Nadúroda na BAHAMARAMĚ ( 20.7.2022 ) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři a farmářky

    BAHAMARAMA představuje spoustu nových parádiček! Přivoň si k novým krásným květinám, vyšplhej na mohutné stromy a užij si výběhy vombatů a mandrilů. Vypluj a omrkni to!

    ofi.png

    Zavedení do hry: 20.7.2022 ve 14:00 hod.
    Přehled novinek:
    • 13. místnost ve Starověkém opičím chrámu:
      • Lze ji odemknout za 20 Zlatých banánů.
    • 200 nových levelů (přehled CZ, SK):
      • Za dosažení každého z nich obdržíte 5 zlatých banánů.
      • Veškeré již získané TBZ se započítají do vašeho postupu.
      • Jakmile hráč dosáhne maximálního levelu 800, odemkne se mu v družstvu speciální úkol se zajímavými odměnami. Tento úkol bude přidán do hry přibližně 10. srpna a více detailů se o něm dozvíte později.
    Tak hurá do chrámu a do tropů!

    Veškeré novinky můžete probírat v tomto vlákně.

    [​IMG]
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jupíííí, konečně bude postup do dalších lvl a novinky potěšily, ZB kopice, tak to vyzvednu vše :) a ještě postoupím do lvl 800
     
    Naposledy upraveno: 19/7/22
  3. dadulcek

    dadulcek Rádoby autor

    Super, teším sa, konečne sa niečo deje aj na baha.. Ja síce postup len na 657 level, no myslím, že mnohí budú zas len čakať na rozšírenie levelov :p
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak to je tedy slabota.Nešlo to udělat krapítek těžší?!? Když to srovnám s levely na farmě,tak velmi slabý odvar!:wuerg:
     
  5. JanGothig

    JanGothig Pisálek fóra

    Prostě SUPER !!! Baha začínala být nezábavná, kromě aktuálních akcí !!
    Skvělé !! Velký návrat MOTIVACE !!!
     
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Kdyby byly na baha podobné rozdíly mezi levely jako na farmě od 200+, tak by v budoucnu mohli mít někteří hráči velké problémy s odemykáním nových předmětů kvůli nedostatku ZB. Toto je bohužel nevýhoda systému, který je na baha zaveden.
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jedině noví hráči.Jinak snad lítaj banány odevšad! Někdy mám pocit,že i od sousedů!:cry:
     
  8. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Dob: Ahoj.... nemyslím si, že ZB by měli nedostatek. Počet za postupy je absolutně nepodstatný oproti tomu co získají z různých beden, na KŠ, akcí atd..... Jinak souhlas s Kaolínem....
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    No,alespoň po x měsících postoupím na bahamce! A hnedle do lv 800! 8)
    https://1iq.cz/img/j3zDM/K92sx.jpg
    A ještě zbudou body na další přidání levelů za 5 let!:wuerg:
     
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Pokud jsem dobře počítala na otevření všeho, co se nabízí, bude potřeba 531 banánů. Mám jich něco přes 8.000 a to jsou tady tací, kteří jich mají jistě daleko více. Proto se nedivím reakci kaolína11.
    Na druhou stranu to neřeším, vše otevřu a budu pěstovat do mnou stanoveného limitu.
    Přeji všem pěkný a slunečný den - hlavně klid a dostatečný přísun tekutin, farmáři, ať to léto ve zdraví přežijeme :);):)
     
  11. zemanka01

    zemanka01 Stará škola

    Ahojky, tak u mě to půjde hned na level 712, a zbyde mi aspoň těch 88 levelů, abych se měla za čím pinožit :D
    Zase mě bude Baha o něco víc bavit. Kdyby to hodili rovnou na tisícovku,
    bylo by to (teda aspoň pro mě) mnohem veselejší, ale i tak jsem spokojená.
    Jen už zase ty stromy nemám pomalu kam dávat :)

    Jinak banánů mám skoro 10.000, takže i po otevření všeho, ještě hromada zbyde.
    Škoda, že nejde přebytky někomu poslat třeba jako dárek, nebo za ně nakoupit i třeba něco jiného.
    To samé hvězdičky. K čemu nám jsou, když je nelze použít?
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    To je pravda. Ale toto platí pouze pro dlouhohrající hráče, kterým tyto bedny padají ze stonku nebo jackpotových dekorací a plní všechny akce. Jsou také hráči, kteří neplní všechny akce a nemají tak velký přísun ZB z beden. A vzhledem k tomu, že postup v opičím chrámu by z principu neměl být závislý na tom, kolik hráč v minulosti splnil akcí, je potřeba tomu přizpůsobit i levely. Nehledě na to, že takto je stále prostor pro rozšíření levelů v budoucnu.

    Také budu hned v levelu 800 a na skladě se mi válí tisíce ZB, takže vím, jaké to je. ;)
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    No jo když je potřeba k otevření novinek 531 zlatých banánů tak to budu ještě o 469 banánů bohatší, jupí :p

    Screenshot_1.png

    Jinak musím souhlasit s Dobem, protože baha byla tak to koncipována a musí se myslet na všechny hráče, ne jen na ty dlouho hrající, se všemi vymoženostmi ;)

    Fajn hru pezt
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nóóó....kdysi dávno to bylo úplně jinak! Asi už někteří zapomněli.
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No, jelikož to na Baha dost flákám, tak ze mě hnětač planktonu hned tak nebude - ale milovnice koktejlů je taky fajn :D
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také jsem čekala, že to bude těžší postoupit do dalších lvl, na nováčky jsem také nepomyslela ;) tak snad příště a snad trochu dříve dají další lvl. Kde já to ale budu vše pěstovat a chovat, když jsou všude pap. pírka to teda nevím, uvolním snad jen křišťálové vodopády a budu pomalu postupovat v úkolech, ty mi nikam neutečou, stejnak už je na dokončení úkolů jen pár, nejvíc jich je šlechtitelských s předposledními a posledními šlechtěnci a také na nové zvířata a stromy, bo nic z tajemna nekupuji a tajemno jsem už dlouho neotevírala, tak nevím, zda se tam nějaká novinka neukrývá, asik to budu muset napravit a pustit se do toho
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) TBZ neřeším, ZB je hodně, spíš to bude chtít překopat celou baha pro hodně novinek a ponechat si přitom stávající věci pro krmivo, zvířata na výrobny, jejich zásoby k akcím a taky něco na trh, kde se hezky sypou KR :p ale rozhodně jsem nadšená pro nové opičáky xD



     
  18. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Od té doby, co jsem dosáhla na baha lvl. 600 jsem jí dost flákala, takže ze mě rozhodně nebude jen tak hnětač planktonu, ale pomelo mám ráda, a čeká mě poustevničení, tak se hodím do pohody a lážo plážo, žužlaje to pomelo, pojedu zase k dalším cílům. 8)
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som lvl. 589 a bananov mam 7617 :) U mna je to celkom nacasovane ze som sa nepraskla o stenu ale budem pekne pokracovat dalej ;):p
     
  20. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Banánů mám 865, takže si hned vše nové odemknu :) Jen lvl jsem 496, takže i do té šestistovky mám daleko. Jakpak víte, do kterého lvl se se spuštěním rozšíření dostanete?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.