Mrazivá farmářská výuka (2.1. - 8.1.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Mrazivá farmářská výuka ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 2.1. ve 14:00 hod
    Konec akce: 8.1. ve 14:00 hod
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • nízká / střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ nebo vstup do diskuze stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Řádek by nebyl špatný,ale ta aktivace!?!o_O
    Nestačilo by třeba 47 hodin?!?:wuerg:
     
  3. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Nijak mi to nemotivuje... asi se hodím marod! Už to tu bylo 2x, a už podruhé mi to prudilo, potřetí bych musel dostat "tihlou po lebeni". Dám si lilie a čtyřlístek a jehličkovou růži a podobné speciality.
     
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Kaolín11: až po tom, co jsem si přečetla tvůj příspěvek, jsem se koukla na dobu aktivace ... 90 hod... HUSTÝ, no. -.-
    Ale jdu do toho, to půjde. :music:
    Jen lituji modíky dopředu, až budou odpovídat na dotaz po milion šesté: "Proč mi tam to zvířátko nedrží?":oops:
     
  5. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    To je fakt,to zas bude masakr!xD
     
    maribeja, elbedna a vilm4 tohle ocenili.
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ajaj, že bych se hodila taky marod ? :DxD
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Do akce pochopitelně jdu - jak jinak?
    Jen se chci zeptat - co to je za odměnu "1x bonusové BZ ke sklizni S"?
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Do akce jdu, tohle kombinování se mi docela líbí, vedlejší odměny jsou milé, řádek spíš do sbírky. Ale nevadí, tohle moc neřeším, stejně až na výjimky (jako je bonus ke sklizni květin nebo bubuřádek) vždycky odkliknu vše hromadně ráno :)
     
    maribeja, vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jan.svatek - to bude toto (najdeš ve spotřebním zboží)

    bonus BZ ke sklizni S.png
     
  10. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Mě tahle akce vůbec nebavila a nebude bavit, stále doplňuju a něco mě chybí:wuerg: Napěstovat na dvou plochách hnedle 22 000 kytek je také masakr.:( A pak teda nechápu, jak nasbíram špachtle, které budou vypadávat na stejných pěstících plochách, ale budou padat jen ze zvířátek a stromů. Takže pěstovat či dát stromy a zvěř to otázka?o_O Nějaké nedomyšlené, teda možná jsem něco přehlédla a nepochopila to:p
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tykadlo - špachtle jsou potřeba jen do mlýna - zvířátka se dají budit i za 2 SK namísto pečeného jablka - takže se dají špachtle obejít. A nebo dát na přípravu stromy a doufat, že z nich napadá dostatek špachtlí ;)
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Ony ty špachtle jsou potřeba jen pro pečené jablko na probuzení, takže já to beru tak, že postačí nechat arboreta a zvěřince, případně obří stromky a napadá to.
    EDIT: Aha, tak zase s křížkem po funuse :)
     
  13. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak po opětovném přečtení jsem se zaradovala, protože akce začíná až 2. ledna a ne hned na Nový rok, což jsem si myslela původně. To by mně rozpěstovávání tak nějak kolidovalo z novoročním výšlapem. A protože do práce jdu až v pondělí, tak dál to neřeším, no co si budem povídat, takových akcí během roku je a neřeším to také.
    Ale co mně opradu vadí, je zase pěstování jen na 2 plochách, proč to omezení .....[​IMG][​IMG][​IMG]
    Jinak také do akce jdu a také se mně zdá doba do další aktivace dlouhá. Nešlo by také mít nějaký řádek nebo řádky, které by dokázaly ty doby řádků zkracovat?

    Ale jestli pustím nějaký to SH nevím, to jestli stihnu esháčko dopěstovat na tu svou "železnou zásobu".
     
  14. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Všichni blázní po mravencích a oni dají do odměn "Puntíky"?
    Nemohu si vzpomenout, ze kterého století jsou.
    :D
     
  15. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Potřebuji pěstovat mrkev oves lískáče atd. , vynechávám.:(
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dasa takový "plevel" nestojí za to pěstovat, chodím do obchodu téměř každý den (když nezapomenu) a po 300ks nakoupím, cenu neřeším jsem miliardář ,-))) možná i na trhu se dá pořídit ve větším množství.
    Akci začnu a snad i dokončím.
     
  17. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak to je akce přesně podle mého novoročního gusta 8) - ani z leknutí, mám volno :wuerg::p. On za mě ten žlutý hrášek nikdo nenapěstuje xD...
     
  18. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Ta obtížnost mne pobavila..., téměř 20K osmihodinového kvítí na dvou loukách za 6 dní, k tomu mít dostatek padátek ze stromů (plody neřeším, držím zásoby) mi přijde docela hustý :D. Ovšem řádek je "výživnej", jestli jsem to správně odhadl, tak u mne by to v průměru na den (když bych ten bonus každý čtvrtý den nezapoměl hodit do slotu, zatím se mi takovéhle bonusy hromadí v liště, tak nemám vyzkoušeno) dělalo cca 900 000 Bz ..., ale třeba se pletu...
     
    Naposledy upraveno: 30/12/19
  19. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Tak koukám na tuto akci a jsem rád že jsem na ni nekoupil žádné akcie.
    Ale asi takto: "Kde nic není ani smrt nebere"
    Úplně přesně jako ta mozková mrtvice co skočí staršímu policajtovi na hlavu a raduje se...
    Po více jak hodině naštvaná sleze a vynadá si že neuspěla!
    "Já kráva zapomněla že jsem mozková mrtvice!"
     
  20. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Taky si beru dovolenou. Tento typ akce jsem minule nedělala a neláká mě ani teď. Vytáhnu stromy, jejichž plodů mám kritický nedostatek a na farmu budu chodit 2 x denně.
    Vzhledem k počtu akčního kvítí na dvou plochách je avizovaná obtížnost "nízká" přinejmenším k zamyšlení :sleepy:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.