli. Ladu Stanka a Tigra Wuzze zvladne kazdodenni nakup 300 ks v kosiku na Baha (staci koupit to levne tj. od cukrove trtiny po zazvor). Ara Croft a pan Jahodka maji nehorazne pozadavky, takze odchazeji vzdy s praznou. Permici koupim, kdyz je v pravem sloupci neco zajimaveho, jinak ne (coz bylo max. 2x) a sezonu jsem vzdy zvladla udelat celou.

    EDIT: Nemas zac! Po posledni honicce jsem tvym dluznikem za to, ze jsi me tenkrat dokopala k 90ti sekundovce,... jinak bych se upestovala :inlove: Ani nevis, jak ja ti tentokrat celou akci blahorecila :)
     
    Naposledy upraveno: 23/6/20
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    matlafous123, díky za informaci. Tvůj tip, jak plnit sezónu jsem si uložila do souboru s tipy na farmu. Jo, jsem už starší - jak se říká mládí v ()() (snad to nebude bráno jako vulgarita), ale do důchodu daleko, takže zapomínám. Pak tady složitě hledám nějkou informaci, takto ji mám po ruce.
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ciri13 Vyzkousej,... uvidis hned prvni den, jak ti to bude vychazet denne prumerne na body ;)

    Kdo dela sezonu poprve: upozornuji, ze vyse samozrejme neuvadim doslovny navod,... ale vychazim z toho, ze si nechci zruinovat stodolu, akce se sezonnimi body splnim vsechny, dostanu se denne na farmu, netocim vickrat posledni level a nakupuji nizkorozpoctove plodiny kazdy den v kosiku po 300 kusech (na farme i na Baha). Takze spocitam, ze na 40 lvl sezony je potreba 38.840 bodu minus 19.230 bodu je v akcich = 19.610 sezonnich bodu potrebuji dodat nenazrancum za 30 dni. Tzn. dodam polozky, ktere mou stodolu nejmene "boli". Pak spocitam, jestli jsem se vesla do prum. denniho minima a pripadne prihodim neco, u ceho uz se zacnu lehce kroutit.
    Vychazi to proste tak, ze na hru natesena blahořečená, Y_n_O První, Farmerámská nemusi hned prvni den kupovat balicky :D
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ořechovec nemám,takže úkol je jasný!8)
     
    modro.ocko22 a maribeja tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.