Magický stonek “Tržiště” (9.8. - 12.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 8/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    ..:: Magický stonek “Tržiště” ::..
    Prostor pro vaši diskuzi


    [​IMG]

    Od 9.8. 14:00 hod. do 12.8. 14:00 hod. máte možnost získat dekorace ze starších akcí, které vám chybí a zkompletovat si tak kolekce předmětů potřebných do řad na magickém stonku.

    Na začátku akce bude spuštěn skript, který u každého hráče vygeneruje individuální nabídku v závislosti na tom, které předměty mu chybí. To znamená, že různí hráči budou mít ve hře různé nabídky! Nabídky se budou lišit pouze obsahem, cena u konkrétních dekorací bude pro každého hráče stejná. To znamená, že pokud se v nabídce více hráčů objeví například předmět Fotky mořské panny, každý z nich bude mít stejnou cenu tohoto předmětu. V nabídce nebudou předměty na řady magického stonku ze všech starších akcí, ale pouze vybraná část.

    Skript zohlední při vytváření nabídky následující podmínky:
    • pouze hráči level 30 a výš
    • chybějící předmět v řadě na magickém stonku (pouze řady z minulých akcí, kam se umísťují specifické předměty z dané akce)
    • hráč nemá daný předmět umístěný v jiné řadě na magickém stonku
    • hráč nemá daný předmět v inventáři
    • hráč nemá daný předmět umístěný na některé herní ploše
    Do nabídky budou zařazeny následující předměty:
    Chybný startMrkvový střelecVítězná fotografieVzpírání dýníProstnáVrána podvodnice
    Praskací bonbónSladký jako cukrová slavnostSkákající žvýkačkaSladké hodyŽíznivý křečekFARMERAMA - bavorští medvědi
    Bavorský stanPřátelé mokuVítězný mlýnŠpanělské barvyKůň s kopímPaella pro všechny!
    Ahoj, Farmeramo!Německé barvyStánek s klobásami "Ohnivák"TrabantMléčný koktejl - barStánek se zmrzlinou
    Zmrzlinový kanónHolo-měsícLunární raketový batohVesmírný simulátorVodní hra chytání kachničekPivní katapult
    Stánek s cukrovou vatouSlizký punčHlavičkaÁááááá!RarášekPerníkový domeček
    Vánoční morousHabanero salsaKvído PeprnýPikantní kuchyněDěsivá svíčkaKerberos
    Čarodějnická kuchyněZajíc DrákulaPavoučí síťPrimadonaPůlnoční projížďka gondolouDuch opery
    Cukrovinkový domečekHalloweenský medvídekModerní čarodějnické koštěPinballový šampionPlachtárnaSimulace traktoru
    Louskáček na ořechyPečená jablkaZimní pyramidaSněhová fontánaSurfař na leduKlouzačka
    Vyvalené vejceJarní úklidVelikonoční radovánkyJakubův kostkový cukrMuchovo mistrovské díloČeský záhon
    Bahenní pártyŠlofíkPapírové srdceHrátky s tátouMáma mývalkaVelká rodina
    Alpská čokoládaMiluji ŠvýcarskoSkvostSkákání na rampěEstrádní umělciPanda Colada
    Komiksový kineografFanoušek komiksůRybí kamarádÚklidový týmFotky mořské panny-
    Ceny za jednotlivé předměty se budou pohybovat v rozmezí od 50 do 100 Florenů za jeden předmět.

    Věříme, že vás tato možnost potěší, je pouze na vás, zda ji využijete.
     
  2. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Opravdu bude akce až v září?
     
  3. cicimana

    cicimana Rádoby autor

    proč nám teď píšou o akci na září?
     
  4. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm nic co by mě zajímalo takže pápálálá:p
     
    bill a dana9494 tohle ocenili.
  5. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    makak-magot a cicimana

    9.8.
    do 12.8. .... to je snad srpen , jestli se nemýlím..ne září...kde jste vzali to září?:pxD
     
  6. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Sice je hezké že nabízíte dekorky těm kteří akce flákali, o_Onebo se třeba nemohli zúčastnit, nebo ti kteří kvůli malému levelu na dekorku nedosáhli, ale tímto poškozujete další akci a to je O&D, která je tímto počinem znevážena a dá se říci už teď napůl zbytečná. Když už tak jste měli nabídnou všechny dekorky a nejen nebeské, třeba časem budou další podobné výprodeje, ale kdo ví že? o_OTaky mi chybí dekorka a za sto florenů bych jí kvůli blbému řádku v nebi stejně nekoupil, obejdu se bez ní. Jinak jak jsem začínal taky jsem na odměny (dekorky)v soutěži kvůli nízkému levelu nedosáhl, nebe v té době nebylo ale dekorky které mi tímto unikly už mi nikdo zpětně nenabídne.Je potom na světě nějaká spravedlnost?o_O:eek:
     
  7. doben

    doben Ikona fóra

    Souhlasím s hubabubou. OaD už tímto úplně ztratí smysl a hra už bude jen o penězích, protože kdo zaplatí bude moct získat co chce.
     
  8. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Taky si myslím že 9.8. do 12.8. ....je srpen:Dale zase tam není napsán rok o_Otak uvidíme:Dkdy to bude:p
     
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Zdravím,
    pokud se nemýlím, možnost dokoupení dekorek do stonku se již několikrát objevila. Stejně ji mnozí nevyužili, protože nebyli na netu, neměli zrovna floreny atd.
     
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    v první chvíli po vydání ofi bylo opravdu uvedeno 9.9. - 12.9. což jsem již opravil a děkuji makak-magot a cicimana za jejich postřeh.
     
  11. doben

    doben Ikona fóra

    nezmarka.cz kdyby RT nedalo možnost získat starší stáje a stromy do Stromboly a Stájboly, tak by to byl jen další výprodej. Jenomže teď když ta možnost byla, možná bude, tak už zájem o tyto věci při OaD minimálně hodně poklesne a jejich hodnota se sníží. Takže už budou mít při OaD větší hodnotu pouze novinky, růžové upgrady stájí a výroben, JC, dekorky, na které zatím nebyl výprodej + hodně staré dekorky (ale ty spíše u těch, co je sbírají) a to je asi tak všechno.
     
    Naposledy upraveno: 8/8/16
    dana9494, Skeewe a evainfo tohle ocenili.
  12. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    A kaštánky nebudou? :oops::wuerg: zase ušetřím :);)



    doben: dost dekorek mi chybí, ale určitě počkám na OaD - možná koupím zmrzlinový kanón, ten se mi nepodařilo získat za celý rok. A myslím, že nebudu sama, kdo dá přednost OaD před vydáním florenů. Ale teda kaštánky bych koupila, ne že ne :)
     
  13. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Tak som sa tešil, že snáď získam nejaký ten riadoček z doby keď som ešte nehral, ale ako vidím, nezískam. Nevadí, niečo ešte bude :)
    Dekorky pre mňa teda budú zbytočné. Tie čo do riadku chýbali som už dávno pomenil pri OaD. Pre mňa teda nič zaujímavé.
     
  14. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Můj názor je,že bez Kaštanového řádku je tato akce o ničem. Těžko budou hráči v česku a slovensku platit 100 fl za něco,co dává pár BZ/Kr/BBZ a přitom to lze získat jinou cestou.
    Jóóó´v německu,ti si to jistě vyřvali,tam cca 1,20 Kč za dekorku se do stonku hodí.
     
  15. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Jen jednu nemám tu vyměním příští O.D. Radši bych uvítal stromy SH.ZS.ZU.Dekorky jsou fajn jen nejsou kam dávat.:):):).
     
  16. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    proč dají obrázek s kaštankovým řádkem když nejde koupit je to fakt na hlavu
     
  17. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Ještě at dají do výprodeje Johny Citrony,když už je stáhli z možnosti získat je za nákup florenů a O&D nemusí už vůbec být.:p
    Jsem zvědavá,jestli je stáhnou z oběhu i u Renza,nebo tam zůstanou.Ale stejně ten jeden je jako prd do ŠumavyxD
    Do stonku nic pořizovat nebudu,jsem pilná farmářka,takže vše mám;)
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, ani náhodou bych peníze za dekorace nedal, jedině za kaštánky, ale za levnější peníz ,-)
    Chtěl bych si je zasloužit jinak, splněním nějakých úkolů apod. ne kupovat.
     
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    jedná se o další útok na naše peněženky.A chce to stále víc,koše při akcích už nestačí a tak hurá pro ty co ještě nevlastní dekorky.Bude jich spousta,neb rodiče rádi přispějí na chtivá dětská očička;)
     
  20. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Jestli mne chtěli páni majitelé nakrknout, tak se jim to povedlo. Všechny dekorky vlastním a při představě, co mne stálo za námahu (obzvláště když jsem byl na nižším LVL) je získat plněním akcí popř. výměnou při OAD, se mi otevírá kudla v kapse. Nějak se tu objevuje čím dál víc věciček, které mi vadí a jenž mne znechucují :cry:.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.