Přespávačka za hrůzostrašné noci (6.10. - 12.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Přespávačka za hrůzostrašné noci ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 6.10.2021 ve 14:00 hod
    Konec akce: 12.10.2021 ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Další požadavky: Měsíční svět
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Hlídejte si svoje dárky ...
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce pro děsivku, tak tu pojedu, řádek docela dobrý, tak hurá na to, na děsivce už přepěstováno, tak není co dělat :)
     
  3. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Akcna...13 722ks
    padatka...840ks
    sladky sacok..12 ks

    Idem do toho stonka fajn...ked som sa kopla v poctoch ,,tak sorry
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak na splnění akce je třeba napěstovat 13722 ks Cukrátek a schrastit 840 ks Prázdných sáčků...
    To by při použití MJS mělo znamenat nepřetržité pěstování po dobu 2,5 dne (nepočítám s rozpěstováním, řekněme tedy volným tempem cca 4 dny), akce přitom trvá 6 dní...
    Kritická by mohla být padátka, ovšem možných až 120 ks prázdných sáčků od sousedů a přátel a něco kusů z Kouzelných stromů mě utvrzuje v přesvědčení, že ani zde by nemusely být problémy... nakonec vždy se mohu odhodlat ke sklizni "tulibordýlku", naplněného levně při akci "šlechtění za 1 SK"...
    Hlavně, že není nutné se soustředit na jakoukoli přípravu (výsev dlouhodobek) před začátkem akce... jen doufám, že jsem nezapomněl, jak už několikrát, včas osít tu 12tihodinovou děsivou kytku a že mi tam nehnijí nějaká hrůzostrašná rajčata...
    To by bylo poněkud hrůzostrašné... ;)
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    ezzra
    Vyšlo mi to stejně :) tak je to snad dobře
    Do akce jdu, na Bubu vše splněno a Bubu mám ráda - jsou tam hezčí "obrázky" xD. Jen aby to s padátky nebylo utažené jako, když je akce na Baha :sleepy:

    -Jara05-
    Jaruško, padátka tě straší jen proto, že je to strašidelná akce xD, věřím že to bude v pohodě ;)
     
    Naposledy upraveno: 5/10/21
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    moncicak7070 - jsem na tom obdobně, ale snad nám RT nebude chtít hru moc znepříjemnit. Padátka mě trochu straší a vzhledem k odměnám, by se nebylo čemu divit, že budou kohoutky utažené, ale snad maluju jenom čerta na zeď.
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) len aby to zacalo aj o 14.00
    dali dost akcii naraz
    do akcie samozrejme idem :)
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Na děsivce akce ok.. jdu do ní :D ať se vám daří bubáci xD
     
  9. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    No tedy zdravím zvlčilá pážata, to nám ale zase RT udělalo fujtajbl ve spolek?!
    Žádné překvapení, akce pro důchodce a nebo začátečníky hry.
    Já tedy chvalozpěv nedám a nedám, je to akce na zabití času, nic víc.​
     
  10. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, sedmihodinovku nemám moc ráda, snad se mi podaří sklidit aspoň 3x za den, pak by to neměl být problém,řádek se mi líbí, tak se budu snažit, ať vám všem napadá hodně hodně prázdných sáčků
     
  11. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Tak po pár vynechání akcí jdu na to.Nemusím bourat na farmě.;)
     
  12. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Přátelé, kamarádi :D Myslím si, že :):sleepy::oops::(:cry:
     
    Jonsdorf, moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Bubu akciu pôjdem,lebo na cintoríne som sadil zeliny do krmív.Keď že desivka bude dlhá tak dúfam že tú bubu úlohu už dorazím.Treba mi do nej iba plody zo stromov;);).
     
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Na chvalozpěv to sice skutečně není, na druhé straně když má člověk nasysleno mraky děsivých předmětů a nemusí se honit za doplněním stodoly, představuje akce na děsivce pohodovou akci - když splním, splním, když nesplním, nic se neděje...
     
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Bubu akce mám rád, žel, s touto asi nebudu kamarád... 5 směn, 1 den volna a zase jedu. Takže 2 sklizně na den, víc nedám. To na stonek stačit nebude. Samo, můžu točit kolem, ale je tu velké ALE... Nu uvidíme... Hlavně, že na ostatních záhumencích mohu chovat zvěř, pěstovat, co potřebuji a sázet stromy, jejichž plody mi také kdosi pořád chroustá...:p;)
    Držme se, farmáři!
     
  16. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Jasná že iděm do akce, pojedu zasejc jen MJS+voda a jako vždy nonstop a akci stihnu v pohodě.
     
  17. sheps

    sheps Zelenáč fóra

    Ahoj, jsem tu nový, poradíte mi jak na tuto akci?
    zatím zvládám pěstovat normální rostliny a chovat zvířata.
    tady je toho trochu víc dohromady
    nebo je někde nějaký návod?
     
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu. Sice mám k plnění hromadu úkolů, ale to nevadí. Jsem ráda, že nemusím bourat farmu. Na hlavní to využiji a budu chovat zvěř do šlechtící akce. Děkuji za propočty. Pěstování bude v pohodě. Snad budou i padátka bezproblémová. Jo, jen nevím, zda jsem při poslední děsivce zasela dvanáctihodinovku. Zítra ve dvě uvidíme.
     
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak dumam zda budu muset vyhodit velkobudovy na zvířata+produkty (ty jsou nanic) a arboreta (tam aspoň je padatko)...
    Ale od jiste doby proste nic nepocitam, bud to vyjde nebo ne...
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Takže konečně bu bu akcička :) no začnu asi až večer po příchodu domů, v práci bude šévka xD. Na ploše mám jen stromky a chlívky, tak snad něco napadá. Stoneček slušný, no taky ho mohli dát na 24 hodin, když jde jen o jednu plochu že jo :p
     
    Naposledy upraveno: 5/10/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.