Ostrov líbánek (22.9. - 28.9.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Ostrov líbánek ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 22.9.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 28.9.2021 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 1 na Bahamaramě
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Tak hurá na přípravu dezertů ...
    [​IMG]
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Je hodně bedýnek Pikolo, tak se do toho asi pustím :)
     
  3. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Ďalší super riadok ktorý dáva skvelú debnu. Idem do toho.
     
  4. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Po odtajnení 17 pikoliek bez frňákovníka idem do toho a budem to skúšať znova a znova.
    Výsledok odtajnenia --- 2x Plácni červa, Vílí horúci prameň, Nemŕtvy poklad, Škrečkolapka, Bodkovaný slnečník, Kvetinové melódie,
    Ingridin študent, Génius zvládajúci viac vecí naraz, 2x Nasprejovaná kvetina, 2x Show Pogo, Medvedí kamarát,
    Svetelný festival, Zábava v bazéne, Čarovný strom
     
  5. burds

    burds Titán fóra

    Akce se mi líbí.Jdu do toho
     
  6. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Toto vypadá velice zajímavě :D a pěstování akční na baha je super ;) jdu do akcičky.. hodně štěstí všem :D
     
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    PL a DP samá juka,tak nevím bourat nebo nebourat.Ještě popřemýšlím.
     
  8. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Tak nevím, na 2 plochách napěstovat 20248 akční a 1131 padátek bude fuška. Pokud jsem se tedy nespletla v počtech.
     
  9. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Opäť sú ťahákom picolo bedne,z ktorých aj tak padajú...no,veci všedné!:sleepy: Nemohla byť odmena konkrétna? Tak skúsime a uvidíme.Nech sa Vám darí!;)
     
  10. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Líbat se s pusou upatlanou od dezertů ??? ale samozřejmě jdu do toho :D
     
  11. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Přátelé, kamarádi :). Jak říká Veselá.99... Tak dětičky, kreditky do rukou a šup šup. Nakupovat předražené košíčky, ať můžete hnoji a hnojit a hnojit...:D...:music::music::);)
     
  12. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, napěstovat akční nebude problém, to se stihne i bez KŠ a kreditky, ale s padátky na baha to bude tuhý boj, zkusím a uvidím, v nejhorším mi pomůže pokrácený Lablab. Držím pěsti všem co se do akce pustí, aby dosáhli svého cíle
     
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    18136 akčnej a 943 padátiek (ak ideš len pre riadok a nerobíš bonusové úlohy).
     
  14. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Na zítra se nachystám s dlouhodobkama, s padátkama pak není problém. Těším se na pikolky. Mám ráda jakékoliv překvapení. Všem přeji, ať akci dokončí.
     
    Naposledy upraveno: 21/9/21
  15. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Konečně akce na Baha,na chvíli nám zavírají továrnu,tak snad akci zvládnu celou xD
     
  16. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    do akce jdu t když o víkendu nebudu, Pikolky jsou pro mě silným lákadlem.
    Farmaření zdar! kája53
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké odpoledne všem, do akce jdu. Pěstovačka je v pohodě. Mám tradiční obavu z padátek. S těmi mám vždy na Baha problém. Každopádně jdu udělat přípravu a zítra budu na značkách. Farmaření nazdar!
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Zase picolo ach jo ingrid dala deštník a past začínám být demotivovaný:wuerg::wuerg::wuerg:
     
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Hezky vymyšlená akce,vše se zdá ok,ale ten řádek?Do toho se mi při tom množství akčního nechce a picolky,zas tam budou neobyčejně obyčejné dekorky8)
     
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak zasazeno na zítřek 24 hodinová a snad to bude dobře padat, na bahamě mám s tím problémy :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.