Newsletter producenta (24.3. - 27.3.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co byste si rádi přečetli v newsletteru producenta?

Anketa uzavřena 27/3/15.
  1. A: Přesnější informace o budoucích plánech

    69.6%
  2. B: Aktualizace o stavu minulých a současných chyb

    2.8%
  3. C: Více informací o týmu a práci jednotlivých oddělení

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  4. D: Další témata (uveďte prosím podrobnosti)

    0.5%
  5. E: Mix všech výše uvedených bodů

    22.3%
  6. F: Je mi to jedno

    4.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    přinášíme vám možnost vyjádřit se k tomu, jaké informace byste si rádi přečetli v newsletteru producenta. Toto hlasování bude uzavřeno v pátek 27.3. v 15:00 hod. Děkujeme.
    [​IMG]
     
  2. Witchy.D

    Witchy.D Vážený autor

    Hlavně bychom rádi, aby informace v newsletteru nevypadaly jako prohlášení vlády - tj. spousta řečí o ničem.
    Domnívám se, že 99% hráčské komunity (výjimka se vždy najde) by kvitovalo s povděkem, kdyby se s námi nezacházelo jako s bandou nedouků - tj. raději přijmu i negativní informaci, než to nadšené cvrlikání, které nám Varun předvedl v poslední době. Neustálé přesvědčování, že ho strááášně zajímáme a jak je všechno na té super nejlepší cestě, místo aby otevřeně přiznal, že s některými věcmi jsou potíže nám dosti leze krkem. To lze myslím i dost dobře usoudit z reakcí na newslettery tady na fóru.

    Taky by asi neuškodilo, kdyby otevřeně přiznal alespoň nějaký top ten dalšího směřování hry - tj. teď se řeší korálový ostrov a O+D(?). Pak máme v plánu opravit mentor systém, druhá část týmu vás zatím zahltí dalšími pěti naprosto zbytečnými chlívky. Nebo tak něco... :p
     
  3. hexinna

    hexinna Pisálek fóra

    Které zlepšovací návrhy budou realizované a které ne a proč.
     
  4. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Prosím nepiš velkým písmem, považuje se to za křičení a jistě uznáš, že to není zrovna slušný způsob komunikace, děkuji. Pajda361
    PRESNĚJŠÍ INFORNACE O TÝMU JAK TO DÁLE BUDE,NEBO NEBUDE.TO MĚ ZAJÍMÁ NEJVÍC.ŠPATNÝ TÝM,ŠPATNÁ HRA.
     
    Mendya tohle ocenil(a).
  5. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Chtělo by to hlavně konkrétnější informace .o_O
     
  6. 1culikatá

    1culikatá Zelenáč fóra

    souhlasím naprosto s názorem witchy-d.
     
    danielaloblova tohle ocenil(a).
  7. stepankas

    stepankas Perspektivní autor

    Jak říkal Berthold Brecht: Když není vláda spokojená s lidem, ať si najde nový lid.
    Chyba rozhodně není ve vedení, ale v hráčích.
     
  8. bionta

    bionta Perspektivní autor

    zajímalo by mě,zda ještě někdy zavedete na " kole štěstí " strom FLORENOVNÍK ; doufala jsem,že bude k 5 narozeninám farmy
     
  9. tonda333

    tonda333 Perspektivní autor

    Souhlasím s názorem Witchy.D - k tomu není co dodávat.
     
  10. zombik9

    zombik9 Perspektivní autor

    Musím se přidat k ostatním. Přesnější info
     
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Já bych uvítala pravdu, ať je jakákoliv a ne nic neříkající tlachy....na to máme denní tisk. Stále žiju v přesvědčení, že farma nám má sloužit jako relax a ne jako další prostor, kde se nezdravě naštvat 8)
     
  12. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Přesně...samé bla bla bla jako dřív, vůbec nic konkrétního jsme se opět nedozvěděli! Jen samé neurčitosti..že něco brzo "bude"...za sebe bych konkrétně chtěla vědět, kdy bude konečně možno sklízet stonek kombajnem?! Vždyť se tam naklikáme mnohem víc než na plochách....
     
  13. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Stále se na foru píše, že se veškeré hráčské názory, stížnosti atd. předávají RT ...já věřím, že moderátoři to opravdu předávají , ale v newsletteru se nikdy žádná reakce ze strany RT směrem k hráčům neprojeví. Jen směsice stále se dokola opakujících nesmyslů .
    Jsem zvyklá a hlavně oceňuji , když mi každý nalije čistého vína, je to lepší, než neustálé okecávání
    vlastní neschopnosti. Pokud si (tedy alespoň ted mluvím za sebe) přečtu pravdivou informaci, že má RT problém s tím a s tím ( nebudu konkretizovat), beru to jako hodnověrnou informaci a hodnotím takové přiznání kladně. Nesnáším ale slibotechnu...bude to a to již brzy, nechte se překvapit atd., a stejně se zase nic neděje.
    Proto milé RT , my to přežijeme, buťe k nám upřímní , do newsletteru prosím jen konkrétní oznámení, kterým jste si jisti. Už žádné povídačky jako ...jste pro nás velmi důležití (proto zavedeme zase něco jen za FL, tak plaťte) , nebo vše je na nejlepší cestě anebo myslíme stále na vás hráče , velice si vážíme vašich názorů(a stejně si to uděláme dle svých)a podobné bláboly. Alespoň já očekávám PRAVDU a PŘESNÉ INFORMACE. Děkuji. Eva
     
  14. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    určitě přesnější info
     
  15. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Přeji hezký den...:)
    hlasovala jsem pro možnost "F* Je mi to jedno" a opravdu mi to jedno je.... Nepotřebuji žádného
    Newsletteru producenta, aby mi sděloval, co momentálně se musí opravit, jak plodný byl jeho měsíc, jak pilně se pracuje na dalších akcí a novinkách, aby byly dokonalé, jak se musí něco předělat, jak si váže naší zpětné vazby, jak děkuje za všechno, a co se děje zrovna v Hamburku, zda mají teplo nebo déšť. Ať si jej vydává dle svého, když mu to vyhovuje v písemném projevu slibů. Pro mě je to měsíční činnost, na kterou se producent dal a dá se napsat za pár hodin pracovního dne. Nepotřebuji jej k životu, od toho mám oraculum a ofika. Své sdělení podají s předstihem a vím, že je to již na spadnutí.

     
  16. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Možná by mě v Newsletteru více, než co bude, co chystají, jak nás mají rádi, sliby, co nesplní a podobné nesmysly, zajímala obchodní uzávěrka pro akcionáře, i když žádné jejich akcie nevlastnímxD
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ahojky, no A: - přesnější info o budoucnosti? ... no několik měsíců čteme o plánech korálového ostrova, O+D, nebo kina a nic ..
    B: - stav minulých a budoucích chyb .. chyby se stále opakují, hlavně při nových akcích ... chybovost je veliká .. víme o nich a dopředu počítáme ... jen se neřeší ...
    C: - víme, že se snaží, ale nejsou "dodělané" starší problémové věci .. přesto začínají stále nové a nové, kde je větší a větší chybovost ..
    D: - tak to asi souvisí s bodem C: ... zpracujte "rozdělané" věci a potom dávejte novinky .. přizpůsobte hru i nováčkům, kde
    "hra zdarma", aby ji zvládali nemůže mít přes 60% reálních dotací ...
    E: - asi ťuknu toto E, no při stálé ignoraci se neustále opakujících požadavků všech hráčů, by bylo nejlepší ťuknout velké ..... F:- pokud se nic nezmění ... asi mi je to vážně jedno ...
     
  18. šamanka.

    šamanka. Pisálek fóra

    Jak říkal Berthold Brecht: Když není vláda spokojená s lidem, ať si najde nový lid.
    Chyba rozhodně není ve vedení, ale v hráčích.

    milá(ý) stepankas, já znám jiné přísloví: Ryba smrdí od hlavy. Je pravda, že lidé mají takovou vládu, jakou si zaslouží, ale tady se děje něco jiného. RT svým nekonečným chvástáním a slibováním jak je to vše úžasné a jak na tom dřou, a přitom se nic nelepší, dělá z hráčů opravdu hloupé plátce za virtuální nesmysly. Zatím jsme se nedočkali splnění ničeho, co je pro hráče důležité. Jen se zařazuje do hry víc prvků, za které je potřeba zaplatit floreny, ale třeba akce obchodovat a darovat byla naposledy v červnu 2014. To bylo slibů že bude častěji , že? Jenže hráči by mohli vytoužené stáje a stromy získat výměnou a neplatili by, že? A tak, kdo toho má dost, raději skončil nebo hraje jen opravdu zadarmo. A jak ubývá hráčů, ubývá i plateb a nenasytná ručička hrabe naprázdno. Tak vymyslí zase něco dalšího. Ale je to začarovaný kruh a jednomu se z toho začíná točit hlava. Hraji víc než 4 roky, ale už to není to veselé farmaření jako na začátku, je to smutné čekání na to, že to snad někomu nahoře dojde. Chyba v hráčích je jen ta, že jsme závisláci a nenapravitelní optimisté, až to všem dojde, tak si celý RT může rozdávat sliby mezi sebou.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.