Nejčastější otázky ke hře - archiv

Diskuze na fóru 'Archiv - FAQ' zahájená uživatelem FAQ, 8/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  2. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Nejde mi vůbec se přihlásit do hry, vidím jen běhající ovečky a ukazatel načítání. Co mám dělat?

    Toto velmi pravděpodobně signalizuje problém s údržbou PC. Proveď pročištění dat prohlížeče nejlépe pomocí programu Ccleaner a případě že problém nebude ostraněn tak reinstaluj Flash Player.

    Související:
    Jak reinstalovat Flash Player?
    Jak vyčistit data Flash Playeru?

    Jak vyčistit počítač pomocí programu Ccleaner? (vyčistí data prohlížeče i Flash Playeru)

     
  3. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ve hře se mi nezobrazuje text a to buď na tržnici nebo ve stodole.

    Tento problém je vyvolán chybou Flash Playeru. Doporučujeme provést restart počítače. Pokud ani pak není problém vyřešen bude potřeba reinstalovat Flash Player a pročistit data prohlížeče.

    Související:
    Jak reinstalovat Flash Player?
    Jak vyčistit data prohlížeče? Návod pro Internet Explorer, pro Google Chrome, pro Firefox, pro Operu, pro Microsoft Edge
    Jak vyčistit počítač pomocí programu CCleaner?
    (vyčistí data prohlížeče i Flash Playeru)

     
  4. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  5. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Chtěl jsem použít mixér Deluxe a místo toho se mi sekne hra a musím ji znovu načíst. Co s tím?

    V tomto případě je potřeba reinstalovat Flash Player a vyčistit prohlížeč a následně restartovat počítač a znova se přihlásit do hry.
    Pokud i po provedení tohoto problém přetrvává prosím kontaktujte herní podporu.

    Související:
    Jak reinstalovat Flash Player?
    Jak vyčistit data prohlížeče? Návod pro Internet Explorer, pro Google Chrome, pro Firefox, pro Operu, pro Microsoft Edge
    Jak vyčistit počítač pomocí programu CCleaner?
    (vyčistí data prohlížeče i Flash Playeru)
    Jak kontaktovat herní podporu?

     
    Mel161 tohle ocenil(a).
  6. FAQ

    FAQ S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Místo hry se mi objeví černá obrazovka. Co s tím?

    Díky současnému stavu, protože se musí flash player povolovat ručně, občas dochází k chybějícímu logu aktivace flash playeru v rámu hry v prohlížeči Firefox, se objeví pouze černá obrazovka.

    1. Stačí však kliknout do černé plochy

    [​IMG]

    2. Následně se objeví klasické povolení.

    [​IMG]

    3. Poté se již hra začne normálně načítat

    [​IMG]






     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.