Nový úkol: Trénink na Septemberfest (15.9. - 19.9.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/9/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Časovky jdou mimo mě a ze stodoly nedám ani zrníčko.
     
    hanynkach tohle ocenil(a).
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :cry: no nazdar, to určitě spletu xD
     
    maja.rada, Honzulka05 a zahradnice4 tohle ocenili.
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nevim kdo bude mit na Baha ananas, ja tam budu mit koberce... zase to nekomu v RT nedoslo?
     
  5. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Tak sme RT "vycvičili", že rátajú s tým, že už budeme mať kobercov na sklade po strop a ananás bude mať voľné pole. Však ono sa to nejako "vyvrbí" :p
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak na ten ananas na chvíli uvolním Bahamaramu - ono se to nezhroutí...
    Ještě jsem nepromyslel, jak přesně postupovat, nicméně pokud budu pěstovat na všech polích, neměl by to být problém...
     
    Skali, evainfo a elbedna tohle ocenili.
  7. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Já jsem z návodu vyčetla, že budem pěstovat na hlavní louce, o dalších plochách není nikde nic.Asi tam půjde pěstovat i ten ananas;);););)
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    libakos - na hlavní louce budeme pěstovat to zelí xD


    Edit: ostatní plodiny do časových úkolů lze pěstovat normálně na všech plochách, jak jsme zvyklí - tzn. pšenici a chmel na hl. louce, divoké louce a lesní mýtině. Ananas lze pěstovat v pralese, plantáži a u křišťálových vodopádů.
     
    kaolín11 tohle ocenil(a).
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Musel jsem to smáznout,bo jsem zapoměl na zelí.
    Takže při rozpěstování akční plodiny,budu plnit celej první úkol a pak se budu věnovat pěstování zelí.
    Hlavně nezapomenout někam položit tu novou dekoraci!! :)
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nevím, nevím, časovky nemám vůbec ráda,:eek: ale je to na krátký čas a jen asi na jednu sklizeň, tak se do toho asi pustím, ale jen kvůli tomu, že nevím, co nás čeká následující akci a vypadá to, že budem potřebovat vidličky a nože z beden
    :music:o_O
     
  11. shadov30

    shadov30 Rádoby autor

    A taky není uvedeno, zda půjdou běžné plodiny v časovce pěstovat pouze na hlavní ploše nebo všude.
     
  12. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    shadov: Tak to je přesně to, nad čím elaboruji, jestli se do akce pustit, či nikoliv... Uvidíme. V úterý na to moc času nebude (nebo naopak bude klid, tak bych to dala v pohodě)... děti mají sice do půl 4, ale chlap je doma, má lítání po mudr... většinou nepotřebuje, abych běhala s ním... :p tak by se mi to i hodilo (zařídil by i školu), pokud ne, celý den rozlítáno a farmu leda naklikat a fičet zase jinam...:oops:xD
    Každopádně, jak píše evoku57, bude zrada v těch bednách... Nicméně asi i zohlední hráče, co začnou teprve hrát... bylo to několikrát....
     
    radyn.m, jirinasinova198 a evoku57 tohle ocenili.
  13. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Jsem na tom podobně jako Evoku57, do akce se mi moc nechce, ale ty příbory v odměnách naznačují, že bych se později mrzoutila ;)
    No nic, pustím se do toho, ono to nějak půjde. Bude to chtít jen trochu zorganizovat :)
     
  14. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Do akce se pustím. Krátká časovka mi nevadí a získaná dekorace bude důležitá pro očekávaný septemberfest.
     
    jirinasinova198 a evainfo tohle ocenili.
  15. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, tato akce jde mimo mně, neb jedu 16.9. pryč a vrátím se až 20., všem kdo do akce jdou přeji hodně úspěchu.
     
    jirinasinova198 tohle ocenil(a).
  16. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Tak tohle jsou přesně akce které mám nejraději :)
    můj analytickej mozek už je nažhaven :D
    už se těším :)
    škoda jen že v čase začátku akce zrovínka odjíždím na rodinnou oslavu
    paňmámy, mých a synových narozenin a svátek babulenky
    což dodatečně všem Maruškám k svátku vše nej nej nej
    OaD jsem tentokráte nestíhala a už ani nestihnu ale neva
    co jsem potřebovala jsem získala ;)
     
  17. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tu kapustu pěstovat nebudu,co je na 1 plochu = to nedělám,akce či úkol,to je fuk
     
    jirinasinova198 a fany2020 tohle ocenili.
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem :) jsem začala pořádně číst a trénovat mozek až teď po práci, hlavně mě vyšli obr stromky na lesní s ježčím pařezem přesně na zítřejší začátek akce a s klidem je na tu časovou chvilku zbourám - no počítám s tím, že je pěstování na všech plochách, na hlavní je jen to zelí :p se na časovky taky těším a dekorka je prioritou, i když nevím, co nás ještě čeká xD Celou farmičku mám pár dní posetou výrobnami a nějaké úkoly v družstvu jsem konečně posunula, tak zítra držím palce ... to půjde ;)
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ouplně jsem zapomněla, že je akce od 10 hodin a mám zasazeno asi do 12,30 hod. Nu což, snad se to i tak zvládne ;):music:xD
     
  20. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    A sakra,evoku57 díky,taky čekám na 14 hodinu'xDxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.