Nářadí (24.2. - 27.2.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 24/2/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Které z následujících nářadí potřebujte nejvíce?

  1. A: Včelí královna

    0.2%
  2. B: Košík

    0.5%
  3. C: Sazenice dubu

    0.2%
  4. D: Štětcové pero

    1.8%
  5. E: Dřevěné kladivo

    0.5%
  6. F: Staré železo

    15.7%
  7. G: Zachycovač pírek

    1.3%
  8. H: Nepotřebuji nářadí

    24.3%
  9. I: Potřebuji všechno výše uvedené

    25.3%
  10. J: Potřebuji nářadí, které není výše uvedeno

    30.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    přinášíme vám možnost vyjádřit se k nářadí. Toto hlasování bude uzavřeno v pátek 27.2. v 18:00 hod. Prosím nezahlcujte vlákno zbytečnými komentáři o tom, jak jste hlasovali, kolik kterého nářadí vám vypadává při sklizni apod. Děkujeme.
    [​IMG]
     
  2. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Zjišťuji, že většinou mně chybí nějaká možnost, abych mohla hlasovat. I teď nevím, protože si myslím (možná špatně, ale vycházím z množství nářadí u sebe), že déle hrající hráči mají asi zásobu nářadí dostatečnou, tam starší nářadí určitě nechybí. Co vždycky bude chybět i jim je nářadí pro novou výrobnu, kde RT přidává nějaké nové nářadí. Takže hlasovat pro J - potřebuji nářadí, které není výše uvedeno? Ale aby si to zas někdo nahoře nepřebral tak, že chybí cihly, tašky, prkna či kladiva.
    A možná by nebylo od věci, že když se přidá nové nářadí, že by mohla být nějaká akcička, kde právě odměnou by bylo pár kousků právě toho nového nářadí, protože ne každý má to štěstí, že mu ze sklizní to nové nářadí vypadá v potřebném množství (alespoň na 1 výrobnu) v nějakém odpovídajícím časovém horizontu, někdo musí čekat opravdu dlouho na jednu jedinou výrobnu, kdežte někdo už vyrábí třeba i v několika výrobnách. Jenže to by zas RT přicházelo o zisk z případných nákupů beden.
     
  3. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Lyzarka: Bereš mi slova z hu.. úst. Takže naprostý souhlas s tebou.... vždy je nedostatek nového nářadí. Ještě bych jen doplnil, že by nebylo od věci, kdyby konečně začalo padat nářadí i na Baha, když už tam máme také výrobny a barevná vylepšení chlévů na které je nářadí potřeba ,-)
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Je to možná trošičku nešťastně postavené. Sice jsem dala "J" ale tím nechci říci, že mám přebytek železa (aby nám ho neskrouhli o_O)
     
  5. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Asi tak jako většina vidláků a vidlaček, potřebuju všechno nářadí, jak uvedené, tak i neuvedené výše. Starší nářadí můžu získat lehce s bonusy ze skleníku, ale ty nové, tj. štětcové pero, staré železo bych potřeboval více, což je logické po zavedení nějaké novinky, kde hráči potřebují nové nářadí a neexistuje na něj ani bonus.
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm , myslím si že je to nejhloupější anketa jaká tady byla.Samozřejmě souhlasím s Lyžařkou.Chybí mě pouze nářadí,které se teprve zavede do hry.Pro tento případ si šetřím v družstvu úkoly,kde jsou jako odměny XXL a XL bedny s nářadím.
     
  7. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Súhlasím s tým, čo je už napísané. Nešťastne zvolená anketa, v podstate by bolo vhodné zvoliť viac možností, problémy s náradím sú v nižších leveloch, keď sa hráč dostane do levelu a mohol by si urobiť nejakú výrobňu, tak čaká ešte ďalšie tri levely možno aj viac (chýba mu základné náradie - drevo klince atď), aby si jednu mohol urobiť, ale už viac sa nedá a keď ešte príde nejaká akcia, kam sa dodáva náradie, tak má smolu. Takže skôr hlasujem za hráčov v tých nižších leveloch - dávam J, ale súčasne by som dala aj I.
     
    findy22 a jaji tohle ocenili.
  8. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak já momentálně nepotřebuji žádné, všeho mám dost, dokonce se nashromáždila i Štětcová pera (mám 57) a Staré železo (těch jen 18, ale víc než zachycovačů, kterých mám 17 a dřevěných kladiv, kterých mám 13) Třeba takových včelích královen už mám přes 100.
    Jinak jsem si všiml, že mám v Ostatním všechny ty produkty, co se dodávají do karnevalu (Vlnu, Šperky, Bikiny, Peříčka...)
     
  9. .ADRASTEA.

    .ADRASTEA. Rádoby autor

    Taky nezbývá než souhlasit - hřebíkama, cihlama apod bych mohla dláždit... Zatímco "novinky" chybí. Kolikrát jsem si říkala, co s tím v té stodole. Nějak to začíná zabírat místo... Chtělo by to nějaký recyklátor nářadí! ;)
     
    geraldfarm a findy22 tohle ocenili.
  10. David.Beckham

    David.Beckham Zelenáč fóra

    Lyzarka to řekla naprosto přesně. Všechno nářadí potřebujou nižší levely, ale my v těch vyšších potřebujeme to, co dají jako novinku a tahle možnost tu jaksi chybí. Proto se mi zdá tohle hlasování nesmyslný.
     
  11. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Myslím, že by měl být u hlasování uveden level. Nebo si to nějak zpětně vyhodnotí podle toho kdo hlasoval?
     
    findy22 a terkacheerka tohle ocenili.
  12. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    nejvíc potřebuji:
    K - nářadí pro chamejlony
    L - nářadí pro slony

    proč nejsou v anketě?
     
  13. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Jsem v levelu 95 a proto jsem hlasoval,že nic nepotřebuju
     
    zemanka01 a findy22 tohle ocenili.
  14. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    Baroland: tak sloni maj zatim drevene kladivo :)
    tak tahle anketa me zavedla do stodoly se kouknout kolik toho naradi mam. a asi jsemm hamoun ale klidne bych brala z vyjmenovaneho vic vseho mimo vcelí královny, tech mam přes 100. navic pokud by nove vylepseni bylo typu vrani ukryt nemela bych dost ani prken a samozřejme po zavedeni noveho chlivku/vyrobny nove naradi. takze I i J.
    ps kdyz to tak po sobe ctu tak uvazuju o tom ze nejsem ja to nenarocna divka :D:p
     
    Naposledy upraveno: 25/2/15
    findy22 tohle ocenil(a).
  15. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Souhlasím s Lyzarka a .ADRASTEA. Nově zavedená dílna potřebuje nářadí, které nemáme, nebo máme, ale poskrovnu a ale hřebíků a prken plnou stodolu.
    Z mého pohledu nesmyslná anketa.
     
    pajaable, nanyblacks a Julinka11 tohle ocenili.
  16. 12Orol

    12Orol Perspektivní autor

    Každý stavia niečo iné - mne brutálne chýba drevo....:wuerg:
     
    AsDYxC tohle ocenil(a).
  17. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Ahoj, já nepotřebuji nic s toho co je v anketě uvedeno, ale to neznamená že nebudu potřebovat nové druhy nářadí, tak nevím pro co mám hlasavat. Tato anketa má smysl pro nízké lvl. Tera
     
    babioli a nanyblacks tohle ocenili.
  18. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . přesně totéž - nové věci chybí jen zpočátku - později vždy končím se stavěním pro nedostatek prken >:(
     
    AsDYxC tohle ocenil(a).
  19. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Sice jsem ž 91levlu, ale tím, že jsem nezískala vraní úkryt v TS, ale musela jsem si je vyrobit - a to pouze 2, tak mi chybí stále prkna a tím pádem nemohu dělat skoro žádné další výrobny, protože prkna jsou základem skoro všeho.... no a samozřejmě novinky chybí vždy, ale pak postupně napadají.., takže nováčci než dojdou k oslům budou mít železa jistě dost.., ale zas jim budou chybět třeba cihly na výrobu domků pro řemeslo...
     
    babioli, AsDYxC a 12Orol tohle ocenili.
  20. KISSME_84

    KISSME_84 Zelenáč fóra

    Jsem v 90 levlu, takže si troufám říct, že jsem si prošla tím, co tu píšete a musím vám dát za pravdu vlastně všem. Ze začátku hry jsem měla všeho málo. Stejně tak, když se objevila nějaká novinka, trpěla jsem zoufalým nedostatkem. Ale postupem času, když už jsem si počkala a pořídila vše, co jsem potřebovala, tak musím zkonstatovat, že mám sice spostu věcí, které ani neužiju, třeba 130 nůžek nebo 370 rýčů ale třeba zrovna dřeva mám pořád málo. Je to surovina potřebná k většině staveb a ne zrovna v malém množství.
    Co třeba možnost obchodovat i s nářadím? Nebo jiný nápad. Ale řešit by se to nějakým způsobem mohlo.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.