Oznámení Připsání včerejšího Bonusu za přihlášení a kompenzace za výpadek hry

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem pajda361, 10/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím farmáři,

    vzhledem k včerejšímu výpadku hry, jsme se rozhodli pomocí scriptu zajistit vyzvednutí Denní bonusu za včerejší den pro hráče, jenž byli v průběhu včerejška přihlášeni do hry a nestihli tento bonus aktivovat. Tento script zatím není připravený, ale k jeho spuštění dojde nejspíše buď dnes večer, nebo v průběhu zítřka.

    Jako kompenzaci za způsobené problémy, poskytneme všem hráčům 75% BZ/TBZ na 24 hodin. Bonus si můžete aktivovat přes Novinky ve hře dnes od 18:00 teď do 23:59 hod. do 18:59 hod. 11.2. 2017

    Ještě jednou se omlouváme za způsobené problémy.

    [​IMG]
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím farmáři,

    tak možnost vyzvednout si bonus je již aktivní. Nezapomeňte jen do 00:59 hod. 18:59 hod. 11.2.

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/2/17
  3. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím farmáři,

    odvolávám co jsem napsal, slibuji co jsem slíbil, ale bonus stále nefunguje. Prosím vyčkejte dám nové info, jen co ho dostanu.
     
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím farmáři,

    tak bohužel spuštění kompenzace se nezdařilo a je odloženo na zatím neupřesněný termín.
    Za způsobené problémy a informační šum, se Vám omlouváme.

    Váš Farmerama team.
     
    Naposledy upraveno: 10/2/17
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím Farmáři,

    tak nakonec operace byla úspěšná a vyzvednou si bonus můžete od teď do 00:59 18:59 hod 11.2.2017.


    Omlouváme se za způsobené potíže.



    Ps: testoval jsem to a fakt to jde spustit.
     
    Naposledy upraveno: 10/2/17
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím farmáři,

    poslední změna bonus je možné vyzvednou do18:59 hod 11.2. 2017.

    Omlouváme se za zmatené podávání informací