Nadúroda na BAHAMARAMĚ (16.11.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím farmáři a farmářky

    BAHAMARAMA představuje spoustu nových parádiček! Přivoň si k exotickým rostlinám, užasni nad sladkým stromem a užij si zbrusu nové hnízdo doda. Napni plachty a vydej se to omrknout!

    [​IMG]

    Zavedení do hry: 16.11.2022 ve 14:00 hod.
    Přehled novinek:

    Tak hurá do chrámu a do tropů!

    Veškeré novinky můžete probírat v tomto vlákně.

    [​IMG]
     
  2. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    plod nového stromu má 1630 protihodnoty a 11h to dozrieva. Toto je lepšie ako papagájové stromy na všetkých 3 plochách na baha ako príprava na dožínky.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jupííí novinky já ráda a ten strom je supr ;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak tímto stromem odepsali všechny dosavadní stromy z TS na bahamce. S klidným svědomím mohu všechny ty XXL ravenaly,láhevníky......apod.poslat do světa. Takovou degradaci,jsem už dlouho neviděl. :wuerg: Pokud tedy pojedu v budoucnu baha v lesním režimu,zasadím všade XL verzi tohohle stromu. :p
     
  5. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    trocha amatérskej matematiky farmári:

    tropický les = 188 políčok
    hlavná farma baha = 188 políčok
    vodopáady = 156 políčok

    to máme 532 políčok. 1 strom má 4 plody + 1 plod ak dáme ananásové pečivo. ak sme šikovní a pozbierame úrodu 2krát do dňa iba na základné stromy žiadne XL alebo XXL to máme 5320 plodov každý deň čo je vážení prosím pekne 8 671 600 protihodnoty za jeden deň.

    toto je IBA so základnými stromami, nezarátavam arboreta, ani xxl stromy. toto je viac než slušné.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jen obyčejným pěstováním s k dožínkám dostane velmi málo hráčů. Dnes tomu bohužel velí, okamžité sklizně čehokoliv!:p
     
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Nakoupím vše,banánů nadbytek.
     
  8. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Pěkné, banánů mám až až tak proč ne,jde se na to .;)
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Banánů fůra - klidně je dám ven. Však mi je bedny do týdne vrátí! |Grr. Novinky vždy potěší, ale mohlo by se do úkolů třeba dát odměna v podobě rozšíření Baha o 10 levelů - samo po dosažení bodů.
    Takže juka půjde do skladu a nakoupím stromy nové.
    Animace doda je moc pěkná! jen je třeba říct frantíkům, že tohoto už nezbaští:D:p:)
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Banánů dostatek :p Už se těším ;)
     
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    samozrejme,že top bude vždy automatická sklizeň, ale na druhú stranu na dobré umiestnenie v dožínkách stačí v priemere "iba" 3 miliardy protihodnoty a to sa dá už aj s týmto stromom dosiahnuť pomerne ľahko... čo najvyššie umiestnenie v dožinkách je hráčovi absolútne nanič. pokiaľ sa ako farmár umiestnim v tom najvyššom priemere hráčov na dané odmeny je mi absolútne jedno či sa umiestnim ako 40. v poradí alebo 3. v poradí.
     
  12. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, také nevím, co se všemi těmi banány :D. Takže se na novinky moc těším.
     
  13. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Na novinky se těším, Dožínky neřeším ..... nějak to dopadne
     
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Takže,když mám premium, pařezy, ampule, ananas, papouška tak z jednoho stomu xl na 1x1 mám minimálně ... pokud se chci věnovat rychlochovu, tak musím nejenom mít napěstováno, ale taky nakupovat na trhu,mlít, pak klikat. Toto premium udělá za mě. Takže éra zázvorovníku na Baha končí. Pokud budu zase donucena se dožínek zúčastnit, tak přece jen budu spoléhat na laskavec.;)
     
  15. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj!Tak to je super,zase něco na baha nového.Banánů hrůza,takže co jiného,než nakupovat.;)
     
  16. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Super novinky já ráda tak se těším. Banánů dostatek tak hurá nakupovat.
     
  17. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Ahojky, Jde někomu koupit v obchodě strom kakaovník velkokvětý a v dílně vyrobit hnízdo pro doda?
    Já to v nabídce nemám.
    Poradí někdo?
    ibakos
    tak v nabídce v dílně a obchodě jsi to měl (a)
     
    Naposledy upraveno: 16/11/22
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mě zase nejde odemknout socha čaje i když mám přes 13 tisíc banánů a to ani po restartu:(Doda i kakaovník jsem kupovala......Už to máááámxDxDxDnevšimla jsem si 12 místnosti...
     
    Naposledy upraveno: 16/11/22
    INČUČUNA1959, moncicak7070 a Skali tohle ocenili.
  19. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    všetko funguje ako má. stromy sú už všade na plochách aj s XL upgradami
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. U mne taky vše OK :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.