Májový herní den (5.5. - 11.5.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/5/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Májový herní den ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 5.5.2022 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 11.5.2021 ve 22:00 hod.
    Minimální level: 3
    Obtížnost akce:
    • střední / těžká
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení FAQ lze rolovat dolů v tomto tématu. Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
  2. brutus2

    brutus2 Rádoby autor

    Deskové hry mám rád!
     
  3. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Ježkovy voči - to než přečtu.....:eek:
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) odmeny super , je tam aj stonka ,za mna palec hore :)
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj všem, tak jupííí, juchůůů. Deskovou hru mám ráda a k tomu vikingská minihra je pro mne super. Akce i odměny se mi moc líbí. Uvidíme, jestli ke mě bude kolo štěstí stejně hodné, jako minule, kdy mi nadělilo něco navíc do stodoly ( 100% a 200% ). Hodilo by se, protože 600 ks akční na jedno umletí kartičky je dooost. No ale, nefrfňám .... těším se :).
    Všem, kdo se zítra do akce pustíte, přeji hodně farmářských úspěchů. Mějte hezkou středu ;):)
     
  6. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    XL obr stromy??? to jako fakt - a budou i se základem, nebo je nikdy nenasadím? Zatím budu hrát jen na stonek, potom uvidím.
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Takže provedu ve 14:00 přípravu s laskavcem, jakkoli vlivem účasti na pracovním obědu se zákazníkem kdesi za Pakulem se dostanu k počítači později.
    Jinak jsem zvědav, jak a zda bude výhodné stoupat na pole vedoucí k Ingrid, protože se bude muset člověk rozhodovat občas mezi volbou vědomostní otázky či vstupenky k Ingrid.
    V podstatě kromě řádku a dekorací do něj (minimálně 71 hvězdičkových mincí) jsou zajímavé odměny následující: 1x Zázračná bedna „Piccolo“ (80 vědomostních bodů), 1x Super-obrovský strom XL (300 vědomostních bodů), 1x Ultra-obrovský strom XL (420 ozubených mincí) a 1x Zuzin obrovský strom XL (420 ozubených mincí). Ostatní odměny vyplynou ze situace.
    Zejména u Ingrid mi přitom nemusí přát štěstí a budu muset vrhat, vrhat stále dál - pořád... já Neřád :p

    Veselá.99
    Obávám se, že půjde o upgrade obrovských stromů.

    Mě to celkem vyhovuje, u všech těchto stromů (zasazených mimochodem až na výjimky trvale na Mýtině) mám ještě pár volných základních variant, takže postupně budu moci dosáhnout ke sjednocení časů sklizně (pravidelně na ně používám kombinaci UH a ZH) a ke zvýšení výnosnosti vlivem zkrácení doby růstu.
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Do akcie pôjdem keď že tej čo dnes končí som sa nezúčastnil.Odmeny sú super,ale ešte si to musím poriadne prečítať znova,lebo chcem mať v tom prehľad koľko čoho treba;);).
     
  9. 7koljan4

    7koljan4 Pisálek fóra

    Stonek je o ničem, takže se dá hrát na pohodu, co se udělá, to se udělá :)
     
    kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Důležitá otázka, bude se bonus stonku připočítávat k okamžité sklizni?
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nóóó......
    Jen na zisk stonku s dekoracema mi to vychází: 21.600 ks akční plodiny a 1.260 květináčů! Myslím si,že na upgrady obrovských stromů se bude většina hráčů jenom koukat!:wuerg:
    činčilka12
    Bude,ale až někdy v budoucnosti!Možná.....
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Moc se do akce nehrnu, co udělám bude, stonek nic moc tak snad o pikolky je dobrý hrát :)
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ještě su zvědavej,jestli i já si konečně zahraju tuhle deskovku v Edge,bo mi to na mím verglu neustále padalo a musel sem to hrát v Puffinu.:cry:
    Vynalézavost RT nezná mezí,očemž svědčí i tahle nová( za mně zbytečná) kategorie stonku( už druhej). Ale již brzy,možná dosáhneme celkově 100% !xD:cry:
     
  14. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Ahoj, no se základem asi nebudou. Nicméně, časem je můžeš nasadit, bo základní obrovské stromy po jednom kousku můžeš získat z farmářských úkolů: "pracovití motýli", "hubatý hrách", a "zanícený zahradník"... . Ovšem dá to pořádnou fušku ;):D
    Jinak souhlasím s kaolínem11, asi se spousta hráčů bude na upgrady jen toužebně dívat ...
     
  15. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Také do akce jdu, řádek do stonku se mi líbí.. hodně štěstí všem, kdo do akce jde ;)
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    Veselá.99, v této akci se dají získat upgrady XL obrovských stromů bez základu.

    činčilka12, dobře popsáno jak funguje okamžitá sklizeň z chlévů je ZDE. Ve zkratce, bonus řádku z této akce se bude sčítat s tímto bonusem.


    EDIT:
    Tak po aktualizaci odměn je vše jinak ;)

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Naposledy upraveno: 4/5/22
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Teď byl týden pohody a docela mě láká si ho prodloužit,ale abych se aspoň zúčastnila na hlavní louku zasadímxDNěkoho láká stonek atd, mě krásné počasí:p
     
  18. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce je suprová,:D ikdyž už je poněkolikáté, ale házení seker a deskové hry já osobně můžu.:p Odměny se celkem dají ale ten řádek do něbíčka, tak ten je o ničem:eek:
     
  19. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Děkuji @Dave Lister, tak já si pro ten stonek teda dojdu no :p Tak ještě by to chtělo 5% na chlévy na 12 hodin na farmu, aby jsme to měli komplet a i hráči, co mají pouze 4x Postřikovací umění mohli mít okamžitou sklizeň
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    činčilka12, není zač ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.