Narozeninová sezóna (9.1. - 5.2.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Narozeninová sezóna::..

    [​IMG]

    Již brzy - Narozeninová sezóna
    Začátek akce: 7.1.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 9.1.2022 ve 14:00 hod.

    Narozeninová sezóna

    Začátek akce: 9.1.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 5.2.2022 ve 14:00 hod.

    Narozeninová sezóna – konec

    Začátek akce: 5.2.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 8.2.2022 ve 14:00 hod.

    Minimální level: 3



    Tak jdeme na to .....
     
  2. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Ahojky prosím zkontrolovat datumy v oznámení akce ;) Už se těším,docela jsem si tuto akci oblíbila:D
     
    sovicka64 a vilm4 tohle ocenili.
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    jj zejdy, jsou tam samé ledny a měl by být konec v únoru ;)o_O
    Na sezonu se opět těším, dekorka z ní získaná je supr a jedu samo s permicí, odměny jsou slušné a pikolky potěší :D
     
    Naposledy upraveno: 6/1/22
  4. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Jestli tomu dobře rozumím, pokud mám nejvyšší upgrade dekorace "Sezónní kalich" nový základ již nedostanu a upgrady získané v sezóně mi jsou k ničemu. Nebo je to jinak? Protože loni jsme v lednu dostali novou dekorku. Prosím o upřesnění, abychom v tom měli všichni jasno. :)
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj martinek37

    Tento rok se dostává nová dekorka Základní sezónní kalich, kterou dostanou všichni pokud se přihlásí v době konání některé sezóny.
    Bohužel dekorace má stejný název jako loni, ale již jsme požádali o změnu názvu, nejpřijatelnější by byla změna pokud by se přidal vždy rok k aktuálnímu kalichu, ale uvidíme jak to vymyslí.
    Zatím si tedy budeme muset vystačit s tímto názvem.
    Už je to jasné ?
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kvůli jedné piccolo pernamentku pořizovat nebudu.Pěkně nám to vořízli od té doby co nám piccolo šoupli do sezóny.:wuerg:
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Ve FAQ k akci už jsou nové názvy dekorací ;)
     
  8. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..ak mi pamäť slúži, myslím, že minulý rok fungoval v januári aj starý sezónny kalich, či tomu bude tak aj teraz?, zatiaľ som ho nechala na ploche, keď tak do lišty pôjde po začiatku sezóny;)
     
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj DANKA722

    Tentokrát to bohužel tak není, kalich můžeš skovat do lišty.

    Fajn hru pezt
     
    vilm4, -Jara05- a DANKA722 tohle ocenili.
  10. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    juj, do akce jdu, nemam nártouna ;)
     
    vilm4, INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Yggdrasil nemám, takže je zase důvod sypat výdobytky do bezedného sudu ;).
     
    hroudov, vilm4 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já Yggdrasila mám, už asi devět let xD Jmenuje se tak jedna z mých dárkových farem ;) Tentokrát sezonu budu plnit, ať ho mám doopravdy... Z tajemnic se mi víc daří na Baha než na farmě.
     
    vilm4 a -Jara05- tohle ocenili.
  13. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    Ahojky , chtela jsem se zeptat jestli muzu hrat s obouma.....jak s normalnimi odmenamy tak i zaroven s permanentkou ? Dekuji za odpoved
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    pro zdenass
    Pokud máš permanentku, tak se ti splněním každého postupového cíle přičtou odměny zleva i zprava automaticky (odměny zleva máš vždycky, zprava jen v okamžiku, kdy máš permanentku). Čili můžeš si koupit permanentku i později - avšak etapy sezóny již projeté dříve ti dají jen odměny zleva, odměny zprava máš až po zakoupení permanentky...
     
    vilm4, -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  15. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    • Necituj příspěvek, který je bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného hráče jen oslov. Děkuji Skali
    jan.svatek

    ***odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku

    Moooc dekuji za odpoved
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 7/1/22
    vilm4 tohle ocenil(a).
  16. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Zdravím všechny, do akce jdu samozřejmě s permanentkou. Nártouna už jsem včera získala, ale bude to lépe přibývat se dvěma. Konečně také bude nový stromek. Jedna výborná akce za druhou. To je skvělý začátek roku. Přeji všem, ať se daří.
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja tento krát sezónu vynechám.Všetko mám tak nebudem vynášať zo stodoly aj tak pre akcie nemôžem sadiť čo mi treba do krmív:D:D.Tak že tak.
     
    DANKA722, vilm4 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. raddre

    raddre Baron fóra

    zdravím, žádnou sezonu jsem nevynechala, takže ani tuto nevynechám, permici si koupím taky, protože bez ní mi SB přibývají na můj vkus moc pomalu, na obou bahamských plochách pro dekorky mám jen ty s bednami, většinu potřebného čerpám z nich nikoliv ze stodoly, a rostliny doplňuji ze semenářství, dávám jen to čeho mám opravdu přehršel a stodolu kromě té první sezony, kdy jsem nevěděla co můžu a nemůžu, jsem nikdy nevypludrovala, po většině ani nebylo znát, že nějakou sezonu jedu. Za mně odměny jsou krásné, nártouny mít dva, stejně tak Yggdrasil je moc pěkné, získat je z tajemniček bude u mně možné až klesnou na úroveň žlutých mlékáren a stříháren nebo oranžových oslů a to nehrozí.
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) už jsem si na sezóny tak zvykla, že už jen nakukuji, kdy začne další :D

     
  20. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    tak já už mám i nártouna i dikobraza, ale nemám ten nový strom, tak stejně se na sezónu těším, dnes spěchám, jedu konečně po dvou letech na muzikál, tak se těším, a zase zítra :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.