Mix a mastering (29.9. - 5.10.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Mix a mastering ::..

    [​IMG]
    Začátek akce: 29.9.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 5.10.2022 ve 14:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  2. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Vůbec se mi do akce na jednom poli nechce, ale stonek vypadá dobře. Budu se muset kousnout.

    Na stonek: 10 443 kontraktů a 885 kompilací
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Stonek dobrý, jdu do toho ;)
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Samozřejmě do akce jdu, už jen z důvodu, že mám všechny bubu úkoly hotové a jen syslím zásoby. Jen si nějak nepamatuji, co je zaseto, jestli z toho na začátek nějaká padátka vůbec budou.
     
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Beztak mám na Bubu-plochách od minule Hrůzostrašná rajčata, co jsem nestihla sklidit...
    ...a Větev, co je odměnou... no dobře...
    Co udělám, to udělám.
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No v houbovem lese mam hlavne zvířata, na mesicnim poli ted taky (nechavam je během prestavky), ale snad první sklizen z toho co tam je da dostatecny naskok... nerad bych z houbového trhal trvale chlívky...
    naopak je dobry, ze se narozdil od specialni plochy da trochu popohnat akcni kytka i padatko za zaleny kapky :)
     
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím Ríšu a zítra se těším :D.
     
  8. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Akce super už se na Ríšu těším. Děkuji stěby za výpočty. Krásnou hru.
     
  9. wojita

    wojita Zelenáč fóra

    Ahoj Gargamel2205, děsivka by měla být až do 1. listopadu, tedy něco přes měsíc.
     
  10. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Akciu budeme robit,ako inak,ved mame v desivke vsetky ulohy hotove ;):p:music: Mali by sme mat zasiatu tu najdlhsiu rastlinu, no na 100% som si neni ista xD Zajtra sa uvidi,len start bude neskorsie. Vsetkym drzim palce a nech sa doplazia tam kam chcu ale najlepsie az do ciela ;):music:
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

  12. Gargamel2205

    Gargamel2205 Zelenáč fóra

    Moc se všem omlouvám, špatně jsem se podíval a moc rychle reagoval.
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Už se těším. Ríša dává pro mě jen jednu zbytečnou odměnu - banán, ostatní se hodí. Řádek je taky fajn.
    Na polích mám naštěstí to nejdelší, tak s padátky snad problém nebude.
     
  14. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Tych 150% na ako dlho pojde??
     
  15. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Fajn,jdu do toho,těším se.
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ezzra - ahoj, poptám se ;)

    Edit: už je to doplněno (10 hod)
     
    Naposledy upraveno: 28/9/22
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Na cintoríne mám zasadené 8 hodinové zázraky.Uvidím ako budú padať padátka.Pôjdem pomaličky potichúčky;);).
     
  18. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Zdravím všechny, akce paráda. měla by to být pohodička, když tak to jistí SH nebo ZUH, obojí jsem při minulé akci ušetřila, neb jsem ji u stonku utnula. Všem přeji zdar a pěknou hru.
     
  19. benjik95

    benjik95 Pisálek fóra

    jdu do toho amislym si že s padatky nebude problem když padaji na dvou plochacc
     
  20. maribeja

    maribeja Stará škola

    Stonek není špatný do akce půjdu jako do každé jiné ,jen nesmím zapomínat cintorín sklízet.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.