Parta stavitelů hnízd (22.4. - 28.4.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Parta stavitelů hnízd ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]
    Začátek akce: 22.4.2020 ve 14:00
    Konec akce: 28.4.2020 ve 14:00
    Obtížnost akce:
    • střední
    Dostupnost akce:
    • level 3
    • přístup na Bahamaramu
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  3. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Jen sem letmo přelétla, zdá se mně to stále krkolomnější. A nebo že bych byla čím dál hloupější... A nebo čím dál línější to lépe číst. Asi si počkám co tu bude v diskuzi, co mně napíše můj hodný soused a já jen zatím připravím hlavní louku.

    Akci zdar... Zatím do ní půjdu, je tam zas maják atd.
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  4. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ale fuj. Jsem se těšil na nějaké šlechtění papagájů a místo toho todlencto -.-. Dojdu si jenom pro ty první velké SB v obou postavách a šlus...
     
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Snad to nebude tak složité, jak to vypadá na první pohled. :oops:Do akce chci jít kvůli bodíkům. Trošku víc v sezóne zaostávám. :oops:
     
  6. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Uvidíme, jak to bude naskakovat, přípravu na akci nesmíme podcenit.
     
    vilm4 a maribeja tohle ocenili.
  7. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    No teda! Po prvním přečtení se mi zdá, že je to mišmaš.
    Doufám, že se to do zítřka vstřebá. Kudlanka volá.
    :D
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Prostě to tam budu lámat a čekat, co přijde.:p
     
  9. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Ach joooo. Jsem čekala šlechtění papoušků. Takže zklamání. Ale BSO dobrý, tak asi něco zkusím.
     
    radyn.m a vilm4 tohle ocenili.
  10. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Akci dělat budu, je tam dost sezónních bodů, maják a i stonek je tentokrát fajn. Jsem ráda, že nejsem sama, kdo se v tom návodu na akci tak trochu ztrácí. Musím to pořádně nastudovat, kde co padá a připravit farmu:)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hnízdnatá kapradí bude lepší sázet průběžně na pole 2x2.Tentokrát i se zuzanou.

    Pěnišník 30x346=10.380 ks ( za předpokladu, že získám párkrát od Alice Kamzíkové víc než jedno semínko Hnízdnaté kapradí,celkem +20ks)
    500 x papouščí hnízdo = 50x vysadit na pole 2x2 s MJS a i se zuzanou Hnízdnatá kapradí
    padátek tedy 30x22=660 krakonošových vousů
    snad jsem to moc nezkonil!:)
     
    Naposledy upraveno: 21/4/20
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ale jo, tak jo, náhodné odměny miluju;)bude zábava...
     
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ak som to správne pochopil, tak bude najlepšie v dažďovom pralese nastaviť najväčšie polia a ísť vrtuľky. Radšej počkať až bude mať hráč počet tej rastliny taký ako počet políčok v pralese a ide sa. Akcia slušná, dala by sa stihnúť a hlavne sú tam sezónne body a nie málo takže možno zvládnem aj otočku v sezóne. Akcia obsahuje 4 upgrady majáku takže potom prídu ďalšie v podobe kúpy za florény, tuším, že to bolo 25F x 5ks, potom ostanú už iba 4 upgrady snáď ich dajú do ľahkej akcie aby sa dali získať :D Vzhľadom, že mám teraz dosť křeččích pastí tak sa bonus 200% z dekorácií každý deň veľmi zíde. No to teda bude levelovanie :D :D :D
     
    radyn.m, raddre a vilm4 tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak do akce také jdu kvůli sezóním bodům a majáku, snad to nějak půjde ;)
     
  15. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Padátka na hlavní louce a pěstování na hlavní louce, nahamounit padátka, namlít a pěstování kapradí v deštném pralese.


    Díky za opravu, Skali, ještěže čteš všechno. Opravila jsem to, aby se někdo nechytil na mou chybu.
     
    Naposledy upraveno: 21/4/20
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Stonek BZ 500xlevel? To je tedy vážně bomba - hlavně když potřebuju na postup několik miliard BZ....:sleepy::cry:
    Jdu pro sez.body a ostatní nechám jet stylem "kam dojdu, tam dojdu"...
    Nadšení veškeré žádné.
     
  17. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    kaolín11 - hnízdnatá kapradí bude určitě lepší sázet na velká pole. Ale jestli na ně bude fungovat +1 ze sezóních žetonů a bonusy z kola štěstí (teda pokud nějaké vytočím):p asi by bylo lepší si ta semínka hromadit a pak sázet najednou né?
     
  18. maribeja

    maribeja Stará škola

    Do akce jdu jako do každé ,hlavně pro sezonní body,a také pro upradgy majáku.Všem farmářům přeji hezký den.
     
  19. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    nebylo by lepší hnízdnaté kapradí sázet na pohopole?
     
    babina51, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  20. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Hm,samo,že do akce jdu,SB potřebuji , maják též,docela bych si dala nějaké stavění totemů ;)
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.