Nové úkoly – Na viděnou na pláži I–X (12.6. - 22.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 11/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. marianko77

    marianko77 Pilný autor

    No neviem či sa do toh9 pustím?!?!
     
    Veselka, evainfo a vilm4 tohle ocenili.
  3. panaboo

    panaboo Rádoby autor

    Dobré ráno, tak odměny jsou i párty lístky nebo hvězdičky, samé užitečné předměty, kterých se mi nedostává, takže do toho půjdu. Mimo jiné ta akční kytka je moc pěkná, už se těším na rozkvetlou lesní mýtinu.
     
  4. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky,do akcičky se asejc pustím,ale lážo plážo na pláži,lákají mne bedny s bonusy,mám v nich většinou dobré věci,už se těším ;)
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak nevím?!? Jestli vidím na mobilu všechno, tak kompletní dekorace jsou opravdu hodně žalostný.
    Taková lepší Strašidelná skluzavka a Strašidelná houbová chatrč.o_O
     
  6. máťochov

    máťochov Stará škola

    Denní úkoly, tak to přišlo ve správnou chvíli, po 3 měsících mě končí práce z domova:(. Na druhou stranu nevypadá to nesplnitelně i když ani nijak extra lákavě.
     
  7. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Bedna s nářadím III jako hlavní výhra ... no, tak to je tedy skutečně terno -.-
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak pokud nebudu mit tak 10* vic protihodnoty hned prvni den nez teda potrebuju tak nevim jak ze stejnyho pole a skoro stejny kytky (v prepoctu) a dalsiho ziskam posledni den tolik - stale to narusta v pozadavcich, ale produkce je stejna - teda pokud nebudou padat akcni predmety opravdu vsechny, tedy nekolik najednou soucasne....
     
    evainfo, maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  9. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Zkusíme a uvidíme - mě spíš mrzí že se nepěstuje na Bahamě, myslím že by k tomu seděla líp
     
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) tak tuto akciu s radostou vynecham
    neoslovila a ani nepotesila
    tesila som sa na poriadnu vyzvu, ale ta neprisla
    odmeny o nicom,keby boli konkretne chlievy -tak to by som nad tym aj uvazovala ;)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Milé RT jsme hrubě nespokojení!
    Koukejte urychleně vylepšit finální dekorace o nějaké navýšení BZ ke sklizni!
    Jinak si to můžete plnit sami.!xD
    Teda hlavně ne jen bonus akční rostliny.o_O
     
    Naposledy upraveno: 11/6/20
  12. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak proč ne. Určitě do toho půjdu akorát budu muset upravit trošku mýtinu jelikož na ní mám obr stromy a nějaký dekorky co jsem už nemohl dát do parku. Každopádně určitě budu plnit bedna s bonusy se mi líbí.
     
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mě mrzí,že dekorace nejdou posílat , už je jich tolik že většina leží v liště . Z tajemek taky nic nemívám , takže to vypadá že úkoly budu dělat v klidu ,bez lovení bonusů na kole nebo plýtvání s SH.
     
  14. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Uvázat se na 10 dní na každodenní akci, tak to nebude nic pro mě. Takže sejít se někde na pláži to ano, ale určitě ne na té farmářské .....
    Ani nezačnu.....
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  15. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Nó.Ehm.Tak nic.Tím mě přinutili,abych se zase flákala.Jak myslí!Budu se flákat.
     
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: hm, sejdeme se na pláži na lesní mýtině, nevím jak kdo, ale já na mýtině žádnou pláž nemám - a to ještě vlastně žádná vedra nebyla, tak se bojím, co nás čeká od RT v létě, zda se nepřehřejí ještě více xD
    plnit budu, ale žádné nadšení tedy nepociťuji :cry:
     
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak této akce se nezúčastním, neb je na lesní mýtině a tu já nehodlám bourat, mám tam chlívky a stromy, kdo akci bude plnit, tak tomu hodně zdaru.
     
  18. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Na lesní mýtině mam obrdomy a zvířátka, bouram je jen vyjímečně. Tyhle akce mě baví, když je každý den něco jiného. Přesto tuhle akci vynechávám a to bude asi po X letech poprvé. Odměny za plnění nic moc, ale co ta dekorace?:wuerg:
     
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Mytinu mam obsazenou obriky a ostatnimi potrebnymi stromky a plasit kazdy den a sklizet, jak potrefena husa + hlidat, jestli akcni nebo padatka a jeste nezaspat zacatek? Tudle, dejte mi s dennimi ukoly svatek. Amen! :p
     
  20. bucifal

    bucifal Aktivní autor

    Celkem bude potřeba: ;)

    Úkol
    Od – Do​
    Celkem potřeba
    I​
    12.06. 14:00 - 13.06. 14:00865x slunečníková květina
    II​
    13.06. 14:00 - 14.06. 14:00akční předměty v protihodnotě 35 800 (1 087x slunečníková květina)
    III​
    14.06. 14:00 - 15.06. 14:00255x duše (z toho 7x plovací kruh)
    IV​
    15.06. 14:00 - 16.06. 14:00akční předměty v protihodnotě 59 600
    V​
    16.06. 14:00 - 17.06. 14:001 460x kaktus brýlí (z toho 6x potápěčské brýle)
    VI​
    17.06. 14:00 - 18.06. 14:00akční předměty v protihodnotě 94 900
    VII​
    18.06. 14:00 - 19.06. 14:001 025x kaktus plážových míčů, 315x formička
    VIII​
    19.06. 14:00 - 20.06. 14:00akční předměty v protihodnotě 134 100
    IX​
    20.06. 14:00 - 21.06. 14:001 705x lopatičková květina, 330x kyblíček (z toho 6x kbelík a lopatička)
    X​
    21.06. 14:00 - 22.06. 14:00akční předměty v protihodnotě 215 800

    Edit: úprava potřebného množství v úkolu III
     
    Naposledy upraveno: 14/6/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.