Okrasně tvarované šarády I - III (16.4. - 2.5.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/4/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Okrasně tvarované šarády I - III ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 16.4.2021 v 10:00 hod.
    Konec akce: 2.5.2021 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 21
    Obtížnost akce: střední / těžká


    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    SK na skladě :p Do akce jdu ;)
     
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Nevím jak ostatním ale mě se to moc líbí. Konečně dobrý a fajn stonek a není jednou za měsíc :D 200% na dekorace moc vítám. SK jsem díky kole a šetření mám kolem 600 tak snad to bude stačit jinak plno šlechtěnců mám ve stodole takže spíš budu potřebovat ty odznaky.

    Palec nahoru za mě a těším se :p
     
    Naposledy upraveno: 15/4/21
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    taky do toho jdu ;)
     
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, přidává se k hráčům co do toho jdou, SH i zvířat mám dostatek, stonek i odměny se mi líbí, tak proč ne
     
    Naposledy upraveno: 17/4/21
  6. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    konečně pořádná akce, jdu do toho
     
  7. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    SK 2056, takže to je jasný, jdu do toho. Ale??? Budu si všechno pamatovat, co mám kde zasadit, kdy sebrat, kam a kolik dodat, co šlechtit .... . Nejenže mám doma na stole tak porůznu papírky s poznámkami, což po této akční bombě asi stačit nebude. Jistí to nástěnka xD.

    Teď nevím, jestli jsem neprošvihla akci na šlechtění za 1 SK. Protože jestli jó, tak jsem pěkná ????. Nabouchala jsem si bordel kabinet zvířátkama a nyní hlavně NESKLIDIT!!! Nabouchala jsem to až po strop. Jestli jsem dobře počítala, je potřeba 150 odznaků savců. Doufejme, že co každé šlechtění, to odznak.
    Přeji pěkné skoro poledne a dobrou chuť, vaše nástěnkářka Madulka xD:)o_O

    @tenista99 - děkuji za upozornění. Příspěvky jsem spojila. Snad je to takto v pořádku. Nechci dostat tytyty.​
     
    Naposledy upraveno: 15/4/21
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Stonek fajn, tulidomek nacpaný, tak do toho jdu, ale zachránil to jen řádek, ostatní stojí za prd ;)
     
  9. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @Madulka_cz ------> Já jen že máš 2 příspěvky pod sebou a to na fóru se nesmí musíš to sloučit nebo upravit :D Jinak nástěnka je fajn :D Občas to tak vypadá že je to potřeba :D
     
    Madulka_cz, sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Šlechtící akce mě baví, tohle bude brnkačka. Šmajchlkabinet už puká, SK je dosti:
    [​IMG]

    A bacha - start je už zítra v 10.00, včetně bejbybůmu!
     
  11. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Stonek je krásný, ale těch SK, co to bude stát! xD Všech odznaků je třeba 150, takže celkem 900 SK, pokud ještě tedy nebude šlechtění za 1 SK, které jsem minule prošvihla. Ale odměny jsou top: 6 beden s bonusy a 3 bedny s neonovými výběhy. A těch 12 podivuhodných stromů a 12 podivuhodných výběhů taky není k zahození ;)
     
  12. -Ostružinka-

    -Ostružinka- Pisálek fóra

    Chci se zeptat, jestli se do úkolu budou dodávat libovolná vyšlechtěná zvířata nebo jen savci když se šlechtí savci, a když se šlechtí obojživelníci tak jen protihodnota od obojživelníků

    pezt děkuji za odpověď
     
    Naposledy upraveno: 15/4/21
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj -Ostružinka-
    Když to není specifikováno, tak jsou to všichni šlechtěnci. V podkladech a ani na testu to nebylo specifikováno, takže všichni ;)

    Fajn hru pezt
     
  14. vladca

    vladca Stará škola

    konečne vypustím z domčeka mladé slony a pandy ... už ma ten cumlík na stanici pekne iritoval :p
    samozrejme domček naplnený za 1SK, potrebná zverina v stodole 1500+ ks, SK na sklade 2000+ ks
    môžem ísť do toho ... nech to dobre preskakuje prajem všetkým ;)
     
  15. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    • Multipost - nepiš více příspěvků za sebou, použij možnost "upravit". Děkuji Skali
    Jsem asi méně bystrá. Ta akce se koná nebo ne? Pořád ji nemůžu nikde najít (ani po aktualizaci, F5 znám)

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    Jsem méně bystrá, je to až od zítra :D

    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/4/21
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Coruska - zdravím, nepiš více příspěvků za sebou, je to proti pravidlům fóra - multipost. Když chceš něco ještě dopsat, použij u toho již napsaného příspěvku možnost "upravit". Příspěvek se otevře a ty do něho můžeš dopsat, co potřebuješ.
    Hezký den

    upravit coruska.png
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak superkrmiva je přes 12 000,tak se do toho asi pustím,nikde jinde nic překážet nebude,tak by to mělo být na pohodu,jen musím omrknout zásobu mloků,nějak jsem to posledně neodhadl a našlechtil mnohem víc než bylo potřeba,tak základních asi moc nebude,naštěstí by měl být dostatek žab,zrovna se venku množí.:p:p:p
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) akcička je parádní, stoneček se vážně povedl a když s tím bude vždy BB taky dobrý. V tulidomku je od každého něco, SH taky nechybí, tak to snad v ten večer dám no né :p
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ajtakrajta nemám SK :cry: 1088 ks je ubohoučký sklad.. A to melu o 106:sleepy:
    Zkusím akci, jako každou, ale asi ji nezvládnu do stonku nebo dokonce.. šlechtěnců mám hafo tak se uvidí ;)

    Tak jestli je to tak celkem 900 SK potřeba jak píše činčilka tak je to ok :D
     
    Naposledy upraveno: 15/4/21
  20. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Konečně se podívám co se hezkého vyklubalo v tulidomku :).Je narvaný za 1 SK,a dalších 1273 kusů je skladem.A to nemelu nic.Stonek se mi taky líbí.Už se těším takové akce mám ráda ;).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.