Mistři sýraři II (17.3. - 23.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 16/3/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Amalka1070

  Amalka1070 Expert fóra

  Akce je velmi dobře udělaná, odměny slušné, tak už jen začít a je to. Palec nahoru milý RT.
  :inlove::inlove::inlove:
   
 2. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  tak velký palec nahoru :) .... den a noc u akčních květinek .... dekoračky moc hezké .. a hned jsem nahodila "tuli-tuli" :D ... oslíci a pandy nejsou v zásobě ... no hlavní je, že mám volný víkend :p .. ( snad bude pršet) .. se mám na co doma vymlouvat xD ... nářadího mám asi dostatek, ale "v této hře" nikdo nikdy neví, co bude zase potřeba na příště . ... akčních rostlinek je docela hodně a mám vedlejší louku plnou nových a " úžasných" výroben .. . tak co dříve?? :eek: [​IMG] ... se tady psalo, že další nové prostory zbytečně zvýší náročnost a počet akcí - to souhlasím!, ale tato hra je tak přeplácaná 8) .. uznejte .. "nový miláček, nová výrobna,nová dekorace", ale "stejné prostory" :sleepy:.. potom vyrábějte produkty,množte zvířátka, pěstujte na akce ... to je snad horší, jako u mě v práci xD xD ... a moje zvířátka? .... se děsí, co bude :wuerg: .....[​IMG] ... no lišta toho hodně unese ....
   
  Naposledy upraveno: 16/3/15
 3. Mersi7

  Mersi7 Stálice fóra

  Tak osel je vyšlechtěn a tet jen čekat na zítra a jinak...ještě,že jsem otevřela tet při posledním BB šlechtění pand a nějaké šlechtila jinak bych neměla ani ty pandy a to by bylo horší:music:
   
 4. jan.svatek

  jan.svatek Titán fóra

  S nehrajícími sousedy bych to viděl asi tak: Pošli jim písmo a zeptej se, zda hrají a zda jim nebude vadit, pokud bys je "opustil(a)". A pokud ti odpoví, že by jim to nevadilo, resp. do určité doby neodpoví, pak bych je být tebou "opustil" sám (s mými sousedy jsme si zatím "věrní", takže se "neopouštíme", i když na 100% to tak vždy nebylo. Za sebe rád přijímám i nové sousedy, pokud ovšem mám místo...).
  A nakonec můžeš vyhledat nějakého nového souseda/sousedku - to už záleží na tobě. Někde na fóru je myslím vlákno, týkající se shánění sousedů. Jeho přesné umístění na fóru ale nevím...
  Honza
   
 5. axamík

  axamík Perspektivní autor

  Rychle ještě došlechtím chameleony a uvidíme až to zítra vypukne.
  Hezkou hru všem.
   
 6. zemanka01

  zemanka01 Stará škola

  Ahojky, tak jsem vrazila asi 250.000 kr. na trhu do šlechtěnců (chybělo mi pár divokých oslů, jeden nákladní, a chamemeleoní ternéři), a už se těším na akci :) Ten řádek v nebi se mi líbí :)
   
 7. dada378

  dada378 Pisálek fóra

  Já se také těším, mám skoro všechno, chybí pár šlechtěnců, hlavně pandy, na ty mi nezbývala kapacita...

  Jinak se musím pochválit, už mi padla 10xodkapávací nádrž, takže už si vesele vyrábím bio-lep. Ale druhý se určitě bude hodit taky.
   
 8. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Viky007: je to tak .... jan.svatek Ti to řekl moc hezky ... pokud nechtějí hrát, hoď je do popelnice ... mám asi tři zelenáče, kteří vážně jedou poctivě už několik měsíců a jen čekám na BB, abych je podarovala :p no jiní červenají o sto šest po pár týdnech :sleepy: ... jinak nádrže jsou stále supr, mám dvě BIO-laborky, ale bych chtěla něco vyššího :music: si šetřím ....
   
 9. mamča50

  mamča50 Imperátor fóra

  Tak těch 10 nádržek je super, protože jinak nepadají, jenom to co se podařilo splnit úkoly v družstvu a odměnou bylo nářadí. Třeba se zadaří a konečně se vlček nebo kohoutek objeví. Čekám na ně už hodně dlouho!!! Krásnou a pohodovou hru všem, kteří jsou už dnes natěšeni!!!;););)
   
 10. Viky007

  Viky007 Baron fóra

  wiolan
  ale jak vyházet?

  Jinak šlechtím oslíky jako o závod, kočky dostaly SK, tak se snad pohnu z místa; to bude zase doma řečí, že sedím u farmy, ale štrúdl nikde
   
 11. astrid888

  astrid888 Polobůh fóra

 12. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Viky007: to znám :D .... nejlépe odklikni tulidomky a řekni: : ještě není na štrůdlu kůrčička: .. se budou všichni těšit .... xD ... jinak, když Ti soused delší dobu červená, se dá dát do popelnice ... už se mi stalo, že jsem ho po delší době vzala zpět ...zájemců je hodně ... nebudeš mít prázdnou lištu ...
   
 13. -wiolan-

  -wiolan- Vévoda fóra

  Viky007

  Přesně jak píší ostatní. V pravé liště kliknout na souseda, a poté na odpadkový koš.
  Já už sousedy neupozorňuji, stejně mi nikdo neodpověděl. Až po cca dvou letech jsem se dopracovala ke kvalitním pracovitým sousedům.

  A k tématu. Ulovila jsem divoké a nákladní osly. Byla to fuška, sotva se na trhu objeví, hned jsou prodaní. Ceny vyšponované, divoký osel za 22 tisíc, to je mazec. :music:
   
 14. majce38

  majce38 Vycházející hvězda fóra

  Už se na akci těším, jsem na obou farmách připravená , na jedné jsem musela dokoupit 2 nákl. oslíky, byla to docela fuška, jen co se na trhu objevili, hned zmizeli, ale už jsou u mne ve chlívku. Bio lab mám na každé farmě po jedné, ale když budu mít po dvou, zlobit se nebudu.
   
 15. romanafa

  romanafa Vycházející hvězda fóra

  Tak já mám asejc smolíka,ptž před chovem pand jsem dala přednost stromům a plodinám,takže na vyšlechtěné pandy nemám nárok,banány taky nejsou,budu asejc brečet.
   
  skalara.v, Květa54 a xxsoptikxx tohle ocenili.
 16. davidson00

  davidson00 Baron fóra

  romanafa zdravím, ale dodávání šlechtěnců je až ve zlatém a diamantovém úkolu, stříbrný uděláš u 4 úkolu a půjdeš dál na 5 úkol stříbrný a dál, jenom nebudeš mít nějaké TS ale to přežiješ, příjemnou hru
   
  skalara.v a Květa54 tohle ocenili.
 17. romanafa

  romanafa Vycházející hvězda fóra

  To jo,to přežiju,ale zajímalo by mě,co by mi vyrostlo ze stájí,teď jsem koupila asi 5 a byly z toho oranž slípky a králíci,oranž osli a dvoje čičiny,ale neva,příště:)
   
  Hrnkajda a pajaable tohle ocenili.
 18. -wiolan-

  -wiolan- Vévoda fóra

  Já jsem zvědavá hlavně na tajemné stromy a chlévy. Obvykle mám smůlu, novinky se mi vyhýbají. Třeba to tentokrát prolomím. Uvítala bych vlka nebo kivi, ze stromů by se mi hodila aspoň slivoň nebo lokvát, když už ne rovnou kowhai. Zkusím plakat nahlas, třeba to pomůže. :cry:
   
 19. Monča***

  Monča*** Komisař fóra

  Ahojky.Dnes mi vypadla směna,tak mám čas i napsat pár písmenek.
  Zatím jsem rozpačitá k akci.Nádrže dobré,ty se opravdu hodí.Ventilátor,nůžky,štětcová pera atd. to už je horší,nepotřebuji.Ovšem pro začínající hráče s nižšími levely určitě potřebné,takže neremcám.
  A jelikož nevím jak mi čas dovolí pěstovat a sklízet,budu si úkoly vybírat a určitě akci neudělám celou.Možná poprvé za hru použiji pohodlná pole,jinak se asi nebudu chytat,protože za 5 hodin se určitě k pc nedostanu sklidit a jinak bych akční nestihla.Takže ne možná,ale určitě pojedu na pohodlnky.Šlechtěnce budu řešit později,buď dokoupím nebo dochovám.Tajemničky mi poslední dobou nic krásného nenadělily,tak snad se z těhle vyklube to potřebné.Krom kivi a kohouta mi chybí vlastně všechno do nových stálých úkolů.
  Vítám,že diskuze k akci je už otevřená a nemusíme čekat se spuštěním akce.
  Tak čauky a přeju všem ať vypadávátka padají a tajemničky něco fajn urodí.
   
 20. Ria30.

  Ria30. Guest

  Ahoj -wiolan-, asi ťa trošku sklamem, no kiwi ti z tých tajomných chlievikov nepadne, kedže v odmenách je podivuhodný výběh "Půlnoc", ale vĺčik pri šťastí možno áno. Budem ti držať pršteky.
  Peknú hru prajem
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.