Návrat do chrámu hadů (22.9. - 28.9.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Návrat do chrámu hadů ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 22.9.2022 ve 14:00 hod
    Konec akce: 28.9.2022 ve 14:00 hod
    Minimální level: Otevřená bahamarama
    Obtížnost akce:
    • střední - zisk řady na magický stonek
    • těžká - splnění celé akce
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.

    Tak pojďme na to.........
     
    INČUČUNA1959, Lišiak-Vuk a kamienka tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce jdu, i když tuto moc nemusím, ale stonek docela dobrý, ještě ten bonus mohl být i na farmu ;)
     
  3. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Moc se mo do akce nechce...uvidím, jak se to vyvrbí.
     
  4. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Bonus 150 % na vše z baha je špatně, :oops::mad:měl by být i na farmu:eek:
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce pochopitelně jdu, i když motivace je přece jen menší, když účinek na zvýšení přísunu TBZ mě je jakožto "osmistovkaři" poněkud k ničemu.
    A co je potřeba ke splnění celé akce?
    Příprava (zasadím jednu z 24h rostlin na Baha) a potom
    11380 ks 4h kočkalipoky
    5980 ks 8h slunečního oka
    1660 ks srpů a kladiv

    Já osobně zřejmě začnu tou 8h
    (přece jen z 8h akční kytky toho napadá asi více). A protože nepředpokládám po napěstování potřebného množství první (8h) akční rostliny dostatek padátek, zasadím za spolupráce tiki masky a dvou podpůrných řemeslných (alchymistických) produktů 19h lablab - a to by bylo, aby to nebylo!

    Upravil jsem výpočet pro 4h kytku (přehlédl jsem jeden řádek, který požadoval podobné množství kytky jako předchozí). Děkuji Richardovi76 za upozornění.
     
    Naposledy upraveno: 21/9/22
  6. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Slnečné oko - 5980ks
    Katlipoka - 11380ks
    Kosák a kladivo - 830ks, na celú akciu 1660ks
    Nuž, stonka dobrá kvôli 3 bedniam denne(ak nebudú vypadávať z nej TBZ), druhá časť kvôli pikolke, uvidíme ako to pôjde.

    Edit: jan.svatek, 2x som prepočítal, Katlipoka 11380ks, si zabudol 11 políčko pripočítať
     
    Naposledy upraveno: 21/9/22
  7. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    začnu určitě, uvidíme, kam dojdu, jestli nebude pršet, budu houbařit
     
  8. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Na akci jsem připravena, řádek pomůže aspoň na chvíli, do šestistovky mi chybí 43 lvl. Ten srp a kladivo si mohli odpustit, co třeba kladivo a majzlík, nebo srp a kosa.
     
  9. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce samozřejmě jdu, jako do každé ;). Už se na ní těším, SH mám nasysleno kvůli minulé akci, kdy to nebylo potřeba :D a párty lístky nějaké taky mohu protočit ;). Tak snad se kolo umoudří. Řádek se mi líbí, tak hurá na to. Děkuji jan.svatek a Richards76 za výpočty ;):).
    Všem, kdo se do akce pustíte přeji hodně farmářských úspěchů a prima hru :). Hezký den všem:)
     
  10. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Do akce jdu. Řádek obláčku není špatný. I když někdy odměny nejsou až tak moc,stejně do akce vždy jdu. Aspoň to není tak jednotvárné.;):)
     
  11. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj do akce jdu jako do každé jiné ,jest-li ji dám celou to záleží jak budou padat padátka,ale stonek se budu snažit udělat,všem přeji hezkou hru i den
     
  12. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Akce se mi líbí jelikož jsem lvl. 549 tak se řádek hodí i ty 3 bedýnky co dává jsou super. Jen nevím jakou rostlinkou začnu asi tou na 4h. uvidím. Dále je paráda, že je akce na Baha. na farmě musím pěstovat do družstva je toho stále hodně. Přeju ať se daří při plnění akce.
    Také moc děkuji za výpočty.
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja určite začnem s tou 8 hodinovou rastlinou.Ale budem musieť z plantáže niečo dať do lišty aby to odsýpalo.Uvidím kam sa doplazím SH mám pomenej a či dá nejaký bonus koleso nešťastia podľa toho sa zariadim;);).
     
  14. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak, jako vždy při podobných akcí, začnu 8 hodinovou kytkou.
    Padátka většinou jsou problém, ale snad lablat + zkracovadla pomohou chybějící doplnit.
    Přeji pěkný den.
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dobrý, srp a kladivo bude, ještě mi chybí hvězda:p
     
  16. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.Začnu 8 hodinovkou
     
  17. evinana

    evinana Znalec fóra

    Jj, také začnu delší rostlinou, z kratší bude asi méně padátek. Jinak ve FAQ u bonusu řádku je pěkný překlep, máme Baharamu xD
     
  18. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Zdravím vespolek,
    do akce jdu samozřejmě také, i když s malým opožděním, protože domů jezdím až ve čtyři. Ale to se zvládne. Houby si u nás dávají pauzu tak bude času dostatek.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Do akce samozřejmě jdu, na baha mě to brzdit nebude, takže je celkem jedno jak mi to bude dlouho trvat. Začnu asi 8 hod. a pak se uvidí co a jak.

    Fajn hru pezt
     
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké odpoledne :) do akce jdu taky i když stoneček dává jen TBZ, ale na baha mě pěstování nevadí, zásob zvířátek a stromků je hodně. Ty názvy mi taky vadí a nehodí se, je to přece kouzelná a pohádková farma ... ale je to jen můj názor 8) Začnu dlouhou rostlinkou, padátek je docela dost, tak snad to bude padat :p


     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.