Mistři sýraři II (17.3. - 23.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 16/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. ondra_k

  ondra_k Velmistr fóra

  tak na akci mam krom akcnich plodin vsechno .... a to jeste jeste uspesne prodal par desitek slechtencu ;) takze skokojenost uz pred startem ;)
   
 2. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  -wiolan-
  Krásný vlček, takového ti přeji.
  Já ti musím ukázat ty moje kluky, jak jsou přítulní xD.

  [​IMG]

  A k připravované akci ..nechávám stromy a chlívky , snad bude dost vyskakovátek. Šlechtěnce jsem dala dohromady a teď se jen těšit.
   
 3. -wiolan-

  -wiolan- Vévoda fóra

  pajaable

  No, máš pořádnou smečku. Nechtěla bych před nimi utíkat.:oops:

  Já ať počítám, jak počítám, kvůli tomu pitomému semináři napěstovat akční plodiny nestihnu. Jedině pomocí pohodlných polí, ale nikdy jsem to nezkoušela, možná bych potom zase měla nedostatek hopsátek. Sakra, to je dilema:music:
   
 4. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  -wiolan-
  Taky jsem na tu svoji smečku řádně pyšná. ;) Tentokrát je akčního kvítí celkem dost, ale to dáme,
  nejsme přece žádná ořezávátka...neboj ! :D
   
 5. .hihinka.

  .hihinka. Pisálek fóra

  ach jo zase něco co nemám strom množení ach jo.Strom nemám a super krmivo taky ne sotva stíhá mlýn pro zvířata a abych ho kupovala na to nemám.Dřív byly soutěže z věcí co měl každý a ted abych kupovala skoro každou druhou věc :(
   
 6. -Jara05-

  -Jara05- Velvyslanec fóra

  Také věřím, že vyskakovátek bude dost. Akční se určitě napěstují včas, jako vždy. A ostatní, co se má do úkolu dodat, je ve stodole. Jen kdyby to tak bylo vždy. Všem přeji ať se nám při akci daří.
   
 7. -wiolan-

  -wiolan- Vévoda fóra

  .hihinka.

  Tak já nevím, ale snad nikdy nepamatuji akci, do které bych měla všechny zásoby ve stodole. Vždycky jsem musela zajít pro něco na trh nebo jsem akci dokonce nedokončila, protože jsem například plodinu nebo zvíře ještě neměla aktivované. Jsem 85. level a bonusová zvířata ještě zdaleka nemám všechna a stromy taky ne.
  A u těch běžných záleží na strategii. Někdo po celou dobu pěstuje do stodoly a pak má kam sáhnout, někdo úrodu prodává průběžně a při akci nakupuje. Každý si musí vyzkoušet co mu vyhovuje víc.
  Totéž platí pro šlechtěnce. Já například nešlechtím skoro vůbec. Protože nenakupuju za reálné peníze, mám velmi málo SK, jen to, co si vyrobím a musím říci, že občas už námahou vržou lopatky mlýna.
  Takže mně se například vyplatí nakupovat do akce šlechtěnce (ale včas, než se cena vyšplhá do astronomických výšin) a kvůli vyvážení prodám ze stodoly základní zvířata pro šlechtění, která v tu dobu taky stoupnou na ceně.
  A většinou se mi to i vyplácí, mívám po akci ještě slušnou částku krejcarů v plusu.
   
 8. -Laduš-

  -Laduš- Pisálek fóra

  škoda toho pro spoustu hráčů bloklého čtvrtého úkolu (tedy téměř celého), přes svůj poměrně vysoký level jsem v chrámu zatím taky nezvolila šlechtění pand :(
  jinak při detailnějším zkoumání se mi zdá, že vzhledem k vysoké hodnotě dodávaných věcí jsou odměny krom nádrží a 1 dekorace přeci jen maličko podhodnocené...
  akce jinak různorodá, zajímavá, v celku vzato vesměs povedená
   
 9. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  Přeji dobrou noc a zítra v plné síle akci ZDAR !
  Jinak jsem zjistila, že mi chybí asi 2 kusy šlechtěnců, tak to během akce dorazím.
  A abych neudělala hloupost jako při minulé akci a ráno nesklidila, mám již na ploše upozornění xD.

  [​IMG]
   
 10. bighnata

  bighnata Zelenáč fóra

  No,akce se mi nezdá nijak moc výhodná,ale pro některé hráče je vidina nádrží asi velké lákadlo.
  Jsem 90 lvl a veškerého nářadí mám přebytek a slizových bandasek je také dost;).
  Ale BBZ se hodí a rozmnožíme krejcarové konto na úkor ostatních co potřebují něco dokoupitxD.
  Všem fajn hru a hodně úspěchů:p
   
 11. skalara.v

  skalara.v Orákulum fóra

  Nesmutni, Budhovu ruku dodávat nemusíš. Je v 1. úkolu až ve zlatě a diamantu ;)
  A třeba ho (stromek) zrovna získáš z Bornea :D
   
  Naposledy upraveno: 16/3/15
 12. Babajezi62

  Babajezi62 Pisálek fóra

  Jak to tak vypadá, tak jediní kdo jsou nadšení jsou hráči okolo 95. levelu.... Vrazit do akce pandy je v celku podraz...... Leda, že by po dobu akce byl trh otevřen a mohli si šlechtěnou pandu koupit i ti, co na ni jinak nedosáhli. Jenže to se zase vyšplhá na takové krejcárky, že to stejně bude o ničem.......
   
  jaji tohle ocenil(a).
 13. xxsoptikxx

  xxsoptikxx Obyvatel fóra

  Babajezi62: Jsem level 86 a pandy mám už otevřené.Takže já jsem také nadšená. Akce se mi opravdu líbí a to co jsem našlechtila navíc a prodala mi už teď před akcí hodilo cca 1 mega, takže jsem s akcí nadmíru spokojená. Teď už jen to napěstovat a hlavně se modlit za vyskakovátka - vždy to sice napadalo, ale toto množství je opravdu na pováženou

  Edit: a sakra - na Baha se nepěstuje? Doufám jen, že to je nějaká chybička
   
  Naposledy upraveno: 17/3/15
 14. JeniferAnaj

  JeniferAnaj Zelenáč fóra

  úkol je moc zajímavý a vzhledem k tomu, že jsem s nemocným synkem doma, tak bych ho měla stihnout celý. Tedy kromě pand, které nemám a nemůžu koupit. Opravdu mně to moc mrzí, že tam není něco jiného nebo se alespoň nedají dokoupit. Přesto hurá do toho a všem úspěšné splnění.
   
 15. Julinka11

  Julinka11 Hrabě fóra

  Zdravíčko všem...:)
  jejdanánku, štěstí se na mě usmálo. Po ránu jdu na farmu a vím od včera, že akce dnes začíná dnes a už, už jsem chtěla sklidit a pak koukám na rostoucí karafiáty a v tu chvíli jsem se klepla do čela, co vlastně blbnu.....:D
  Ufff....:p
  U mě je to vždy problém, jak je člověk naučený za ta léta hraní při ranní kávě sklízet a dodržovat rituál...


  Včera jsem i nějaké šlechtěnce prodala na trhu, spokojenost....Výhoda při šlechtění, když nepadají vysoké..:D...aspoň někde je mohu použít..

  xxsoptikuxx...Baha je pro tentokráte vyjmutá možná z důvodu šlechtěnců do akce, aby je hráči stihli došlechtit...:)....můj názor...:)

  Mějte príma den a dobrý start při akci všem...
   
 16. michalka59

  michalka59 Analytik fóra

  Krásný sluníčkový den všem přeji. Do akce samozřejmě jdu, už jen kvůli nádržím , vůbec mi nepadají, nebýt nějakých skříněk na nářadí nemám ani jednu výrobnu na lepidlo. Tak všem držím , kdo do akce půjdou palečky, aby to bez velkých obtížích zvládli. Mějte se moc hezky já jdu pracovat.
   
 17. -Brontosaurus-

  -Brontosaurus- Zelenáč fóra

  Ahojky....obě akce jsou ,,husté,,...tak pojďme vyzkoušet svoje možnosti...už se na ně těším...držím všem palce,a%t dosáhnete těch nejvyšších cílů,hlavně na Baha update III. Za 267 minut to vypukne!!!! Hezký den všem!!!
   
 18. -Kuteno-

  -Kuteno- Ikona fóra

  Julinka11 nie si sama ja som tiež chcel poberať ale som sa rýchlo zbadal že dnes začína akcia.Tak som odklikal aspoň dekorky na plochách a na stonkách.Dúfam že vypadávatiek nám napadá koľko má a budeme spokojní všetci.Budem si pomaly sadiť ako vždy hoci sa nebudú akciové sadiť na Baharame ale budem musieť pobúrať zopár stajní a výrobní čo mi je proti srsti potom to ukladať naspäť.
   
 19. Simissek

  Simissek Pilný autor

  krásné sluníčkové dopoledne všem :)
  i já se těším na akci, vše je připravené, tedy až na pandy (ty ještě nemám aktivované, ale možná je stihnu během akce), ale co, přinejhorším nebudou.
  Hned po ránu jsem se chystala sklidit, jako někteří z vás tady, ale naštěstí mě to taky trklo včas :p.
  Tak a do 14,00 jsem si zakázala lézt na farmy.
  Ať se všem při akci daří ;)
   
  Naposledy upraveno: 17/3/15
 20. pajaable

  pajaable Orákulum fóra

  -Kuteno- , Julinka11

  Přeji hezký den. Jo, milí zlatí, kdybyste měli cementozu jako já, dopředu byste si dali na monitor upozornění xD a přilítli domů a celí rozpajprlíkovaní honem na farmu a...? Málem bylo neštěstí, upozornění, neupozornění . Ale nějaký svatý farmářský nade mnou bděl a můj již odumírající mozeček osvítil a ruka se zastavila....až jsem se z toho na čele orosila xD.
  A se nějak mezi prací nudím, už mám u kombajnu a secího stroje technickou prohlídku hotovou a jen čekat na 14. hodinku.
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.