Módní přehlídka na farmě (4.11. - 10.11.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 3/11/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak řádek není, ale kvůli sezonním bodům akci pojedu a také je naplněný tulidomek :music:
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  3. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Já řádek v odměnách mám a dost výživnej ;)
     
  4. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    No aj ja!;) Akciu pôjdem,pretože bude rýchla a netreba nič pestovať.

    Edit: Bude aj BB!!!
     
    Naposledy upraveno: 3/11/20
  5. anvan

    anvan Dozorce fóra

    evoku
    :)Řádek je za 28 převlečených modelů - a celkem ujde
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Berko, já ho vidím taky, už na něj dělám místo na stonku xD A navíc neonky, to se nesmí vynechat ;) Akorát dodávky budou pro mne poměrně složité, křečci se mnou nemluví od posledně, co jsem je chtěla poslat do Hamburku v krabici a žraloci se taky odmítají předpisově tulit, protože se jich prý nebojím... 8)

    EDIT: a bude BB, sice využiju jen začátek a konec, ale snad se křečci odrazí a nebudou zlobit a žraloky pochytám taky všechny. SK i parfémů je dost, možná uvolním i nějaké místečko do slotu na růžové želé, beztak se v těch sklenicích jen kazí... :)
     
    Naposledy upraveno: 3/11/20
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    evoku57 - koukni pořádně. Všichni řádek vidíme (jo a pozor na uvádění nepravdivých informací ;) )

    upload_2020-11-3_10-16-23.png
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Štyri neonky,tak podľa Orácula som čakal trochu viac,ale darovanému koňovi.....
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Radek si nemuzu nechat ujit, neonky se hodi vzdycky, ostatni odmeny taky najdou vyuziti a oddychovku v podobe slechteni vitam. V baraku se tuli vsechna potrebna havet za 1 SK, takze zitra si konecne ulevi :p

    EDIT: Navic BB zaroven se zacatkem (resp. jeste driv)! Uz podruhe musim RT pochvalit, ze nas nenechava zbytecny cekat ;)
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak to se omlouvám, já ho neviděla, beru zpět a příště budu lepší koukat, kaju se :)
     
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Bola by škoda sa do toho nepustiť keď je tulidomek narvaný za 1SK. Za mňa odmeny sklamanie, ale tak verím, že pri OAD sa tých neonových blbosti aspoň užitočne zbavím. Najradšej mám keď je počas sezóny šľachtiacia akcia, takže postup do sezóny zaručený aspoň nebudem musieť toľko krmiť zákazníkov.
     
    Veselka a Trilian55 tohle ocenili.
  12. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Chce to 105 odznakov z každej kategórie,takže ešte 72x šľachtiť pri každej kategórii,ale iba ten,kto má už po 33x naplnený tulidomček za 1 SK!
    72x4=288 šľachtení ==576 SK! To je dosť!!o_O Kto má domček prázdny,tak 105x4=420 šľachtení ==840 SK!!
    Bez záruky!


    Edit: Počkám do 14:00,bude aj BB,aj Farmamince!
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Šlechtěnci nachystáni v potřebném množství.
    Jinak ten šlechtící bonus v haluzi je super, využiju maximálně jednou za deset let.:cry:
     
  14. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Škoda že před minulý BB jsem spotřeboval 1.800 SK a ten BB co byl ted nějak pro změnu asi 600 SK :D
    Každopádně mám asi 130 SK koupím něco za farma mince a jeden balík za FL pokud to půjde to znamená že nějak těsně bych to mohl splnit pokud to je za 1 SK tak snad asi nebude problém.
     
    INČUČUNA1959 a evainfo tohle ocenili.
  15. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Domek našlapaný, tak něco udělám. Čekala jsem něco jiného a ne neonky, které už mám....žádné nadšení. :(
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    tenista99 - je to za 2 SK! To len Tí,ktorí majú naplnený tulidomček z predošlej akcie za 1SK majú malú výhodu!
     
  17. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    Bohužel ještě nemám na Baha odemčený delfíny ani chov žraloků, takže asi ani stonek nebude :(
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Sice vítám pauzu po akčním slepenci, ale z neonových vykopávek rozhodně radostí nekřepčím.
    Sezónu nedělám. Proč já jsem jenom ten tulidomek dopředu narval!? Příště budu moudřejší.

    U řádku očekávám dodatečnou opravu, protože se mi nechce uvěřit v 1800 x lvl BZ za 23 hod.
    ;)

    sopti - kéž by to tak bylo.
    :)
     
    Naposledy upraveno: 3/11/20
    Kostejnesmrtelny333 a pajaable tohle ocenili.
  19. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mikeši - v posledních podkladech je opravdu uvedeno 1 800x level BZ co 23:00 hodin ;)
     
    evik.chemik tohle ocenil(a).
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem tedy na rozpacích jestli akci dělat nebo ne, neonky mám všechny, a aby se mi válely v liště ?, no nevím, nevím, jinak všem, kdo do akce jdou přeji hezké přeskoky a splnění všeho, co chtějí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.