Ovocný trh / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/10/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Ovocný trh ::..
    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Popis akce ve FAQ: Ovocný trh

    Tak ať vám štěstí přeje.
     
  2. maminecka53

    maminecka53 Rádoby autor

    Štěstí je schované před/za děsivkou
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tady to o štěstí není, jedna z mála her, co nezáleží na štěstí, ale je už předem dané kolik mincí za kolik plodů ;):p i tak vynechávám :music: jooo taky dám jen napadané zlatušky, pokud nezapomenu jako obvykle
     
    Naposledy upraveno: 15/10/18
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Dám jen napadané zázračné ovoce... :) mince se budou hodit. :)
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    čas nasbírat mince paráda
     
    Pitrýsek47 a hanynkach tohle ocenili.
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Celkem by mě zajímalo bližší info, ohledně té zázračné bedny za 500 mincí, bohužel ve FAQ chybí.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  7. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    hmm, to už tam nebudou party lístky...:cry:
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zázračná bedna?? Spíše Bedna vykopávek!:eek:
    Získat za 500 stříbrných Nubloňany,tak to semnou asi šlehne!xD
     
  9. -Ostružinka-

    -Ostružinka- Pisálek fóra

    Dnes měl být levnější mlýn, nevíte je nějaká změna, v novinkách ani v liště akcí není edit: děkuji moc za odpověď, už jsem ho našla:)
     
    Naposledy upraveno: 16/10/18
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    -Ostružinka- já mám mlýn koupený už dvojnásobně, jednou za usyslené floreny a jednou za paysafe... Pokud jsi přihlášená od rána, zkus restartovat hru... A příště piš třeba do vlákna Obecné dotazy...
     
    Naposledy upraveno: 17/10/18
    Skali tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Ostružinka- jak píše Y_n_O - odhlásit a znovu přihlásit ;)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  12. il.ja

    il.ja Pilný autor

    vím že to sem nepatří ale chci říct že by se v rama obchodě mohly za farmářké mince kupovat stonky z akcí které kvůly vypadávkám nešly dokončit díky
     
    zmetena, jana.b27 a Honzulka05 tohle ocenili.
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    il.ja - ahoj, to sem opravdu nepatří. Příště zajdi třeba do debatního - Debata o všem možném (i nemožném) ;)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Turmee

    Turmee Zelenáč fóra

    Nakoupené věci z Rama obchodu by se měly objevit v inventáři hned nebo až po skončení akce? Včera jsem si koupila jeden strom a nikde ho nemůžu najít.
     
    tafrob2001 tohle ocenil(a).
  15. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Turmee - ahoj, je lepší když něco koupíš z Rama obchodu aktualizovat hru. Určitě se již objevil. Prolez všechny inventáře a najdeš ho tam, jinak zkus napsat na podporu, oni ti ho najdou, když jsi ho koupila, přeji příjemnou ničím nerušenou hru
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  16. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    když jsem četla včera nové dekorky/ podbarvené zeleně/ v rama obchodě, tak jich tam bylo víc než dnes - například dekorka byliny a kytky,to je škoda, nebo bude příště????? děkuji za info
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  17. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Hledám znovu a vidím, že avizovaná dekorka "Dvojité štěstí" v nabídce nakonec není. Hmmm. Mrzí mě to.
    Chvilku jsem doufala, že tím vyřeším svůj problém - dekorku jsem stoprocentně získala, přihlašuji se téměř denně od začátku hraní. Ale zaboha ji nemůžu najít.... Dekorky ráda dávám na dekorplochy, ale hledám ji už týdny, hledám ji důkladně, dokonce nebe jsem prolezla neochotně, ale o to důkladněji (v naději, že najdu napoprvé, prolejzat to víckrát je pěkně fuj a přesto jsem byla nucena podruhé a stále nic). Tak bohužel nic, no. Budu muset ve vhodný čas sundat celý park a ostrov, šiš jak mi se do toho nechce to pak řadit zpět! Ale co nadělám, někde tam musí být schovaná, protože mít ju musím. Udělám si screen a zabiju tu půl dne znovustavením, jinak to nepůjde...

    Kdybych měla výběr, radši bych za to vyklopila ten nekřesťanský ramapeníz, přísámbohu...
     
    Naposledy upraveno: 8/2/19
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evicka435 - v původním oznámení bylo dekorací sice více, ale nabídka byla ještě aktualizovaná, takže to co vidíš v rama obchodě, je vše. Ofi oznámení je již opraveno. Zda budou tebou poptávané dekorace ještě někdy v nabídce nevíme.
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. evicka435

    evicka435 Obyvatel fóra

    díky za odpověď,ale mrzí mě to,tato dekorka byla v červnu za denní přihlášení a je do stonku a já v té době byla na dovolené,tak holt mám smůlu
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Sovinka Já když nějakou dekoraci hledám, tak se podívám jak vypadá a co dělá, zapnu si animaci,když se nepodaří ani tak najít tak si ty dekorace zvedám.
     
    Honzulka05 a Sovinka tohle ocenili.