Mini-akce: Baby Boom / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. mamča50

  mamča50 Imperátor fóra

  Šlechtění mám ráda, mám ráda překvapení a to se občas povede! Souhlasím , většinou je to krok po kroku genetika, ale někdy se objeví i pěkný přeskok. Chtěla jsem růžový knírový salon, delší dobu jsem měla karnelovou kukačku a včera jsem chvíli šlechtila a šlo to krok po kroku a až poslední šlechtění, ani jsem tomu nechtěla věřit!!! Z obyčejných kukaček na mne vykoukla karnelová !!! Měla jsem velkou radost, bylo 13. a nebyl to pátek! Tak růžový knírový salon už pracuje! Přeji pěknou neděli a šlechtitelské úspěchy!!!;););)
   
 2. bubák1960

  bubák1960 Velmistr fóra

  600 SK prošlechtěných,výsledky jako vždy k pláči.Genetika mě moc nebaví,peněženka tím pádem zůstala ušetřena.Pokaždé jsem si nějaký balík SK dopřála,tentokrát už ne. Jak se říká 100x nic umořilo osla.A já už jsem umořený osel z té věčné genetiky.A kupodivu nikterak mě to netrápí.....přitom BB byly svého času moje oblíbená akce.Asi je něco špatně.:sleepy:
   
 3. -Kuteno-

  -Kuteno- Ikona fóra

  Ahojte.Aj u mňa bolo šľachtenie najobľúbenejšie ale tak pred dvoma rokmi.Čo som sa nakupoval SK.Pamätám moja prvá ružová bola netopieria jaskyňa a druhá opice.Aj keď sa nezadarili obe jedno BB tak na druhý alebo tretí som ich mal.Ale posledné dva roky sústavne genetika iné nie.A aby som si mohol postaviť ružovú stajňu a výrobňu tak si musím nejakých šľachtencov kúpiť za nekrestanské grajciare a došľachtiť.Čo s toho plynie?Žiadne SK už nekúpim radšej si ho nameliem.A koľko si nameliem toľko miniem ani o chlp viac.
   
 4. anvan

  anvan Dozorce fóra

  Když spustili BB, tak se lehce zadařilo. Ale teď - totální fiasko. Jen genetika a genetika, ubohá, 1 vyšší šlechtěnec a dva základní zpět - ani ne dva šlechtěnci - prostě jen jeden! A tak bláhově zkouším mixy, ale také nevyšel už ani jeden. Přišla jsem o spoustu vyšších šlechtěnců, a zbytečně. Takže ze začátku nás navnadí, a pak zatáhnou kohoutky. Kašlu na to, BB je akce, která dávno ztratila své kouzlo. A jak to tady čtu, hodně hráčů je téhož názoru. Takže palec dolů, niž, ještě níž, úplně nejníž.
   
 5. doben

  doben Ikona fóra

  Původně jsem chtěl na tenhle BB koupit balík SK, protože první den to docela skákalo, ale radši jsem počkal do druhého dne. Ještě, že jsem to udělal, protože mixy přestaly vycházet úplně a ze stejných šlechtěnců padala jen genetika, takže zase ušetřeno.
   
 6. jana563

  jana563 Hrabě fóra

  No asi takhle....každý BB kupuju 2 velké balíky,ale už teď jsem vzala jen jeden a protože není žádná změna k lepšímu,příště se už nebudu namáhat.Šlechtit budu jen z toho co se mi podaří umlít.Víc ani nudli.Howgh.
   
 7. Skodule

  Skodule Rádoby autor

  Dnes jsem zakoupil poslední dvojdávku SK, ale pravděpodobně to je poslední nákup, neboť přeskoky o 2-3 je málo. Jak bylo řečeno o post výše, co nevyhraju nebo neumelu to mít prostě nebudu. Ať se všem daří

  oprava: po 5 minutách po odeslání postu z obyčejných pand vyskočila cirkusová
   
  Naposledy upraveno: 14/8/16
 8. elbedna

  elbedna Obyvatel fóra

  Genetika, genetika, kašlu na BB.:cry:
   
 9. osel63

  osel63 Pisálek fóra

  Tak mě se povedlo křížení tak,jako ještě nikdy a asi už nikdy(pořád tomu nevěřím...ani jsem to nevyfotila)....z mixu obyč.prasátek,hnědých a vlněných na mě vykouklo spořící!!!Jak jsem psala,nikdy jsem moc nešlechtila,nějak mě to nebralo,radši jsem křížence na vylepšení kupovala.Tak ho mám na trhu...jsem zvědavá
   
  Trepifajksl, tomokoco a evainfo tohle ocenili.
 10. michalka59

  michalka59 Analytik fóra

  Tak jak to tady čtu nejsem sama, komu připadá, že BB vůbec není. Ani jeden pěkný přeskok pořád jen samá genetika a když se něco povede tak je to jen o jeden nebo dva šlechtěnce výš.
  Asi budu muset plakat na fóru častěji teď se mi povedly dva hezké přeskoky z mixů.
   
  Naposledy upraveno: 14/8/16
 11. pigi1313

  pigi1313 Mistr fóra

  Tak se vždy těším na BB pak sem s toho znechucen. Když není BB tak to skáče snad lépe,poslední dobou to šlechtění stojí ...za nic:eek::eek::eek:.
   
 12. šebejda

  šebejda Baron fóra

  Kolikrát už jsem si říkal, že při BB se sem koukat nebudu, abych opět nezáviděl těm úspěšnějším. A zase jsem si to pročet a zase většinou závidím. Spotřeboval jsem cca. 1200 SK a až na pár nepodstatných vyjímek není co vyfotit a pochlubit se. Nejděsivější na tom je, že mi hlavou běží myšlenka na nákup dalšího balíku.....ach jo, odolám-li?? Jdu se zeptat manželky, jestli se jí chce ještě šlechtit a to rozhodne:p
   
 13. skalara.v

  skalara.v Orákulum fóra

  Ještě jsem po úspěchu (či omylu :D) se zlatou husou zkoušela šlechtit a co myslíte....no prd, to je jasný. Takže cca 2000 SK projeto. Zcela vyjímečně né zbytečně. Škoda, že se tento "omyl" stává na mé farmě jednou za ....uherák.
  Čím míň lidí bude šlechtit, tím dražší budou šlechtěnci na trhu. Už teď jsou ceny těch nejvyšších neúnosné (alespoň pro mě). RT by se mělo zamyslet a popustit kohoutky. Rozhodně by jim přiteklo mnohem více korunek do kasičky, že.
   
 14. mituli

  mituli Polobůh fóra

  Souhlasím se skalárou,nebudu kupovat pokad to bude takto nastaveno
   
 15. lucie1978

  lucie1978 Pilný autor

  Zdravím, snažím se šlechtit víc kukačky,ale dál jak přes punkovou se ne a ne přehoupnout:(
   
  Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
 16. GordonSargent

  GordonSargent Ikona fóra

  tak už se chamíci zase k sobě tulí dle mých představ:)

  [​IMG]
   
  Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
 17. -XFarmářX-

  -XFarmářX- Perspektivní autor

  BB se nějak nepovedl ani na mé farmě, přeskoky (pokud nějaké byly) minimální zato genetika fungovala téměř na 100%. Nejhorší byly mixy, protože se mi šlechtěnci ani nevrátili, místo toho jsem obdržela několik kousků základních. Takže jsem v pátek začala a i skončila. Milé RT si takový BB může nechat, už nešlechtím, protože SK tolik nemám abych ho plýtvala na zbytečnou akci.:oops: Třeba příště bude BB nastaveno lépe?!:wuerg: Ale asi mám naivní představy.xD
   
 18. Borůvka1972

  Borůvka1972 Vážený autor

  Zdravím, tak já už mám BB taktéž za sebou.Co říct..tentokrát to bylo takové půl na půl.Hned na začátku byl přeskok v rybičkách z Klauna na Třpytivou...a zase jsem si toho nevšimla, měla jsem za to, že je to Štefan;), který tedy taky potěšil, ale nebylo to to "jééééé".Tak jsem koupila obr balík SK a dala se do šlechtění, že bych jako udělala konečně další růžovou výrobnu, tentokrát rybiček...SK došlo a já skončila na třech perlovkách a jedný "pusinky".Tak jsem se naprdla a dokoupila 3 pusinky a doufala, že by to třeba přeskočilo hned na Třpitku..bohužel, musela jsem hodit do tulidomku i 4 perlovky :sleepy:.No růžovka je na ploše....

  Posledních pár SK jsem riskla do mixu...ajajaj...toto dopadlo...přišla jsem o dva Žabí prince, dva Drákuly a nevím co ještě...asi 12 mixů a ani jeden se nepodařil:oops:.

  Tohle bylo minule...tak jsem si myslela....že by třeba něco padnout mohlo...
  [​IMG]
  [​IMG]


  Jediné co jsem stihla vyfotit byl dobrý skok u králíků...to by mohlo být častěji, to by člověka i bavilo...
  [​IMG]


  A jen pro inspiraci dohodím jeden obrázek ze šlechtění mimo BB..1.8.....co k tomu říci ...xD
  [​IMG]
   
 19. liliana3211

  liliana3211 Perspektivní autor

  u mna je to stejnéééé, genetika a nič viac,málokedy o dva stupne zo základných, končímmm
   
  monsaf, tomokoco a evainfo tohle ocenili.
 20. evainfo

  evainfo Živoucí legenda fóra

  Hezký den :) jsem zkusila ještě pár otoček, ale v tulidomku měli zřejmě sanitární den do zdravé výživy a to přímo SK, protože co jsem tam nahnala, mi běhalo zpátky, to SK je snad těžká dieta xD ... tak zase nakoupit růžovou a malovat si sama chlívečky :p ... no vždycky vypadám jako cukrová vata xD ... a potom jděte mezi sousedy :D ... si nějak nemůžou zvyknout na růžovou opici xD ...
  Pár nižších zvířátek, co jsem získala (i z kola štěstí) bych si určitě nechala, ale když jsem naštvaná, tak je nemilosrdně všechny ženu na trh a prodám ;). Sem sice skočila o 12 melounků navrch :p ale si nemůžu koupit to, co je mým cílem a to je ... dodělat polívku v družstvu. Já ji snad i přestanu vařit doma xD :p .... no ještě je pár hodin a držím všem palečky ... se snad zadaří vám ;)
   
  Naposledy upraveno: 14/8/16