O nejlepší koktejly a dorty (1.9. - 7.9.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/8/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: O nejlepší koktejly a dorty ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 1.9.2021 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 7.9.2021 ve 14:00 hod.

    Obtížnost akce:

    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ, lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chtěla jsem pauzu, ale řádek je dost dobrý, takže jdu na to :)
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky, také se do akce pustím. Zkusíme a uvidíme. Řádek se vždycky hodí ;). Všem, kdo do akce půjdou přeji hodně štěstí. Pěkný den :)
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zkusím, ale ve čtvrtek a v pátek je naplánovaná návštěva lékařů, tak uvidím jak se bude dařit pěstování. Za pokus to asi stojí, ale moc tomu nevěřím, že se dostanu až na konečnou. Mějte se a všem, kdo se do akce pustí, ať se daří!!
     
  5. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Líbí se mi,že dali stejné odmněny.Konečně!
     
  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Krásný deštivý den vespolek, tak tu máme další celkem pohodovou akci, u které je možnost volby dodávání za stejné odměny, což je super, takže nejspíš budu volit dodávky podle toho, jak budou kde padat padátka.
    Makronky bude potřeba 17.200
    To bude krásně sladký týden.... ať vám chutná;)

    Edit: Pozor na přípravu! Padátka budou padat jen z :
    Baha - stromy, chlévy
    Farma - rostliny
    * Střední šance na zisk padátek ze šlechtění.
     
    Naposledy upraveno: 31/8/21
  7. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    " Dneska by to šlo "....a zítra to půjde též ;) snad nepůjdou kila nahoru
     
  8. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Ještě si to budu muset propočítat, ale vidím správně, že padátka padají všude na farmě, ale jen z rostlin? Takže překopání lesní mýtiny? Ono by se to možná dalo zvládnout i bez toho, ale proč to riskovat, alespoň budu doplňovat zásoby, jenž budu cpát do zakázek, kvůli sezóně :p Jen na baha mě těší, že můžu všechno nechat tak, jak to je, mám tam všude chlévy a mezery vyplňují stromy :)
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky nechám bahamu, tak jak je, mám tam všude stromy a nechce se mi to předělávat na chlévy. ;) Mýtinu nechám jak je, v nejhorší přijde na řadu kaštanový řádek nebo ten druhý na urychlení SH. Dodávky také budu vybírat podle toho, čeho bude víc, ale vidím to tak, že zase vyhraje na padátka farma. Bahama mi s padátkama nějak nejde, jak bych si přála
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Toto by mohlo ísť.Mám rád sladké a kilá?.... 15-20 hore by som aj bral!;)
     
    Naposledy upraveno: 31/8/21
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Peto121, treba jesť viac halušiek s bryndzou, prihodiť škvarky:pxD;)

    ..konečne normárna akcia, už sa teším, to bude cobydup:music:, tú, čo teraz beží som pred koncom zmrvila, ale čo som chcela, piccola, dekorky do lišty budú, len neskôr, a to zas možem zase zaspať:D;)
     
  12. elen45

    elen45 Expert fóra

    těch cukráren je 12 nebo 8, píše se 12 a dodávky popisují 8 (ne cukráren, ale barů)
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj elen45
    Cukráren je jen 8, vloudila se chyba do popisu, respektive to zůstalo z minula ;)
    Tak jako to zůstalo napsáno u dodávek a odměn, ze starší akce. Myslím si, že je celkem jedno jestli je to cukrárna nebo bar, vůbec to nezáleží na principu jak se akce bude plnit;)

    Fajn hru pezt
     
  14. papulice

    papulice Veterán fóra

    fajn je stonek a tak jdu do toho,hodně štěstí všem...:inlove:
     
  15. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Těch zvířat a produktů chtěj docela dost:music:
     
  16. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Přeji všem hodně zdaru při plnění této akce a tímto se omlouvám všem sousedům, dárky nebudou :(
    Po dobu konání této akce nebudu u PC ;) Tak snad příště :D
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    DANKA722 halušky sú vždy so škvarkami a fajne omastené,ale na mňa sa to skrátka nelepí!
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Opět trapný akční obchod.Získáme 600 ks mincí a za ty lze pořídit pouze řadu na stonku a bednu piccolo.K tomu napřilepšenou 10 kousků SH!:cry:
    Oprava počtů.
    Dodatek
    : za 100 mincí navíc vezmu body do sezóny.
     
    Naposledy upraveno: 31/8/21
  19. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    kaolín11, ďakujem za spočítanie, na prvý pohľad sa to zdalo dobré, kde ste brbloši?-.-:music:
     
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ty akční košíky vymejšlí taky nějakej dobrák!xD Že bych nějakej pořídil?!? :wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.