Oznámení Převzetí kontroly nad fórem

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem -Borsty-, 1/4/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Pamatujete si mě? Ano jsem to já, jedinečný Borsty! Vidíte, to já jsem unesl Vaše milované moderátory a převzal kontrolu nad fórem.
    MUHAHAHA!
    Již brzy převezmu tým FARMERAMA a pak - budu vládnout světu! Aby bylo jasno, tohle není žádný hloupý vtip! Jsem vážně ďábelský zlatý kanec! Aww, jste smutní? Pláč vám nepomůže, farmářské slzy piji k snídani! S mlékem a cukrem a možná domácím chlebem…
    TEĎ TAK!
    I když jsem ďábelsky zlý kanec, nejsem bezcitný. Pokud mi milí farmáři mohou něco cenného nabídnout, odejdu z fóra a to se může navrátit do svého poklidného života, plného duh a jednorožců! Co mi nabídnete? Miluju peníze - samozřejmě! - básně, umění, tvořivost, fotbal! Přijďte s nápady, jak zachránit své milované moderátory a pět nejlepších nápadů odměním. Jak jsem řekl, možná jsem zlý, ale nejsem bezcitný.
    Tak co uděláme obchod?

    Pokud můžete něco z toho co požaduji nabídnout, tak obchodovat budeme v tématu: Obchod s Borstym.