Na červeném koberci (21.4 - 26.4.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/4/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Na červeném koberci ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 21.4.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 26.4.2022 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 21
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    Alice tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    To je ale divné šlechtění, asik vynechám, jen dodám, co je v tulidomcích už dozráté ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/4/22
  3. goldedawn

    goldedawn Vážený autor

    Počítala jsem správně 7 Piccolek?
     
  4. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Hej, 7 debny Piccolo mozeme dostat. Akciu plnit idem, Piccolo si nenecham ujst :p.
    [​IMG] 95 [​IMG]40 [​IMG]95 [​IMG]37
    Ak som neratala dobre, tak ma opravte, prosim, prosim.
    Pekny den!
     
    Naposledy upraveno: 20/4/22
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Za mě super akce:)
     
  6. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    7x Piccolo
    11x Bedna s bonusy
    2x Bedna s neonovými výběhy
    No kdo by si tohle nechal ujít? :p
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    No tak jste mne ukecali a ještě jeden tulkidomek nacpu, snad to bude stačit :)
     
  8. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    BigClick, mě vyšlo u obou modrých odznaků 94 (18x3=54 a 20x2=40), zbývající dva mě vyšly stejně.

    Šlechtící akce je sama o sobě taková laskominka za odměnu, navíc tady jsou odměny fakt super, takže už se těším. Jen ten řádek je pro mě zatím dost nezajímavý, neb postřikovací umění se mi zcela vyhýbá, ale pro ty, co jich mají dost, aby dali dohromady okamžitou sklizeň, to může být slušný příval BZ navíc, zvlášť od jistého lvl, jak o tom radí -migos- ve svém videu ;)

    Tak naplnit tulidomky, kdo ještě nemá a šlechtíme :D
     
    Naposledy upraveno: 20/4/22
  9. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Pikolíny jsou pro mne magnetem,jdu tedy vydrbat holínky,abych jim ten červený teepich nezašpinila :D
    doufám,že se se mnou nebude chtít medvěd kamarádit ...
     
  10. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky,konečně sem si v klidu přečetla úkol.A k mojí veliké radosti Ano jdu do toho.Všechny potřebné zvířata mám už vyšlechtěná.
    Tak odměny budou skoro zadarmo.A SK je taky dostatek.:D
     
  11. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Sk je, šlechtěnci jsou , řádek dost dobrý - hlavně těch 10% na krmivo. Kdysi jeden byl, ale se mi tenkrát nepovedlo splnit celý úkol. No, byla jsem ještě poupě nezralé, pár levelů... Takže suma sumárum = jdu do toho! Ani pikolky nejsou o ničem - mám ještě od nich 4 Jacky na ploše a myslím dva už jsem umořila. Takže zase nějaký by se hodil. A také postřikovací jsem dostala, takže jo,jo!
     
  12. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Jdu pochopitelně do toho, není jinak možná...xD
     
  13. burds

    burds Titán fóra

    Jdu do toho.Šlechtěnce všechny mám tak snad se povede
     
  14. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Ahoj všem, skvělá akce, jdu do toho ;). Odměny se mi moc líbí. Tulidomek mám narvanej ke stropu z období za 1 SK, takže pro začátek dobrý. Nějaké SK v zásobě také mám a šlechtěnců je také docela dostatek. Takže hurá do akce. Těším se. Přeji vám do zítřejšího startu plno úspěchů. Krásné odpoledne :)
     
  15. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Prosím kto mi vysvetlí čo je to máčka na pravej strane v 92-ke?Lebo to nemám.
    Skali ďakujem ti za odpoveď.To by ma ani vo sne nenapadlo že je to šľachtenec žraloka.
     
    Naposledy upraveno: 20/4/22
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Kuteno- ahoj, to je šlechtěnec žraloka - na SK je to Žralok škvrnitý ;)
     
  17. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Asi já xD. Tak nějak jsem zjistil, že bych touhle akcí pořádně provětral stodolu :cry:.
    SK taky pomálu, a bo jsem jistých pár týdnů byl na netu, a tudíž i na farmě, sporadicky, tulidomek za 1 SK mi zeje prázdnotou.... . Ještě juknu do stodoly, co se krčí v koutě za šlechtěnce a uvidím... .
    A to jsem na tuhle akci chystal zástupy tygrů xDxDxD
    edit: pokud jsem se nespletl, tak je na akci třeba cca 530 SK, zpět v akci se získá 102 SK.
    Do doprovodného úkolu je třeba zvířena z farmy za 5 mega (tentokrát mi to mloci nezachrání :cry:xD), úkol je nutno splnit celý, pokud má člověk získat stonek.
    A třeba jsou též zmínění šlechtěnci.
     
    Naposledy upraveno: 20/4/22
  18. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Popřemýšlím,spousta šlechtěnců a SK většinou za náhody, to bych si mohla nechat ujít;)Tulidomky jsou plné,dokonce všemi 4 druhy,do zítřka času dost...
     
  19. 007lala

    007lala Pilný autor

    Piccolky mě zase nalákaly, i když mi z nich zase vypadne medvědí kámoš. Navíc tyhle šlechtící akce odsýpají i mně, jinak pomalému farmáři, takže není o čem dlouze přemýšlet. SK není nadbytek, ale těch pár stovek se ještě vyšťourá. Tak se už těším!
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Oblíbená šlechtící akce - bude hnedle hotová, všeho dostatek.
    Určitě lepší než velikonoční - ta se táhne a když místo vajíček zasadím lilie, které už vůbec nepotřebuji, není se čemu divit.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.