Oznámení Návrat legendy

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem -Borsty-, 31/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. -Borsty-

    -Borsty- Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    S radostí vám oznamuji, že se mi také letos povedlo převzít kompletní kontrolu nad fórem. Od teď tady velím já. Nebojte se, moderátoři vám nepomůžou. Všechny jsem poslal na zaslouženou dovolenou... nebo si to alespoň mysleli. Tudíž jsme tu zůstali sami. Teda...kéžby. Pořád mi tu běhá ten malý uličník. Nevím kde se vzal, nevím odkud se vzal, nevím co chce, ale už mě začíná pěkně štvát. Proto jsem se rozhodl vyhlásit soutěž. Pokud se vám povede Čmárala dopadnout, neodejdete s prázdnou! Ale pozor, máte na to jen dnešní den! Jelikož nesnáším spolupráci, rozhodl jsem se, že veškeré zmínky o dekoraci Čmáral, které se objeví na fóru, budu nekompromisně likvidovat! Jo a abych nezapomněl, ta černá vrána mi zdrhla taky, takže se můžete pokusit chytit i ji, nestrpím tu žádné úniky informací.

    Sláva Borstymu!