Magický stonek - Nebe / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 23/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    ..:: Magický stonek - Nebe ::..

    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Vše o Nebi a magickém stonku se dozvíte ve FAQ
    ..:: FAQ - Nebe ::..


    Poznejte Nebe a jeho kouzla.
     
  2. Neweydow

    Neweydow Pisálek fóra

    Ještě že máme magický stonek. Jinak už bych neměl kam odkládat blbiny, které přidávají většinou jen BZ. I když je samozřejmě příjemné postoupit ziskem BZ na novou úroveň, radši si ale BZ vysloužím pěstováním plodin a chovem zvířat. Možná bych na magickém stonku uvítal více volných slotů, kam se dá odložit cokoliv a ne jen předurčené předměty.
     
    bozolka a Jonsdorf tohle ocenili.
  3. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Božínku , jsem tak nadšená, že si zase můžu dokoupit nový řádeček do nebíčka.

    ♥ ♥ ♥ Prostě milý RT, ty jsi bůh. ♥ ♥ ♥
    :inlove::inlove::inlove:
     
  4. akráš14

    akráš14 Zelenáč fóra

    Ahoj , může mi prosím někdo poradit , kde se mohly dříve získat dekorace do nového stonku ? Díky.
     
  5. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Landreth, tatkanas1 a Celebka tohle ocenili.
  6. akráš14

    akráš14 Zelenáč fóra

    Děkuji, mám právě ty dvě dekorace a říkala jsem si kam mi ty další dvě utekly.
     
  7. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj může mi někdo poradit,jest-li se dalo získat v akci Fragglesové více dekorací,prohledala jsem celou farmičku a mám jen poslední dvě dekorace co jsou na stonku,první dvě nemám.Děkuji
     
    babako a 1robinsonka1 tohle ocenili.
  8. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

  9. razari

    razari Pisálek fóra

    A může mě někdo z odpovědných lidiček říct/napsat, kdy konečně ty blbé:wuerg: stonky půjdou přehazovat tak, jak je člověk potřebuje a ne tak jak je "sázejí" tvůrci této hry? Už to tady proběhlo několikrát, že je chceme mít možnost si uspořádat podle vlastní potřeby a stále se NIC neděje>:(, člověk se pak může uklikat :cry:než si najede na ty, které má zaplněné. O stonky prosíme a........ nejsou, o nové fórum a plno dalších novostí jsme nežádali a.......máme je.
     
  10. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    razari - ahoj, návrh na sortování "blbých" stonků jsme poslali jako mnoho dalších, ne každý návrh je však životaschopný a realizovatelný. Fórum vyrobila zcela jiná parta než který by mohla přeprogramovat ty blbé stonky, takže to s tím opravdu nesouvisí ;)
     
    Witchy.D tohle ocenil(a).
  11. -JankaCa-

    -JankaCa- Pisálek fóra

    Ja mám len takú malú otázočku. Akým kurzom bola prepočítaná cena za nové dekorácie na stonku, keď je uvedené, že 78 Kč a 5,99 €?? Veď to je pomaly raz toľko o_O. Niežeby som sa to chystala kupovať, len ma to celkom zaskočilo
     
  12. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Já myslím, že tady nefunguje klasický kurz, prostě BP stanovila cenu v eurozóně a pak v ostatních lokacích v národních měnách.
     
    Landreth, tatkanas1 a Celebka tohle ocenili.
  13. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Amalka1070,

    ono je to celé trošičku jinak. Kdysi v minulosti prováděl BP test jednotlivých lokací a zavedl v nich přechodně poloviční slevu na floreny a další placené prvky hry. V ČR to nejspíše (výsledky samozřejmě neznám) přineslo větší zisk a v SR musel být efekt buď výrazně nižší nebo žádný, protože na základě vyhodnocení tohoto průzkumu došlo k tomu, že v ČR máme poloviční slevu trvale a v SK se BP vrátil k plné ceně a to jak za floreny tak další placené prvky hry.
     
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    takze ja sa zaobidem bez otvorenia toho noveho vyhonku,je to dost drahe , uz ma unavuje vkladat do hry tolko realnych penazi
    a za tych par bs to naozaj nestoji
     
    Matinnka a Allarisse tohle ocenili.
  15. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    ahoj dnes dopoledne jsem zakoupila fraggle sbirku za 59fl a nejde aktivovat stonek poradi někdo ....díky
     
  16. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím oldris1, za floreny se kupuje samotný stonek, ale ne dekorace. Dekorace se kupují zvlášť za reálné peníze přes farmářský obchod, kde jsi přesměrován do platební oblasti a nákup se provádí přímo tam. Až budeš mít dekorace, vkládáš je teprve do stonku.
    2 dekorace se již daly získat, ostatní jsou nové.

    A kdo by nevěděl, kdo to jsou fragglesové, zde malá ukázka :)

     
  17. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Tak jsem se na to mrknul, ale mám trochu výhradu. Když si kliknu na Farmářský obchod, Sezónní zboží, je tam v nabídce Fraggle balíček, kliknu na Koupit , jsem převeden do Banky , kde v je nabídce Fragglesová sbírka. To je opravdu u stejného zboží takový problém mít jeden obchodní název?
     
    Landreth, tatkanas1 a Celebka tohle ocenili.
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Amalka1070
    zřejmě pro překladový team to je problém udržet překladovou myšlenku a překládat jedním stylem dál.
    Mohu sice zajistit opravu, ale už nezaručím, že to bude opraveno do konce této akce tak, aby to viděl též hráč.
     
  19. razari

    razari Pisálek fóra

    ad BlackDragon
    Díky za odpověď, byť ne potěšující:sleepy:
     
  20. 1robinsonka1

    1robinsonka1 Aktivní autor

    Ahoj mám takový skromný dotaz,zda když si nekoupím dekorace do stonku,protože se mi to nechtějí kupovat věci do něčeho co bylo dávno a nyní to je nabízené ve vylepšené podobě.Připadá mi to jako takový malý útok na naše peněženky.Nejsem z těch,kdo je proti tomu investovat do hry reálné peníze a taky je investuji,ale takovéto investice nemusím,já vím,že mně nikdo nenutí kupovat,ale taky nechci ,aby mně někdo nutil mít v nebi ošklivý šedivý stonek,což v tomto případě to tak vypadá.Proto ten dotaz zda ten nabízený stonek z nebe zmizí a nebo tam bude strašit.Děkuji za odpověď
     
    maribeja tohle ocenil(a).