Zpětná vazba Návrat vzducholodě (1.4.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem pajda361, 1/4/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbí se Vám letošní aprílový žert?

Anketa uzavřena 4/4/16.
  1. Ano

    76.4%
  2. Ne

    23.6%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím farmáři,

    jak jste asi již zjistili nad městem nám opět krouží vzducholoď.

    [​IMG]

    Co vy říkáte na návrat vzducholodě?
     
  2. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Mně se tedy nelíbí. Nejsem militantní, navíc si myslím, že do téhle hry nepatří. Když sem nepatří politika, nemělo by sem patřit ani střílení. Copak toho ve skutečném životě není až až?!
    Jo, má to být apríl. Ale tohle se mi skutečně nelíbí. Řešení je pro mě jednoduché, dnes se prostě do města nepodívám. Komu se to líbí, ať si to užije.
     
    dunlop4, Julinka11 a matlafous123 tohle ocenili.
  3. bill

    bill Pilný autor

    ahojte ako prvoaprilovy žart je to pekne peknu hru
     
    aljanu, atriadk a janajanova tohle ocenili.
  4. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Pořád lepší než záplavy na poli, nebo krtek terorista.
    Je to vlastně stejná minihra jako to staré střílení slepic ve hře kterou nesmím jmenovat.
    [​IMG]
     
  5. Chromajzlík

    Chromajzlík Vycházející hvězda fóra

    No jako vtip nic moc, spíš to otráví a namíchne.... Už ten kdo ji vymyslel, musel být mdlého rozumu.
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Co vy říkáte na návrat vzducholodě?
    Rikam, ze je to otravny nesmysl! Akcni hodiny jsou naprosto dostacujici. Pryc s tim.
     
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Pořád jsem čekala, co se objeví jako dnešní APRÍL a ona vzducholoď!!!! Jako apríl dobrá legrácka, ale na novou časomíru jsem si zvykla a jsem s ní spokojená!!! Přeji pěkného apríla a nenechejte se nachytat!!! Pěknou hru všem!;););)
     
    megi1967, aljanu a Skeewe tohle ocenili.
  8. vykrocilova46

    vykrocilova46 Pisálek fóra

    Nelíbí se mi vůbec ,hodiny stačí,
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  9. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Nic moc :(:(:(
     
    skalara.v a Julinka11 tohle ocenili.
  10. antii_cz

    antii_cz Zelenáč fóra

    mě se to moc líbí:p
     
    megi1967, vilm4 a Julinka11 tohle ocenili.
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Ne, je to otravná kravina, zvlášť když překáží přístupu do družstva a na trh - to se nepovedlo
     
    skalara.v a Julinka11 tohle ocenili.
  12. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: nic moc ... ještěže je to jen pro dnešek ... pracovníci RT mají skutečně zvláštní smysl pro humor ...
     
  13. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Dobrý aprílový žertík. Sranda musí být. Tak proč si pro odreagování nesestřelit vzducholoď(a nevidět ji rozloženou na menší). Byla jsem zvědavá co se na aprílový den objeví.
    [​IMG]
     
  14. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Ještě, že je to aprílxD:wuerg::p jinak ne moc dobrý
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  15. Kája1942

    Kája1942 Rádoby autor

    myslím si, že mohli vymyslet něco lepšího, je jich tam dost, ale co by se namáhali, že
     
  16. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Nejdřív jsem se lekla, než mi došlo kterého je. Takže mně vypekli a o to šlo :)
    Nevadí mi to, pokud to bude jeden den.
    :)
     
    megi1967, Skeewe a babioli tohle ocenili.
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Skeewe: Já se dokonce domnívám, že za tím stojí stejný autor - tedy grafika byla původně velice, velice podobná.
     
    Skeewe a babioli tohle ocenili.
  18. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    Nelíbí, ráno jsem koukala jako puk. Klikám na ně a oni se množí. Celé je to až moc aprílové...spíš překáží. Koukala jsem do nastavení a vypnout se nedá. Nemám ráda aprílový humor.
     
  19. koníček63

    koníček63 Zelenáč fóra

    Ahoj všem, nejdříve nás vzducholoď pěkně vyděsila hlavně,když jich bylo víc a víc a menší a menší už špatně vidím. S kolegyní nás to moc pobavilo:):);)
     
  20. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    A mě tam chybí ten růžový králík. Nj, ten už šlechtěný je. Však světluška to zase stejně nebude.

    Proč bude anketa uzavřena až 4.? Jo, já zapomněla o víkendu se dělá, že se nedělá.

    Nemohu hlasovat neb se mi nelíbí muzika. To bych si jako budíka nedala, to bych radši nešla spát.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.