Mini-akce (27.1. - 30.1.)

Diskuze na fóru 'Zpětná vazba' zahájená uživatelem BlackDragon, 27/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Kterou z následujících mini-akcí máte nejraději?

  1. A: Obchodovat & Darovat

    36.4%
  2. B: Renzův jarmark

    5.3%
  3. C: Recyklomat

    6.4%
  4. D: Šlechtění stromů

    2.9%
  5. E: Šlechtění stájí - San Gigantika Expres

    1.7%
  6. F: mám rád(a) všechny mini-akce

    46.5%
  7. G: nemám rád(a) mini-akce

    0.9%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    Ahoj farmáři,

    přinášíme vám možnost vyjádřit se k pravidelným mini-akcím. Toto hlasování bude uzavřeno v pátek 30.1. v 18:00 hod. Prosím nezahlcujte vlákno zbytečnými komentáři o tom, jak jste hlasovali, jaké jiné mini-akce máte rádi nebo jaké byste rádi viděli ve hře častěji. Děkujeme.
    [​IMG]
     
  2. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    bod "mam rad/a vsechny miniakce" znamena vsechny vyse zminene minakce?
     
  3. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    myslím si, že všechny mini-akce nějakým způsobem oživí hru. Určitě, alespoň dle mého názoru, takže konkrétně zde bych viděla vše vpořádku a nic bych neměnila.
     
    Allarisse tohle ocenil(a).
  4. vlcicemajka

    vlcicemajka Pisálek fóra

    Já by jsem na nich také nic neměnila na rozdíl od normálních akci začínají v čas a fungují jak mají
     
    zuzana57 tohle ocenil(a).
  5. Tigi80

    Tigi80 Zelenáč fóra

    Zdravím všechny, není náhodou babi boom taky mini akce?? Ta mi v nabídce chybí, protože tu jám mám nejraději. :p
     
    Elsbethia tohle ocenil(a).
  6. charina

    charina Perspektivní autor

    Zdravím,
    nejraději mám miniakci "obchodovat-darovat," ale měla by být bez omezení.
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Já mám rád taky, mini i maxi akce, všeho druhu.
    Nejraději mám akci darovat, čím víc, tím lépe.
    A taky bych jí bral bez omezení, to by bylo žůžo...
    :D
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Prosím to je opravdu věta
    Tak k nepochopení.
     
    DANKA722, nanyblacks a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  9. honzi

    honzi Komisař fóra

    O&D je určitě ze všech nejoblíbenější a pro tu jsem taky hlasoval...
    Renzův jarmark mám sice rád, ale odměny jsou podle mě takové trochu horší, než by mohly být, ale nejvíce mi vadí to, že teď vždy trvá kratší dobu a dostáváme méně lístků.
    Recyklomat je taky super, už mi chybí, dlouho tu nebyl, ale je opravdu nízká šance, že v něm získám nějakou tu lepší odměnu jako super souseda - já ho třeba nedostal ani jednou.
    Šlechtění stromů mi z důvodu vysokého počtu XXL Katalp v mém inventáři opravdu hodně chybí, ale bez šlechtění stájí bych se já obešel, protože nejsem moc na stáje, stromky mám raději...
    Mám sice rád všechny tyto mini-akce, ale O&D mi chybí nejvíce...
     
    zuzana57 tohle ocenil(a).
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám ráda všechny miniakce, ale měly by býti trochu častěji, to je na nich největší problém, že skoro zapomínáme, že nějaké existují. Jen BB a děsivka se opakují pravidelně, ale výše uvedené jako šafránu -.-

    Edit: pokud je moje připomínka zahlcování, tak se omlouvám, ale nedalo mi to nenapsat
     
  11. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Mě se líbí všechny Mini akce, ale nejvíce ze všech je asi Obchoduj & Daruj:Dje jen škoda že je u ní tolik omezení, a je jen dva krát ročně, mělo by jít obchodovat a darovat vše;)a měla by být minimálně 4 x ročně, jistě by to všichni ocenili:p
     
  12. cassandravega

    cassandravega Perspektivní autor

    Mini-akce jsou fajn, ale rozhodně by to chtělo "systém" - tedy alespoň nějakou pravidelnost. Mini-akci je poměrně hodně a určitě by se dal sestavit harmonogram tak, aby se pravidelně střídaly.
     
  13. Marie54195454

    Marie54195454 Rádoby autor

    Mini akce by měly být zařazovány do hry častěji. Npříklad recyklomat ve hře nebyl již ani nepamatuji.
     
    alexandrakerulova00 a vovisek025 tohle ocenili.
  14. taraba

    taraba Pisálek fóra

    Nevím proč nemohu hlasovat za každou akci podle toho jak se mi líbí, mohu buď jen jednu nebo všechny, že se líbí, nebo žádná, že se nelíbí, to je hlasování xD:cry:
     
    vovisek025 a fugger64 tohle ocenili.
  15. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Líbí se mi všechny mini akce.Je to zpestření hry
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. blond87

    blond87 Pisálek fóra

    tak se taky pridam,ja hlasoval pro OaD,ale stejne rad mam recyklomat,ale uz dlouho nebyl:(
     
  17. -spacák-

    -spacák- Zelenáč fóra

    ahoj ,, mám ráda všechny akce, ale neměly by se překrývat s velkými akcemi, a byly by ukončeny nejméně 16 hod před velkou akci,,
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    ahojky ... mám ráda všechny mini-akce, jen "BB" tu chybí? o_O... šlechtění stájí a stromků je fajn, pokud je na tyto věci místo a to na farmě rozhodně chybí -.- ... "Recyklomat" se mi moc líbil, jiné a skvělé zpestření hry, dlouho tu nebyl a mělo by se to více rozvíjet a ne dát do kytiček >:( .... "Renzův jarmark" je pro starší hráče o ničem a mělo by tam být více odměn (větší výběr jako v děsivce - shop na dekorace, ale ne z akcí! .. nové .. v děsivce to jde!) .... O+D je pro každého hráče to nej .. a častější akce by pomohla i nováčkům u chlívků a stromků, kde nemají šanci plnit, či pokračovat dále ve hře a které pro starší leží v liště snad na pořád ... pak je mi líto, když mi nováčci zmiznou navždy ze sousedství :sleepy:
    snad nezahlcuji .. jen píši pádné důvody proč a to je důležité ..
     
    Naposledy upraveno: 28/1/15
  19. fugger64

    fugger64 Komisař fóra

    Miniakce jsou fanj. Sice ne všechny, ale těch, které se mi nelíbí, se jednoduše neúčastním a neřeším je:).
     
    Mahira72 tohle ocenil(a).
  20. vovisek025

    vovisek025 Zelenáč fóra

    • Prosím nevkládej více příspěvků hned pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu upravit. Pajda361
    Všechny mini akce jsou dobré,ale mohli by být častěji

    Nic proti,ale hlasování se snad týká všeho ne? A ne jen jedné mini akce. Čím více názorů, tím lépe pochopení, komu co vyhovuje a zařízení se podle toho :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 28/1/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.