Novoroční oslavy (27.12.2019 - 1.1.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Novoroční oslavy ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 27.12. ve 14:00 hod.
    Konec akce: 1.1. ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • nízká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.

    Tak hurá do bouřlivých novoročních oslav...
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Zase napěstovat přes 20 tisíc akční v době dovolené, to pro mě není nízká obtížnost.
    Uvidíme, jak si povede wifi a jak budu mezi výlety a oslavami zapomínat.
     
  3. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Přijedou mi vnoučata po půl roce, akce musí jít stranou budu hrát jenom maličko:p;)
     
  4. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    20000 ks na třech plochách je v pohodě. A v odměnách je americký topol, takže šance pro ty, co ho ještě nemají.
    Všem farmářkám a farmářům přeji klidné, bohaté a pohodové Vánoce.
     
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nechce se mi do toho :cry:, ale stejně se do akce nakonec pustím. Je to letos naposled, no ne 8);)?
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jasně, co taky jiného dělat, že jo. Jdu do toho taky :D
     
  7. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Neni to na trech plochach ale jen na dvou, protoze nejspis bude na hlavni stale zver pro ukol Zimni pohadka... i kdyz ted teda spis mam zpozdeni se Snehulakem...
     
  8. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Nemám americký topol, tak se asi budu muset do akce pustit. Ale že by se mi moc chtělo....
     
  9. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Přesně tak - jak píše Tassadar - snad všichni máme rozdělanou Zimní pohádku, kde je potřeba točit na hlavní louce chlívky a výrobny, ze kterých padají domečky (a je jich potřeba mraky!). Takže akční kytka jen na dvou plochách, protože časově jsou akce souběžné. A přes 20 000 akční kytky v době svátků, kdy jsou samé návštěvy, oslavy atd. nepokládám za nízkou obtížnost.:(
     
  10. vladca

    vladca Stará škola

    prepočítavam .... ... .. .

    1./ dve hlavné plochy 400 minipolí ... 4 zbery denne ... streda 21:00 ... cca 25700ks
    2./ divá lúka + rúbanisko 384 minipolí ... 4 zbery denne ... streda 21:00 ... cca 24776ks

    Takže asi v pohode ;) (aspoň pre mňa), s kolesom nešťastia samozrejme ani nerátam xD
     
    Naposledy upraveno: 23/12/19
  11. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Uvidím, kam dojdu... taky mám nějak rozcouráno... k babičce, měl by se objevit "ředitel zeměkoule s rodinkou" 2 x šachy... ale 20.tis kytek bez nějakého bonusy asi nedám....
     
  12. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Do téhle akce? Ani náhodou. Není proč a už jsem nějaký celičký uondaný a vyždímaný.
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zatím dostavuju posledního sněhuláka, visí to na rostlinkách, dnes jsem se přes den kvulivá pacošům na farmu nedostala; stavím i perníkové chaloupky, ale do tohohle šílenství se pustím taky. Jak jinak. Hanácké Hamón potřebuje všecičko všecko ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/12/19
  14. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    skusim čo sa podarí urobiť,ale myslím že to pôjde
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  15. raddre

    raddre Vévoda fóra

    tak až budu mít splněnou poslední část pohádky, začnu na hlavní s touto akcí. Jsem především farmářka, nikoliv věčná stavitelka, takže mýtina a divoška zůstávají v původním stavu, co stihnu, to bude. Všem co se do akce pustí, přeji ať se jim daří a akci zdárně dokončí
     
  16. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahoj. Akci vynechávám. Není v ní nic po čem bych se mohla umlátit. Také jedu Zimní pohádku ale neplním všechno, tam kde jsou sezónní body neplním a up dekorek též ne. Tím pádem bych měla k dispozici všechny plochy ale dělala jsem Zimní honičku a stejně jsem si k obr stromkům ani nečuchla. Cítím že letos mám již co se akcí týká bohatě splněno takže se mnou ani americký topol nehne. Doma je co dělat stále tudíž nemám potřebu plnit vše co nám naservírujou :). Sněhuláky též nejedu a Zimní pohádku plním jen tam kde nejsou sezónní body nebo dekorky takže na pohodu.
    Hezké svátky a co nejvíce pohody vám všem.Martina
     
  17. vlčice1977

    vlčice1977 Perspektivní autor

    V pátek mam odpolko, celej víkend a pak silvestra - takže suma sumárum, když stíhnu 2krát denně sklidit, moc toho nebude. Źíly mi to netrhá, sou důležitější věci.
    Všem kdo se pustí do akce, držim pěsti. Kdo do akce nejde, držim pěsti taky.
    Všem farmářům pak přeji klidné svátky a hodně zdraví a štěstí do nového roku.
    P.S. Ještě si musim rejpnout - buďte alespoň trošičku milý k nám prodavačkám, bo když děláte na 12tky za pultem s lahůdkama, máme toho fakt plný brejle :)
    Páčko.
     
  18. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akci budu dělat. Není tam žádná minihra, tak to půjde hrát v pohodě na mobilu. Dekorace Odpočet 2020 je bomba tu chci 8).



    Všem přeji klidné a hezké vánoční svátky a bouřlivé oslavy roku přístího.
    [​IMG]




    Hezkou hru ...​
     
  19. burds

    burds Titán fóra

    Do akce půjdu.Na hlavní mám ale chlívky na domečky tak uvidím kam dolezu
     
  20. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Zkusím to,uvidím co se mi povede.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.