Nové družstevní úkoly (07.12.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři a farmářky

    pozor, milovníci příběhů! Tři úkoly, které jsou tu pro vás jako horké novinky - přicházejí "Pracovní výměna", "Hledá se koňská síla!" a "Vnitřní bohyně"!

    [​IMG]

    Zavedení do hry: 7.12.2022 v 16:00 hod.
    Minimální level FARMA: 100, 111 a 120

    Přehled novinek:

    Novinky k Alpským levelům:


    Veškeré novinky můžete probírat v této diskusi.

    [​IMG]
     
  2. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Paráda novinky, to se bude týkat asi lanovky už se nemůžu dočkat. Zvířátka vypadají úžasně jsem natěšená na tuto novinku. Přeji spoustu zábavy s novou plochou a při plnění úkolů. Takhle to družstvo nevybílím, ale vůbec mi to nevadí xD
     
  3. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Nové chlívky vypadají pěkně ;)
     
  4. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj .... mám plno, ale opravdu plno nesplněných starších úkolů xD .... ale to mi vůbec nevadí a mám radost z dalších nových a ještě k tomu týkajících se nové plochy. Všem přeji fajn hru a úspěšné plnění úkolů ;):)
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Novinky super, zase něco nového ....... úkoly plním jen dle odměn, takže chlévy určitě nasadím, ale plnit budu jen něco
     
  6. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    To je fajn a animace krásná.Tak snad bude i krásná hra.Ale těším se na novinky a přeju všem hodně zdaru. ;):)
     
  7. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    zase novinka pěkné,už se těším
    teda abych splnila ukol -pracovní výměna - se asi nedožijuxDxD
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Sem schválně mrknul na úkol pracovní výměna a kupodivu jej mohu ihned splnit!!!:wuerg: (tedy až na novou havěť) Zde se vyplatil nákup v semenářství!!!8)
    Ve stodole:
    Heřmánek: 141.571 ks
    Tužebník: 114.417 ks
    Pryskyřník: 112.954 ks
    Lotos: 113.754 ks
    Vavřín: 126.844 ks
    :eek:
     
  9. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak som sa tam mrkla a moc mudra z toho niesom :wuerg: No chce to cas a potom to uz pojde,teda dufam xD

    Aj ja som uz nakupila a uz su aj na ploche ;):)
     
    Naposledy upraveno: 7/12/22
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Nové chlévy nakoupeny, tak snad zase nesníží jejich protihodnotu :music:
     
  11. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Nová havěť zakoupena a už se krmí ve zvěřincích,ale dodávky plodin budu mít asi na delší dobu....vavřín a pod. to jsou dardy, nejsem tak zásobený jako kaolín11 i když semenářství taky moc nezanedbávám.
    No nic se neděje není kam spěchat.;)
     
  12. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Prosím, ten Ledový jelen dává 100% BZ nebo 100% plodů? Není to ve FAQ uvedeno.
    Jestli se mám do toho pátého levelu hnát. Děkuji.
     
  13. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ašada01 je to +100% plodů.
     
  14. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Tak mám nové chlívky také zakoupeny a už makají. Ty počty rostlin, to je nářez, ale jsou to stálé úkoly, tak o nic nejde. Ty nám neutečou.
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hned první den,jsem dumal nad protihodnotou nové zvěře?!? To asi někdo upad! Na TOP 500 bude muset mít poslední hráč tak 10 miliard protihodnoty a první pětice tak 10 bambilionů. Nedej bože až bude lepší vylepšení stájí!:wuerg:
    S takovýma Dožinkama už nechci mít nic společnýho a tyhlety byly poslední ,kterých sem se účastnil( neúspěšně,zrovna jsme byly na dvě hoďky v sauně!8):wuerg:)
    Jinak jsem pořídil 3x44 nových chlévů v žlutým hávu a výhledově naklikám příslušnou zvěřinu.:wuerg:
     
  16. dinoalesi

    dinoalesi Hrabě fóra

    Dobe, prosím tě a to platí na celou farmu nebo jen na Protěžové údolí?
    100% plodů to je hodně zajímavé info, nějak jsem automaticky brala, že to budou body....
     
    Naposledy upraveno: 9/12/22
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 mně se tato novinka velmi líbí. Pokud by to byla jen obyčejná zvířata s průměrnou protihodnotou, tak by pro mě byla celkem nezajímavá vzhledem k tomu, že ptáků i savců máme ve hře plno. Tím, že se dají zakoupit pouze základní a žluté stáje, tak jsou z hlediska protihodnoty stále lepší vážky nebo manty. A pokud budou oranžové a vyšší upgrady zaváděny po malém množství v akcích, tak se z nich může stát zajímavá položka pro OaD. ;)

    dinoalesi je to přesně naopak, bonus nepůsobí v Protěžovém údolí, ale na farmě a bahamaramě. :)
     
  18. dinoalesi

    dinoalesi Hrabě fóra

    Aha, takže i na "obříky", tak to je pecka, díky moc za skvělou zprávu;) I když teda v PÚ by se taky hodil větší přísun plodů :oops:
    Doufám že nejpozději pozítří je tahle dekorka moje :D

    Edit: mmch - tohle s TOPkou v dožínkách taky pěkně zamává :music:
     
    Naposledy upraveno: 9/12/22
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Moc díky, už atakuji čtverku ;).
     
  20. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    Chlívky, makají. Chtělo by to ale přidat nějaké zvěřince, nebo nebude kde pěstovat rostliny, a nebo nějakou novou plochu na farmě pro pěstování. V družstvu je stále velké množství na pěstování, a není pořádně kde.:sleepy:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.