Nový vzhled herního rámečku

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem pajda361, 5/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se Vám nový vzhled rámečku?

Anketa uzavřena 4/12/16.
  1. Ano

    47.9%
  2. Ne

    52.1%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zde můžete vyjádřit svůj názor na vzhled nového herního rámečku.
     
    vilm4 a petaM2001 tohle ocenili.
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Konečně.... Farma se s tím starým nedala hrát. Vůbec mně nevadí neopravené chyby ve hře, že ne všechny herní prvky fungují 100%, ale ten starý rámeček se fakt nedal snést a konečně na tom někdo zapracoval. Ještě by to chtělo změnit kohoutek na nádrži s vodou a budu absolutně spokojený ,-) A teď vážně.... herní rámeček je mi absolutně fuk... pokud tedy nebude neonový a nebude blikat.... to bych asi nedal ani s kapkama do očí ,-)
     
  3. daajen

    daajen Aktivní autor

    Asi podobně jako Casey. Rámeček byl to poslední, co bych chtěla změnit. Trochu bije do očí tmavší barva než původní, ale zvyknem si. Zvykli jsme si na jiné věci.
     
  4. kajdaslavka

    kajdaslavka Pisálek fóra

    Nelíbí se mi, je příliš výrazný oproti polím a budí dojem, že se vše uvnitř zmenšilo. Já bych se přimlouvala pro nějaký jemnější a tlumenější barvy. Ale to je jen můj názor a pravda je, že s rámečkem hráč vlastně nepracuje, takže je to ve výsledku jedno
     
  5. babuš2010

    babuš2010 Pisálek fóra

    Tak já podle prvního dojmu dávám ne. Je to celé takové velké až agresivní. Rámeček hodně tmavý a působí dost rušivě.
     
  6. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Šmarjá !
    Je to strašný ! Vypadá to jako z umělé hmoty ! Chtěla jsem napsat, že to je jako nějaká čínská výrobek, ale ... ono to je čínská výrobek...
    A to jsem si myslela po přečtení Caseyho příspěvku, že mi to bude taky jedno, ale teda fakt není.
    edit: A 65% PRO ? Promiňte - respektuji že se to líbí - ale jako by vzdalovali farmu zase kousíček víc od reality. Třeba to tak má být...
     
    Naposledy upraveno: 5/10/16
  7. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    rámeček nic moc, sice mě nijak zvlášť nevadí, ale jsou podstatnější věci, které by bylo třeba změnit nebo vylepšit
     
  8. 5misicka

    5misicka Zelenáč fóra

    vubec se my to nelibi je to moc vyrazny a zmenseny
     
  9. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Je mi to spíše jedno - zvyknu si. V anketě chybí možnost volby "je mi to jedno". Nicméně, pokud bych si měl vybrat mezi starým a novým rámečkem, starší se mi líbil více (asi zvyk). Takže můj hlas je nakonec v neprospěch nového rámečku (tedy NE). Koneckonců změna rámečků je to poslední, čím by se RT měl zabývat...
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mě se líbí to jaro pod rámečkem ;) nemám ráda zimu, tak to potěšilo. Za rámeček dávám ne, je to takový moc vysoustružený, někdo si dal práci a ta by byla třeba věnovat určitě někde jinde
     
  11. petapec

    petapec Rádoby autor

    Nelíbí se mi, není mi to příjemné se na to dívat, oči to nějak nedokážou pobrat :(, jak píše babuš2010 je to až rušivé ....
    Jestli zůstane na trvalo, tak to bude další věc, která sníží moji aktivitu ve hře...
    Takže jsem rychle sklidila a mazala pryč :D . U mě asi platí - zvyk je železná košile.....
     
  12. fgs001

    fgs001 Pilný autor

    Nelíbí. V podstatě ze stejných důvodů, jako psali přede mnou. Je moc výrazný. Farma je jakoby za oknem. Ruší mě to. Přimlouval bych se k návratu k původnímu nebo razantním vylepšení nového :)
     
  13. AndreaVinklerova

    AndreaVinklerova Perspektivní autor

    Nelíbí se mi rámeček , moc to splývá s farmou a je to tudíž dost nepřehledné kde co mám hledat a navíc mě z toho bolí oči .
     
  14. burds

    burds Titán fóra

    Je mi to jedno.Tak příšerné to zase není.Rámeček je to poslední co by mne zajímalo.
     
  15. eufrozka

    eufrozka Rádoby autor

    Tvarově je rámeček pěkný, ale chtělo by to světlejší výplň toho rámečku.
     
  16. ilairi

    ilairi Pisálek fóra

    asi mi je to taky jedno ,dala jsem sice ano, je to změna,ale k čemu to bylo.
     
    *dareba1, vilm4 a petaM2001 tohle ocenili.
  17. liška111

    liška111 Zelenáč fóra

  18. .pampelina.

    .pampelina. Pisálek fóra

    Taky se mi nelíbí, je to moc výrazné a barevné, myslím, že vylepšení některých funkcí ve hře by bylo přínosnější.
     
    vilm4 a petaM2001 tohle ocenili.
  19. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    vůbec se mi nelíbí,je příliš tmavý a výrazný,plocha farmy v něm zaniká
     
    vilm4 a petaM2001 tohle ocenili.
  20. megi1967

    megi1967 Rádoby autor

    Hezký den všem zde přeju

    Líbí se mi, ale je mi to celkem jedno.....jsou horší věci ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.