Nákup a prodej vysokých šlechtěnců

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem pajda361, 5/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Nákup a prodej vysokých šlechtěnců ::..
    • Zakládám tuto diskuzi, kde bude možno projevit zájem o nákup nebo prodej tří nejvyšších šlechtěnců a potom další dohody již mohou probíhat poštou nebo třeba na chatu.
    • Dále sem můžete uvádět upozornění na hráče se kterým proběhla dohoda, avšak poté nekoupil nebo se stala nějaká jiná nepříjemnost a varovat tak ostatní.
    • Ve všech příspěvcích je třeba uvádět trh na kterém působíte.
    Vše o rozdělení trhu a jak najít ten svůj trh najdete zde: Trh - kdo kde jsme

    Doufám, že tato diskuze pomůže uskutečnit více obchodů s vysokými šlechtěnci a pomůže řadě farmářů plnit náročné chovatelské úkoly nebo postavit barevná vylepšení.
     
    JaneCZ1, Bella74 a nona2222 tohle ocenili.
  2. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    na trhu AC mi visí Piccasův kobyl, myslím, že v neděli mi propadne provize.. PROSIM, pracháči, KUPTE :D
     
    Catya tohle ocenil(a).
  3. Catya

    Catya Pisálek fóra

    Nejdražšího Piccase kupovat nebudu. Trh AC.
     
    Bokonon a evainfo tohle ocenili.
  4. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    Catya ja vim, no, nejaky Polak mě podhodil :( byl jsem svyho času nejlevnejsi, tak kup a domluvime se na kompenzaci v necem jinem
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  5. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    i já bych moc prosila na trhu AZ koupit
    - krávu mléčného koktejlu
    -třpytivou rybku

    Byla bych moc ráda, kdyby to někdo měl a chtěl prodat.
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Kdyz uz je tu par lidi z AZ trhu, taky bych mohl koupit jednu ze zlatych (obecne nejvyssi) :
    velblouda, opici, pandu, kachnu, netopyra, vranu, rybu, vcelu, pstrosa , osla a chameleona...
    Krejcary na nakup nebo remeslnicky darky mam, teda na jednoho z nich, takze nejde o konkurencni nabidku ale spis rozsireni moznosti :)
     
  7. ryblabla

    ryblabla Perspektivní autor

    Som trh AS ponuknite cirkusovu opicu, cirkusovu pandu, pustny korab kupim aj po 2ks.
     
  8. •LU•

    •LU• Zelenáč fóra

    Ahoj :) Nabízím 1x Kukačku stavitelku, 1x Punkovou kukačku nebo 2x Knírovou kukačku... :) Nechtěl by někdo? :) Vím, že nejsou úplně nejvzácnější ale při akci Baby Boom se to nějak přemnožilo a já potřebuju krejcárky :) :D Mám trh AJ, prosííím, ozvěte se někdo přímo do pošty ve hře :) Díky ;)
    Prodávám levněji než na trhu :)
     
    Naposledy upraveno: 21/6/15
  9. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    ahoj - mám trh AR a mám zájem o třpytivou rybu - mám na ní 14 mil.
     
  10. ღSisinkaღ

    ღSisinkaღ Stálice fóra

    Ahoj, ráda bych sehnala kukačky stavitelky, cena ideálně do 850 tis., koupím i více kousků. Trh BC. Za nabídky předem děkuji. :)
     
  11. ThirtyThree

    ThirtyThree Pilný autor

    nabízím Piccasa, zpráva na farmu, Trh AC

    Edit: stále platí nabídka 7.7.2015, holub na farmu ThirtyThree, cena o hodně lepší než momentálně na trhu.
     
    Naposledy upraveno: 7/7/15
  12. •LU•

    •LU• Zelenáč fóra

    Nechtěl by někdo kouzelného králíka za cca 810 000? :) TrhAJ :) (--> zprávu na farmu, •LU• ) :)
     
  13. AnnifridSkywalker

    AnnifridSkywalker Zelenáč fóra

    Prodám na trhu AD pilnou včelu.
    V případě zájmu pošlete holuba na farmu Kahít, na ceně se dohodneme :)
     
  14. farmář0303

    farmář0303 Zelenáč fóra

    Potřebuji 3x netopýr požitkář na nebe. Koupím, jsem trh AI.
    / tak už jen 2x/ jednoho už mám-. díky
     
    Naposledy upraveno: 3/7/15
  15. Crower

    Crower Vážený autor

    Koupím Disco chameleona na trhu BB, jednoho jsem sehnal za 4M, tak za takovou cenu koupím i toho druhého :)
     
  16. jaji

    jaji Vévoda fóra

    chci koupit trpytivou rybu, ev. 4 perlove, pstrose krasobruslare, trh BG, nabidkou me prosim kontaktujte pres oceneni prispevku,budu kontaktovat zpet, 100%domluva, diky
     
  17. silviec

    silviec Mistr fóra

    trh AQ - nabizim karate pandu a dve karnevalove kukacky
     
  18. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    na trhu AK koupím pštrosa krasobruslaře, případně mohu nabídnout za stejnou cenu zlatou husu tomu kdo pštrosa prodá. Nakupuji první. Nabídky do pošty.
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Nějakým omylem mi při šlechtění ovcí přeskočilo až na zlatou. Už předminule... nebo předpředminule?
    Vymění ji někdo za 3 vatičky (ty růžové)?
    Nějak se mi nedaří k druhé zlaté dostat... a k vatičkové? Ta mi nepadla ještě ani jedna...

    Má to celé ale jeden "malý" háček. Mám na kontě jen něco málo... aha to se nemá prozrazovat ;)


    EDIT: Ups, ještě trh... ten můj je BD

    EDIT2: No, a vlastně, když tu zlatou ovci někdo ode mě na trhu BD koupí, můžu si koupit od někoho jiného 3 vatičkové, že? :p ...to je ten na Jadranu uvařený mozek. Moc mu to nemyslí :) anebo dochází pozdě.
     
    Naposledy upraveno: 14/7/15
  20. Binulka

    Binulka Zelenáč fóra

    Nabízím na trhu BE Cirkusovou opici, Cirkusovou pandu, Velbloud přízrak a Karnevalovou kukačku. Nabídka platí jen do 9.8. do 08:00 hod. Má-li někdo zájem, pošlete holuba :D. A naopak... budu ráda za nějakou příjemnou nabídku nebo i výměnu vyšších šlechtěnců, kteří jsou potřební do úkolu Polévka. Děkuji :).
     
    Naposledy upraveno: 8/8/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.