Obchodní magnát (2.6 - 8.6.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Obchodní magnát ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 2.6.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 8.6.2021 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3
    Otevřená Bahamarama​

    Obtížnost akce:

    • střední
    • vysoká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kdyby tam nebylo Pepíkovo bistro, tak dám pauzu :) a levou a pravou stranu plnit nebudu, to nedám, ani to v rostlinách asi nemám
     
    Kostejnesmrtelny333 a -Jara05- tohle ocenili.
  3. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    njn, a padatka zo stromov :cry:
    ale do akcie idem ;)
    odmeny o nicom :sleepy:
     
    Kostejnesmrtelny333 a elbedna tohle ocenili.
  4. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Akce průměrná jsou tu bistra takže do toho jdu jen asi tu jednu stranu taky dělat nebudu tolik plodin nemám a kupovat to nechci a ani pěstovat ale akci jinak splním :)
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řádek super,takže je skoro povinnost jej získat!8) komu se zdá +1 z polí na bahamce( zelenina) málo,pak fakt už nevím ,co už víc by mělo bejt v odměnách?!? :wuerg: Asi hodinky s vodotryskem!o_O
     
    Naposledy upraveno: 1/6/21
  6. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Přátelé, kamarádi:D. Nevíte někdo, proč se kaolínovi11 tolik líbí +1 na zeleninu? Za vyprázdnění skladů? Jo kdyby tam bylo 100% na 24 hodin, to by byla jiná;)
     
    Trilian55, evainfo a anajavonuj tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Já na bahamě nic nepěstuji, jsou tam imrvere stromy, tak řádek nepotřebuji :)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Miloslav11
    Já tam žádné vyprázdnění skladů nevidím :p
    Jinak se tomu říká efektivita farmaření ;)
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, moc zásob asi ve skladu nemáš (tvoje chyba), já se jich rád zbavím :D.
     
  10. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    20 620 Kamenné růže (pěstuje se na farmě a divoké louce)
    1600 Mramorového kamenu (padá na mýtine a v pralese ze stromů!)

    Do akce jdu, fofrem běžím napěstovat chybějící plodiny na Baha, SK jako odměnu si nikdy nenechám ujít. Během akce dám do pralesa stromky, u nichž mi chybí plody do plnění pravé strany (dvě mouchy jednou ranou)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Za co utrácíte krejcary?!?:wuerg:
    U mně po skoro každodenním nákupu v semenářství, takto:
    [​IMG]
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Zítra jdu na očkování, tak mám volno od podniku, ale pak jdu na odpolko, 2 ranní s nástupem ve 4.10. Fakt máte dojem, že budu ve 3 ráno sklízet_? Ne! Mobil nefunguje, tak zbývá zprovoznit starý noťas, dotáhnout ho do práce a zkusit v pauzách aspoň jednu sklizeň za směnu. Nebo pohopole. Copak na odpolko dobrý, ale na tu ranní...Tolik kytí tedy asi nedám, vzhledem k tomu, že mi kolo posílá veledůležité produkty, Up výroben atd. Když už se rozšoupne, dostanu červené králíky nebo kurník. Také mne dojal červeným UP na sýrárnu.
    Kaolínku, ta zelenina mne zaujala, pak jsem si prošel sklad - my jí moc nemáme, 10druhů. Ale i to je dobré. Jen je škoda, že jen na 1 sklizeň. Do teď jsem na noc dával kaktus nebo kávu, halt budu dávat pokrácené habanero nebo čajot.(když si vzpomenu).
    Semenář je velký pomocník. Jak si vzpomenu - kupuji.;):)
     
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja do akcie idem ako vzdy ;) mrkla som do stodoly a nevidim problem :D Start bude neskorsi lebo zajtra makam dlhsie :cry:no to s dozenie a snad aj kš bude stedre a ak nie mam v zalohe 100% xD:p
     
    dinoalesi tohle ocenil(a).
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak to vypada, ze zrovna plochy kde mam zvířata to chce na stromy, tak ty nepodstatny vytrham, ale asi teda bude preneseno par JC z hlavni a divoky, kde teda podle vseho nepotrebuju zadny, tam to padatka chtit nebude, ze?

    PS: aha, druha akce vse meni... tedy nemeni JC...
     
    Naposledy upraveno: 1/6/21
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci určitě plnit budu, ve stodole všeho dostatek.
    Aspoň bude důvod doplnit na požadovaný (mnou stanovený) skladový limit co se do akce vložilo.
    Tak ať se daří!!!
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  16. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Tak ještě nevím, jsem ráda, že jsem si "nahrabala" trochu zásob do stodoly a nechce se mi je hned zase dát pryč. Navíc mám ještě dost nesplněných úkolů v družstvu, tak se asi vrhnu tam.
     
    Trilian55 a evainfo tohle ocenili.
  17. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    No trochu čára přes rozpočet. Už mám dávno vše připraveno :sleepy:
    • 1.6.2021 20:10 - upraveny možnosti získání Mramorového kamene
     
  18. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Tak to si dělaj ko..,ne?
    Zrovna jsem pracně na baha naházel stromy a sotva to dodělám tak se dočtu že už to tam padat nebude,tady už se nedá věřit ani pozdrav:cry::cry::cry:
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak já mám kvůli mořské soli do Autokina na hlavní a na divošce dlouhodobky, v pralese to bude padat i ze stromů, tak je tam už klíďo nechám. Na Plantáž jsem zapomněla, tak tam hodím nějakou květenu. Nějak to dopadne ;)

    Radši si to tedy shrneme, ať to máme pěkně po kupě

    mramor kámen.png
    mořská sůl.png
     
  20. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mno joo, jdu do toho hah :D aspon nálepku?? :D :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.