Nové zvíře na šlechtění - Chameleon / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 3/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. haník30

    haník30 Guest

    ..:: Nové zvíře na šlechtění - Chameleon ::..

    Prostor pro vaši diskuzi

    [​IMG]

    Už jen samotné šlechtění vyvolává nadšení. U mnoha hráčů patří k nejoblíbenějším akcím. Chystají se na něj, nakupují nebo dochovají si potřebná zvířata, melou superkrmivo, počítají, zda budou mít dost parfémů. Jaké nadšení pak přijde, když se šlechtí nové zvíře?
    Nové chlévy, výrobny, grafika, barevná vylepšení. Líbí se mi více obyčejný chlév či výrobna nebo že by žlutý, oranžový, červený, nebo zvítězí nakonec růžový? Který se mi podaří postavit? A ty nové úkoly v Družstvu. Opět možnost plnit cíle, získávat odměny, stanovovat si farmářské mety.

    Jsou zde totiž zbrusu noví Chameleoni.

    Do Družstva budou přidány tři nové úkoly:

    Dva stálé - ve hře v průběhu příštího týdne
    (časově neomezené)
    ..:: Barevní chameleoni ::..
    [​IMG]
    ..:: Složitá situace! ::..
    [​IMG]

    Jedna "Akce jenom krátce"
    (časově omezená)
    pouze od 5.3. od 14:00 hod. do 11.3. do 14:00 hod.
    [​IMG]
    1. úkol
    • Stříbrný cíl Potřebný level: 66
      Dodej: 3x chameleoní trenér
      Odměna: 3600 BZ, 1600 kr., 5x superkrmivo, 15x parfém
    • Zlatý cíl
      Dodej: 3x chameleoní trenér
      Odměna: 3600 BZ, 1800 kr., 10x superkrmivo, 25x parfém
    • Diamantový cíl
      Dodej: 4x chameleoní trenér
      Odměna: 4800 BZ, 2800 kr., 15x superkrmivo, 35x parfém
    2. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 4x chameleoní trenér
      Odměna: 4800 BZ, 2100 kr., 20x chameleon, 10x krmivo pro chameleony
    • Zlatý cíl
      Dodej: 4x chameleoní trenér
      Odměna: 4800 BZ, 2400 kr., 25x chameleon, 15x krmivo pro chameleony
    • Diamantový cíl
      Dodej: 7x chameleoní trenér
      Odměna: 8400 BZ, 5000 kr., 30x chameleon, 20x krmivo pro chameleony
    3. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 3x fitness chameleon
      Odměna: 10000 BZ, 4500 kr., 2x růžové želé (bonus: rychlejší šlechtění o 50 %)
    • Zlatý cíl
      Dodej: 3x fitness chameleon
      Odměna: 10000 BZ, 5100 kr., 4x růžové želé (bonus: rychlejší šlechtění o 50 %)
    • Diamantový cíl
      Dodej: 3x fitness chameleon
      Odměna: 10000 BZ, 6100 kr., 6x růžové želé (bonus: rychlejší šlechtění o 50 %),
      Chamelekýn
      [​IMG]
      co 10 hod. 700 BZ, velikost 1x2
    4. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 4x fitness chameleon
      Odměna: 13000 BZ, 6100 kr., 5x superkrmivo, 1x bedna s nářadím XL
    • Zlatý cíl
      Dodej: 4x fitness chameleon
      Odměna: 13000 BZ, 6800 kr., 10x superkrmivo, 2x bedna s nářadím XL
    • Diamantový cíl
      Dodej: 4x fitness chameleon
      Odměna: 13000 BZ, 8100 kr., 15x superkrmivo,
      Fit na Max - nálepka
      [​IMG]
    5. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 2x ninja chameleon
      Odměna: 22000 BZ, 9900 kr., 1x pomocníci - kupón na 3 hod.
    • Zlatý cíl
      Dodej: 2x ninja chameleon
      Odměna: 22000 BZ, 11000 kr., 1x pomocníci - kupón na 3 hod.,
      Výběh pro chameleona II: Oranžový
      [​IMG]
    • Diamantový cíl
      Dodej: 3x ninja chameleon
      Odměna: 33000 BZ, 19000 kr., 1x pomocníci - kupón na 3 hod.
    6. úkol
    • Stříbrný cíl
      Dodej: 1x sportovní chameleon
      Odměna: 35000 BZ, 15000 kr., 1x bedna s nářadím XXL
    • Zlatý cíl
      Dodej: 1x sportovní chameleon
      Odměna: 35000 BZ, 17000 kr., 1x bedna s nářadím XXL,
      Bio-lep laboratoř II: Oranžová
      [​IMG]
    • Diamantový cíl
      Dodej: 1x sportovní chameleon
      Odměna: 35000 BZ, 21000 kr.,
      Chamele-sprcha
      [​IMG]
      co 10 hod. 900 BZ/BBZ, velikost 2x2

    Na Stromu moudrosti nám jako vždy přibyly dvě nové runy související se šlechtěním chameleonů.

    ..:: Runy ke šlechtění ::..

    [​IMG][​IMG]

    Po začátku akce nezapomeňte hru aktualizovat pomocí F5.

    Všechny informace o novém zvířeti na šlechtění (Chameleon), jako i o úkolech a runách souvisejícími s jejích šlechtěním, jsou vždy v předstihu oznámeny v
    ..:: Oficiálních oznámeních ::..



    Vše o šlechtění obecně a nových chameleonech se dozvíte ve FAQ

    ..:: FAQ - Chameleon - šlechtění chameleonů::..


    ..:: FAQ - Dílna ::..
    ..:: FAQ - Šlechtění obecně ::..
    stačí jen kliknout


    Které nové úkoly upřednostníte? Které splníte hned a snadno a které vám půjdou naopak těžko? Máte plány co s vyšlechtěnými chameleony? Prodáte je nebo postavíte vylepšené chlévy či výrobny? Kteří z chameleonů se vám nejvíce líbí? Rádi si to přečteme.

    Přejeme hodně radosti s novými chameleony.
     
  2. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Super už se těším ... moji chameleoni už celí nadržení buší na vrata stodoly aby mohli vyběhnout na louku a mohli se začít pářit ;)
     
  3. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Také se těším..bude co dělat, proč se rozčilovat , proč vzdychat nad úspěchy...prostě nebude nudno.
    Bio-lep laboratoř ..tu chci a ani dekorace nejsou k zahození , lišta je nafukovací, ta je pojme .:p
     
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Nebudu komentovat jak se těším ani jak jsou na tom moji chameleoni co se týká vzrušení, ale co mě zaráží je potřeba nového nářadí (odkapávací nádrž) na výstavbu barevných výběhů (chlívků). U jiných zvířat ( panda, osel....) bylo třeba jen na vybudování výroben. Trochu se nám přitvrdilo. Slovy božského Káji (a nejen jeho) to jsem opravdu nečekal. To je ale pjekéjka ,-)
     
  5. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Odkapávací nádrže....to zase bude boj, než je odněkud vydoluji :wuerg:
    A Casey mi vzal slova z úst.....prošla jsem si co bude potřeba a malinko jsem lapala po dechu. Sice než něco kloudného vyšlechtím, budu doufat, že potřebné nářadí napadá, ale i tak je to pecka, že nádrže jsou potřeba nejen na výrobny.
    Škoda, že jde v dílně jen stavět a ne i rozebírat. To bych ty žluté chlévy klidně rozšroubovala na nevím kolik kousků :)
    Chameleónů nachystáno celkem dost a jsem zvědavá na velikost zvířat, co bude vylézat z domků. Jak je zvykem, bude to blecha, u které nějaká čelenka na hlavě bude jen těžko rozpoznatelná. Ale třeba se pletu :p
     
  6. jaji

    jaji Vévoda fóra

    doufám, že se budou dostávat i hvězdičky.... stále je totiž ještě potřebuji... :-(
     
  7. moudrasova5850

    moudrasova5850 Zelenáč fóra

    Jupí...nebo vlastně hůůůůůů hůůůůůů už se těším, jen ať se stále něco děje. Když se objevili chameleoni, čekala jsem, že přijde čas, kdy budou na výsluní a je to tady tak ať se všem, kteří se do chameleního množení pustí dílo daří....... tak pá a už zase letíííííím
     
  8. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    -abych se přiznala, já z toho tedy dvakrát odvázaná nejsem, že přibylo další zvíře....nová plocha na stromy či stáje v nedohlednu, neustále nová zvířata v tajemných stájích....mnohem raději bych uvítala šlechtění zvířat, která tu jsou, např.bobrů nebo na Baha papoušků či slonů....
     
  9. TigerEvza

    TigerEvza Zelenáč fóra

    Ahojky,
    určitě se do toho pustím a chameleony mám taky nachystané. Mám ale jeden dotaz, asi jak je večer tak mi to už nemyslí, ale dívala jsem se co bude za odměny v úkolech, kde se budou dodávat bio lepidla a v odměnách od 5. úkolu jsou zkratky 5x SH nebo 5x SK. Nevíte někdo náhodou co je to SH a SK?
    díky předem, asi jsem natvrdlá
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  10. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Ahoj. SH= Super hnojivo, SK= Super krmivo
     
    jaji a pajaable tohle ocenili.
  11. TigerEvza

    TigerEvza Zelenáč fóra

    Díky ti Iwuska,
    je fakt pozdě, prostě natvrdlá - díky moc ještě jednou.
     
  12. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Tak chameleonů mám nachystáno doufám, že dost. Jen nevím jak budu stíhat a taky pevně doufám, že bude Baby boom a tím pádem bych mohla něco našlechtit a stihnout. Všem přeju ať se daří.
     
    jaji, pajaable a njklmn tohle ocenili.
  13. Astat.

    Astat. Stálice fóra

    Jak to tak vidím mám 2 možnosti. Kouknu na trh a až se začne šlechtit a bude-li dobrá cena ještěrky prodám. Ta druhá,- kouknu na trh a pokud cena nebude dobrá naházím 600 chameleonů do poháru a "padnou za vlast" či za farmu :)?, spolu se psy. :music:
     
    kerryhill a pajaable tohle ocenili.
  14. mituli

    mituli Polobůh fóra

    No slechteni mozna,ale ty ukoly v drzstvu:(ty odmeny mi pripadaj hruzne,tak tam asi chvilku pobudou
     
    Jonsdorf a -Kuteno- tohle ocenili.
  15. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    Špatně vidím nebo opět postrádám hvězdičky?
     
  16. tepui

    tepui Mistr fóra

    Odkapávací nádž to je co?Nemůžu to nikde najít.
     
  17. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,

    -wiolan- pokiaľ nedojde k nečakanej zmene na poslednú chvíľu, tak hviezdičky v odmenách nebudú, keďže niesú ani v popise teraz

    tepui - odkapávací nádrž bude náradie, ktoré bude vypadávať pri zbere ako všetko ostatné náradie a bude potrebné na stavbu vylepšených chlievov pre chameleóny.

    Prajem peknú hru
     
    moudrasova5850 a -wiolan- tohle ocenili.
  18. Nikyna8

    Nikyna8 Aktivní autor

    tak jsem to pochopila dobře hvězdičky nebudou, jsme si stěžovaly na hvězdičky že na ně není uplatnění, tak nám je přestanou dávat úplně ale kdy je vezmeme na runy na stromě to už nikde nepíšou nějakou zásobu mám ale co nováčcí kde je vezmou oni, trochu nedomyšlené odměny za chameleony tak nic moc spíš nic než moc, trochu zklamaní hlavně, že jich máme takovou zásobu
     
  19. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    a objevilo se nekde, kdy zacne ta novinka vypadavat?
    ja abych vedela, kdy dodat do druzstva :¤) (a vytahnout schovane tajemne staje)
    naradi na barevne staje me dost stve :¤( ale zase nebude duvod se nekam hnat pri BB...
    ocekavam, ze zitra oznami akci na naradove truhly...

    a absence hvezdicek me vice nez stve!!! to snad uz nemysli vazne! byly vubec od zacatku roku v nejake akci jako odmena????
     
    Naposledy upraveno: 3/3/15
  20. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj losiksobik, nové náradie by malo začať vypadávať predpokladám po spustení šľachtenia chameleónov, ako to bolo aj v prípade starého železa. Čo sa týka hviezdičiek, tak určite v odmenách boli aj po novom roku. To, žeby sme mali byť opäť bez nich ma tiež moc nepoteší, kedže u mňa ešte vždy chýbajú.
    Peknú hru a dobrú nôcku prajem
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.