Nadúroda na BAHAMARAMĚ! (2.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři a farmářky,

    Toužíš po novém obsahu na BAHAMARAMU? Tak připluj blíž a mrkni se na všechny novinky, které ti ostrov může nabídnout, a to včetně dvou zbrusu nových úkolů. Dobře se bav!

    [​IMG]

    2.9.2020 ve 14:00 budou do hry přidány novinky.
    Přehled novinek:
    • Rostlina:
      • 11. místnost Starověkého opičího chrámu:
    Tak hurá do chrámu a do tropů
    [​IMG]
     
  2. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Banánů je dost - no problem. ;)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Už teď nezávidím moderátorům, jak zase budou pomáhat hledat ztracené krabí bazény a krmivo, stejně jako to bylo se žraloky ;)
     
  4. babina51

    babina51 Baron fóra

    Banánů mám 4062,konečně ty nejvíc přezrálé upotřebím.
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Trochu jsem se bala, ze mi 27 lvl pred konecnou sestistovkou prideli RT s updatem dalsi nekonecny pribeh lvl, jako na farme... Se ZB muzu dlazdit a Baha je porad spis oddychovka, oproti farme, takze dobry... Vitam ;)
     
  6. barca279

    barca279 Vážený autor

    čo vlastne bude dalej s baharamov?mam level 600,2000 bananov,to teraz budeme len na volnobeh čakat na novinky stromy rastliny a stajne v opičom chrame?uvitala by som aj každy mesiac taketo novinky kedže ma vela hračov padla,a vela bananov
     
    babina51 a kopretina1976 tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Slabota!:wuerg: RT řádně vyměknul. Pár úkolů a zas hrozná nuda.To snad ani nemá cenu nějak upravovat pole na bahamce.Asi to zvládnu s nákupem v semenářství a s velkokapacitňákama.o_O
     
  8. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Supéééér. Banánů dost, pár jich tedy spotřebuji. Ale dotaz od "barca279", co dál bude s baharamou, je myslím, na místě. Občas něco nového, ale to je spíše sporadické. Ploch na pěstování asi už dost. Tedy za mě práce stále dost, úkolů v družstvu ještě čeká nespočet a do lvl 600 mi ještě chybí pořádný kus cesty, ale bylo by fajn mít vizi
     
  9. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Banánů mám už jsem se bál co s nima a kraba nemám u mě dobrý.
     
    babina51, Y_n_O a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  10. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Banánov mám dosť už som si myslel že mi zhnijú.Ešte mi aj kilo zostane:D:D:D.
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    8 nových stromů v arboretu a už je zaseta nová rostlina;), ale budu pěstovat jen na jedné ploše, snad to bude přibývat s 3 sklizněmi denně
     
    babina51 a matlafous123 tohle ocenili.
  12. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Jsem nějak zmatená - krabi už mám asi dávno - osm stájí a ve stodole 1110 krabů, tak jakápak novinka? ;)
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Juku jsem aktivovala ale nemám. Kde ji vzít?:oops:
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    farmář-Šimon - ahoj, bazén pro kraby byl zařazen mezi běžné stáje. Teď má navíc ještě další barevné upgrady a lze je koupit ve farmářském obchodě (a také mu přibyla výrobna - továrna na louskáčky)

    dasa1143 - ahoj, po aktivaci v opičím chrámu zakoupíš stromek na Baha v ovocné školce - přes červený košík, jako jiné stromy.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Juky už jsou v arboretu, tam mi nezavazí. Ale Ocotilla se zatím okotí jen jednou za den v semenářství, musím doplnit zásoby kratších plodin, které jsem spotřebovala při plnění sezony. Nebudu zbytečně utrácet, když to můžu napěstovat...
     
  16. babina51

    babina51 Baron fóra

    Rostlina aktivována a zakoupena, zasadím až večer.Stromů jsem mám zatím jen 20 a až časem uvolním další plochu na které mám dekorace(nebo jak bude na BAHA akce) tak přikoupím.
    FA225....BAHA545
     
  17. ZlomeneHrabe

    ZlomeneHrabe Pisálek fóra

    Takový update si můžou strčit kam slunce nesvítí, měla jsem kraby a to jedny i červené a teď jsou mi zcela k ničemu, dokud si nenasyslím banány, pěkně děkuju. Asi není náhoda, že je zároveň akce na nákup banánů a šlechtění členovců, že... fujtajbl, fakt.
     
  18. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    ZlomeneHrabe: Podobně zkalamaná a smutná (u PC nadávala) jsem v začátcích také ....Hlavně při nedostatku ZB.
    Teď mám vše aktivované, banánů navíc 4874 .... a červených krabů mám v liště: 3 ks....
    Jednou to přijde, že aktivuješ vše a ZB budeš přehazovat vidlemi aby neshnily...;)
     
  19. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak se mi to líbí...
    [​IMG]
    Kdyby všechny stálé úkoly šly tak rychle (zejména šlechticí)...

    Pozn.:
    Ještě že ty ZB jsou "zlaté", jinak by mi snad ve stodole shnily...xD
     
    ašada01 a kiki2305 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.